Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na pc platformu vycházejí jen technologické dema (jako crysis) s prakticky žádnou hratelností. jo, dobre se na to kouká ale je to jen strílení ve vesmíru. nic co by tu uz predtim nebylo *6*
  • Vektory, střední škola :)
  • lod na to nema zadny vliv...v nasem pripade je jen...udelovac smeru a rychlosti pohybu...stejne by na nej pusobily sily i kdyby byl nahaty ve vesmiru a nejakym zpusobem se dokazal pohybovat - treba silou myslenky
  • měl jen zapnutou nesmrtelnost
  • o to se bat nemusis ;]
  • C-BEAM
    ak by sme mali byť korektní tak žiadnu odstredivú silu nepocíti vo vesmíre ani na Zemi keďže taká sila neexistuje. Pocíti dostredivú silu lode.
  • Nevím, Nevím. Upřímně jsem měl za to, že tato hra má mít fyziku. Ačkoliv nejsem fyzik, myslím si, že náraz do asteroidu by měl být pro stíhačku fatální.
  • hra hodna královské platformy
  • seprah
    podobnej efekt je i ve War Thunderu
  • Predstav si odstredivou silu a zrychleni ucitis i ve vesmiru...
  • jo v tom druhm videu ukazují featuru g-force kolem 5:34 - 6:00 že když udelaš moc drsnej manevr tak se ti rozostri videni.
  • C-BEAM
    predstav si že letíš v rakete a sediš v kresle. Lod i ty sa pohybujete velkou rýchlosťou po priamke a ty necítiš žiadnu silu ktorá by na teba pôsobila. V tom s loďou zatočíš prudko do strany, čo sa stane ? Stane sa to, že lod zmení smer ale TY tak ako každý predmet ktorý nie je súčaštou lode nie, tvoje telo má tendenciu pokračovať po priamke ďalej ale loď chce zatočiť, ako to teda pocítiš ? pocítiš to tak, že na teba začne pôsobiť kreslo ktoré ťa bude vytláčať z tvojej dráhy, čím rýchlejší bude obrat tým väčšou silou na teba bude kreslo pôsobiť.
  • Erendiel
    Helma! Helma!
  • a kde si vzal ze na tebe ve vesmiru nepusobi zadne gravitacni sily? :-) ty jsou v celem vesmiru jenom se jedna o to jak jsou silne. proc si myslis ze kosmonauti na ISS letaji? prave kvuli gravitaci protoze padaji, jenze se kolem zeme otaci rychleji tak proto nikdy nespatdou (obeznice).
  • Já teda nejsem fyzik, ale ve stavu bez tíže snad žádné přetížení být nemůže, když na člověka nepůsobí žádné gravitační pole a není přítomno tíhové zrychlení. Těleso se ve vesmíru pohybuje konstantní rychlostí v tom směru, ve kterém mu byla udělena kinetická energie. To znamená, že pohyb ve vesmíru by měl být okamžitý a bez nějaké setrvačnosti. Ale může se vyjádřit někdo, kdo tomu rozumí, já se přiznám, že fyzika není moje silná stránka.
  • Je jasne ze zbrane sou hotove z 0%, proc to vubec ukazuje.
    Nasedani do kokpitu je cool poprve, pak to jen otravuje a zdrzuje.

    Rad bych videl jak se budou chovat lode velke.
  • Ta lod se zlehka nepohybuje, mozna ti ten dojem vytvari externi kamera se kterou muze hybat jak se mu zachce. Jinak pohyb lodi a rychlost manevru jsou omezene pretizenim, ktere teoreticky clovek vydrzi.
  • je realny aby se ve vesmiru ta lod pohybovala takhle zlehka? jako by na ni nepusobili setrvačne sily. nehejtuju, jen se ptám.
  • Jack1947
    Chudak uz nevi jak by zatrollil, tak se to snazi znegativnit i ostatnim... HAMBA MU!

    ( o to lepsi bude zjisteni ze to dopadne jeste lepe no prinejmensi tedy dopbre, to se chudakum jako on navzdy zbori svety... jak domecky ze sirek *2* )
  • Jaky model vestecke koule to mas? A kde se da poridit? Hodila by se mi do podnikani.
    A ja necekam nic, penize jsem jim neposilal, ale hru ockem sleduju a jsem na ni zvedavy.
    Jestli hra bude alespon z pulky takova, jak slibuje je ve hvezdach. Tedy vlastne s vyjimkou mistra Z, ktery uz ted vi, ze to bude fail imaginarni hra. *1*
    Vazne by me zajimalo, co ti tak na te hre vadi. Ze by ses uz spalil s nejakym KS projektem? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit