Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si už kup to PC a neřvi... Máma zacáluje, když ji vyprstíš...
  • C-BEAM
    dvojnásobný výkonnostný rozdiel medzi 486 a Pentiom na clock je podľa teba" pořádnej vykonnostní skok" ? tak potom prečo prechod z PS3 na PS4 kde je naŕast výkonu omnoho vyšší podľa teba nie je poriadny skok ? :) urob si v tom poriadok.

    V grafike už neprídu skoky ako v minulosti hlavne ak sme už v dobe kedy majú niektoré hry pomerne blízko k fotorealizmu a kedy napríklad vizualizácie alebo filmové animácie už fotorealizmus dosiahli. Jednoducho nás čaká pomalá evolúcia pekne krok, kde tieto kroky budú čoraz menšie, početnejšie a menej badatelné.
  • Já si nemůžu pomoct, ale čekal jsem od toho propracovanější fyzikální model. Nějak mi z videa přijde, že to spíš připomíná klasického Descenta ve vesmíru. Faktem ale je, že z těch záběrů (zejména těch extérních) se to určuje dost blbě, uvidíme až na základě otestování in-game.
  • To byly jen dva z vícero případů, navíc 486 DX4 na 120MHz (včetně AMDčkovýho 133MHz, což byl mimochodem tehdy supr procák) bylo pořád lehce pomalejší jako 75MHz pentium, takže to je skutečně pořádnej vykonnostní skok. A říkat, že nemůže přijít takovej grafickej skok jako ve výše uvedeným případě bych považoval za krátkozraké.
  • C-BEAM
    no on prechod zo 486 na Pentium nebol zase tak revolučný ... posledné 486 procesory za prvými Pentiami príliš nezaostávali. Určite tam bol menší rozdiel ako medzi PS3 vs PS4. A také skoky v grafike ako v minulosti už nebudú, čo je naprosto logické.
  • a proc by to chteli konzoliste, tahle hra bude komplexni simulator, z toho by konzolistu hlava rozbolela, *15* *2*
  • Když mě někdo pozve na nejlepší čaj na světě, čekám, že dostanu nejlepší čaj na světě a ne pytlíkový, který si dělám doma.
    Když někdo označí konzoli za next generation, čekám, že dostanu opravdu mílový skok v porovnání se současnou generací, a ne to samé v bledě modrém jen aby mě prodejci podojili jako kozičku.
  • Elite je defacto hotova hra oproti SC. Moje obavy jsou spíše o délce vývoje pro SC. 200+ lidí na tom dělá už nějaký ten pátek a právě sotva je venku tenhle modul a to stále platí že za rok touhle dobou už bude venku singleplayer.
  • Obměna HW je jen upgrade. Nextgen by měl přinýst něco skutečně "revolučního, skokovýho", jako přechod z 486 na pentium, ze softwarové vykreslování na hw a podobně.
  • Na hranici s pcčkáři aji s jejich "slavným" Star Citizen.
  • Ale vždyť přesně popisuje tu generační obměnu hardwaru, která probíhá po nějaké době konzole na trhu...nebo alespoň takhle já slovo nextgen chápu...
  • Jinak ještě k tomu spouštění na konzoli...nebudu se tady hádat, jestli by to jelo nebo ne...to je na vývojářích, jak se s tím poperou...
    Spíš by mě zajímalo, jestli je vůbec mezi konzolovým publikem o tuto hru zájem?...nějakou petici, velikostí podobnou alespoň z poloviny petici na PC port GTAV jsem nezaregistroval (na to, jakej má hype a kolike mega vybrala), což naznačuje, že prostě ten zájem na konzolích asi není takový, jako je na PC o GTAV, což by znamenalo i pozdější nižší prodeje...
  • podle mě je "nextgen" spíš jen taková marketingová fráze
  • Jako jasný, hardwarově jsou na tom obě současné konzole hůře (optimalizací lze hodně věcí dohnat), ale jen jsem chtěl upozornit na nesprávné použití slova nextgen.
  • DeDy
    No u mě zatím na základě videí vede Elite: Dangerous. Doufám, že diskuse u příštího článku o SC bude více o srovnávání těchto dvou úžasně vypadajících her.
  • zamotává se to tím, že "next gen" u konzolí je hardware co byl rok dva zpátky na PC, kežto Nextgen na PC je to na konzolích uvidíme s příchodem PS5 a Xbox 0 a na PC tak příští rok *4*
  • Jenže oni zároveň tvrdili, že ten nextgen bude našlapanej, takže pepa má pravdu ...
  • Blue.Shark
    V tom případě už nevidím problém :)
  • Blue.Shark
    Jediné, co pro tebe, jakožto mentálně postiženého spoluobčana hodlám udělat, je: http://lmgtfy.com/?q=crowdfunding
  • Jestli to neni tim že je to reálný efekt :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit