Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela sranda pozorovat konzolove fanatiky, jak se na forech kvuli teto hre vztekaji a breci. *1*
    Ono vubec ty diskuse tady jsou vazne zabavne. PC fanatici breci, jak konzole brzdi vyvoj (coz je do jiste miry pravda) a ze se na pc nedostanou nektere exkluzivity a konzolovi fanatici se zase vztekaji, kdyz si nejake studio dovoli pracovat na PC exkluzivni hre s vizualni strankou o level vyse nez cokoliv co na PS4 a x1 vyjde.
    Clovek se tady vazne nekdy zasmeje. *1*
  • omlouvám se ti, miluji tě !
  • A ty si myslíš magorku, že vývoj hry je zadarmo. To co vybrali jim nemusí ani stačit s tím co naslibovali.
  • Kdyz chces trollovat, tak se to aspon poradne nauc, nebo se na to vyprdni. Takhle ses akorat k smichu. *3*
  • SMRT PC hráčům a star citizenu !!!
    jsem troll a dělá mi to dobře !!!

    *12* *12* *12* *12* *14*
  • Dost spatny troll IMO. *1*
  • ... a ještě jenom dodám že PC je sh*t pro decka. Konzole je pro normálni lidi jako jsem já, zet nebo Debílek Paul !!! *14*
  • Veskoslav
    Budu opět reagovat. 10k grafika smete tu v PS4 jedním vrzem. Protože srovnatelná 7850 grafika (dle samotného Sony) stojí okolo 4500 Kč. Ale jo, dál si žij ve své trolí debilitě IQ houpajícího koně.
  • Veskoslav
    A třetí kr*pl dorazil. Tak si podejte ruce a můžete jít vesele do prdele;) Tyhle pseudokecy slyším od EA a spol už roky, že o takové hry není zájem. Fiasko bylo tvoje narození;)
  • Veskoslav
    Jak se můžou dostat do ztráty, když to financuje komunita? To mi teda vysvětli. Vše, co se prodá navíc po vydání budou tržby. Ale evidentně jste si se zetkem udělali víkend bláznů, tak doufám, že se to tady vesele promaže.
  • PS4- Nadprůměrné zařízení, které zvladatelné za 10k více her a v lepší nebo srovnatelné kvalitě než pc za 20K. Jenom grafika, která rozjede SC ve slušné kvalitě bude stát 10K. PC je platforma k pyči.
  • Taky si myslím, že tahle hra je prostě slepá větev. To je hra pro ty, co nemají sebevědomí, tak si ho musí zvedat pomocí svých pc. Zatím to vypadá na technologické demo, které je po obsahové stránce naprosto prázdné. Tohle bude fiasko. *9* *9*
  • Oni od začátku říkali, že to bude zaměřené na dnešní high-endy...ti co na to přispěli s tím počítají...ale to co je dnes high-end bude za 3 roky průměr a oni s tou hrou počítají na minimálně 5let - obrovské množství lidí si to po vydání koupí a další si to budou kupovat postupem času...

    Až vyjde PS5 tak konzolisti nad tím budou ustříkávat že mají zase něco nového, ale ve výsledku se to bude rovnat průměrnému PC v době vydání...
  • sorry lidi, mám schýzu, někdy melem sra*ky a mluvím sám se sebou.
  • Pokud se ti moje názory nelíbí, zkus vyjádřit proti argumenty. Tím, že si vezmeš můj nick z pc- rasy děláš zase o něco větší ubožáky.
  • jsem troll a nestydím se za to !
  • Jenom ekonomická pyča směřuje hru na high- end sestavy(Vzpomeňme na prodeje Crysis). Ti co vlastní PC, které tu hru rozjedou je naprosto minimální procento, čili jestli narvou všechno do vývoje, ty zisky z prodeje budou minimální a celkově se ocitnou ve ztrátách.
    Než to vyjde, tak už budu vlastnit PS5 a to to zvládne v prstem v nosu.
    Tahle hra je utopie.
  • jsem troll a nestydím se za to !
  • 1) Mají několik studií - každé studio pracuje na jiné části hry - ze hry je vytvořeno více jak 5%, ale ještě zbývá cca rok-a-půl do vydání a i po vydání se do toho budou neustále přidávat nové věci...
    2) Tato hra není pro každého, Chris jasně řekl že je to zaměřené na dnešní high-end PC sestavy
    3) ohledně té fyziky - je to pre-alfa!
    4) pořád lepší mít v roce 2020 ty naše "bedýnky" zastaralé s nutností upgradu, než mít konzoli která je i v době vydání sto let za opicema...

    Ten tvůj hate je způsoben tím že hra vyjde jen na PC a pokud by někdy v budoucnu měla dorazit i na konzole, tak jen hodně osekaná ( pravý opak toho jak to dnes chodí )...
  • jsem troll a nestydím se za to !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit