Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve fialní hře zřejmě behem toho než ty vrata se otevřou tak budeš provádět nějaký pre-flight přípravy ... nastovování a tak možno.
  • To je hezký, jenže Ty asi nechápeš, co znamená nextgen...abych to vysvětlil...
    Slovo "nextgen" je zkratka pro "next generation", což v překladu znamená "další generace", kde v tomto případě se hovoří o další generaci hardwaru konzole, protože se konzole po určité době vymění a nastoupí další, vylepšená verze konzolí...
  • Magister_Peditum
    Podobnej efekt je v kdejakým leteckým simulátoru.
  • Ravenshot
    Se tu v diskuzi dočítám o praní peněz, okrádání lidí a podobně… z čeho takové argumenty vycházejí? Co je smyslem tvrdit, že Star Citizen okrádá lidi? Jak jsi na to vlastně přišel? Mě by to opravdu zajímalo, protože nedokážu takové argumenty pochopit, ale rád bych.
  • crysis serie je pecka a bavila me o hodne vic nez half life
  • že konzole jsou nextgen hahaha TOHLE JE NEXTGEN! Tohle kdyby mela spustit konzole tak by explodovala
  • Ako coti vadi prosimte . Ten clovek od lidi vyzebra a okrade statisice lidi a pak ma byt ticho po pesine , bo ako to vidis panacku.
  • Blue.Shark
    Helmu vem čert, ta animace trvá chviličku. Spíš ty vrata by chtělo trochu popohnat :))
  • Na demo je ten efekt pekny, ale ked pojdes do xx-tej bitky tak to uz bude akurat liezt nanervy. :)
  • No, po shlédnutí celé konference bych chvílema nechtěl být v kůži vývojářů :) Jinak to graficky vypadá famózně (možná až moc cukrkandlově), ale technicky to kluci musí vychytat. Těším se na květen :)
  • Byl jsem ve vesmíru (chodím tam pravidelně na služební cesty) a řeknu Vám že to tam vypadá přesne takhle. tahle hra má moje schválení *3*
  • C-BEAM
    dostredivé sily ktoré pôsobia na pilotov sú omnoho väčšie ako je sila ťiažová. Je ti určite jasné, že keď robí pilot v lietadle otočku/loop a v jej vrchole je hlavou k Zemi tak aj napriek tomu. že ho tiaž ťahá k zemi je ku kresle ako prikovaný .Jednoducho sila ktorá ho ťahá k Zemi je omnoho menšia ako sila ktorou na neho pôsobí lietadlo proti smere pohybu jeho tela. V tej chvíli by mohla Zem zmiznúť, čiže by si sa ocitol vo vesmíre a nič by sa na silách ktoré na teba pôsobia nezmenilo, resp. by ti bolo jedno že čelíš 7 a nie 6 G.

    To že si na Zemi nedáva atómom tvojho tela hmotnosť, tá je prirodzeným prejavom každej hmoty v našom vesmíre bezohľadu na to, kde sa v ňom nachádzaš. Keby to tak nebolo tak by boli napríklad strelné zbrane vo vesmíre nefunkčné, a keby si vystrelil tak by gulka nemala žiadnu kinetickú energiu keďže do vzorca E=1/2mv2 by si do m dosadil nulu. Ale vo vesmíre ťa projektil z pušky zabije rovnako dobre ako na Zemi.
  • Samozrejme, že môže, tam ide o odstredivú silu. Veď v každom sci-fi máš rotujúce vesmírne stanice, ktoré tak vytvárajú umelú gravitáciu.
  • Ravenshot
    Uvědomuješ si, že to samé bych mohl říct o tobě? Třeba takhle:

    Jestli si naivko myslíš, že se nedočkáme této hry s tím, co nasliboval, tak jsi vážně hloupoučký. Mír s tebou a svobodu Tibetu!!!

    Víš, co tím chci říct? Jak Star Citizen nakonec dopadne, neví nikdo, nevím to já a nevíš to ani ty. Lidé, co na Star Citizen přispěli a přispějí, mají svá očekávání, která vycházejí z toho, jak RSI hru propaguje. Vložili svou investici do projektu, o kterém si myslí, že by jim mohl přinést radost z hraní takové hry. Jaký je význam tvých příspěvků, netuším. Kdo chtěl nebo chce přispět, tak přispěje. Kdo nechce, tak nepřispěje.

    Mám to tak chápat, že se bojíš o naše peníze a proto nás chceš upozornit, že podle tvého názoru, jsme naletěli a že z toho nic nebude? Mám to tak chápat, že tě zajímá naše blaho? Je to tak?
  • Ravenshot
    „OMFG to je doba, platit za hru roky do předu.“

    Říká se tomu investice. Zcela běžné v dnešní době. Myslím, že není nutné vysvětlit, co „investice“ znamená.
  • Ravenshot
    Já věřím, že každý rozumný člověk od první předváděčky prvního létání pre-alfa verze modulu, ke kterému bylo video, kde popisovali pár bugů, se kterými se museli vypořádat pár dní před předváděčkou, snad nečeká, že všechno bude fungovat na 100 %. Chris chtěl ukázat náraz, chtěl ukázat odlomení křídla od asteroidu a to se nevydařilo. Z jeho záměru je ale jasné, že s takovou fyzikou se počítá. V tento okamžik pak nechápu, jaký jiný význam, než sarkasmus, tvůj příspěvek přináší. Pokud máš potřebu být sarkastický, tak by mě zajímalo proč.
  • Veskoslav
    To je Joe, zbytečné. Jeho IQ koupací kačenky na to nestačí.
  • C-BEAM
    sk: nie. Keby dokázal rozpohybovať telo myšlienkov, čiže keby dokázal myšlienkov ovládať každý atóm vo svojom tele zároveň, necítil by nič ani keby v rýchlosti 1000 km/h zabočil na 5 metroch. To čo cítia piloti v centrifúge alebo v lietadle sú sily ktoré vznikajú medzi tendenciou tela pokračovať v priamočiarom pohybe a pôsobením kresla.
  • Dobře, ale nebude ve stavu bez tíže to přetížení zanedbatelné? Myslím jako, že teoreticky vlastně nic nevážím, takže na křeslo fakticky při změně směru možná nějaká má minimální váha bude působit, ale ne tak jako v letadle v gravitačním poli země. Takže mě křeslo jen vychýlí z mého směru do směru kosmické lodi. SK psal že je rychlost manévrů omezená přetížením, které člověk vydrží - Čili má otázka zní "Může být v kosmu tak velké přetížení, že by ho člověk nevydržel?"
  • a v kolika vesmírných simulátorech jsi mohl vystoupit z lodi a volně se procházet po základně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit