Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ravenshot
    Souhlasím, že je to zřejmě o ničem. I tak jsem se rozhodl reagovat alespoň pro ostatní, kdyby třeba se tu objevil někdo, kdo s fyzikou není obeznámen a je aspoň otevřený novým informacím, a třeba i touze si věci najít na googlu a trochu se obeznámit se světem, ve kterém žije.
  • Veskoslav
    Snažíš se zbytečně. Evidentně mu to buď dělá radost, jak mu to vysvětluješ nebo je evidentně takový k*kot jako se prezentuje a stejně to nepochopí.
  • Veskoslav
    Byl by jsi takový hrdina, kdyby jsi mě potkal ve skutečnosti? Sr*če jako ty znám, posraní maminčini mazánci, co umí naprosté ho*no. U Tebe navíc nulové znalosti fyziky základní školy. Tvé IQ a příklady odpovídají tomu, co píšeš. Vesele ses zařadil mezi největší tupce, co se tady vyskytují.
  • C-BEAM
    ok už dosť bolo trollingu.
  • Ravenshot
    Nechci být za rejpala, ale poprvé si mluvil o "hmotnosti" a ted o "tíze", což jsou dvě rozdílné věci. Hmotnost se značí písmenem "m" a tíha písmenem "G". Tíha je pak závislá od hmotnosti "m" a gravitačního zrychlení "g". Gravitační zrychlení je ve vesmíru ale velmi malé, tak malé, že pro naše potřeby můžeme říct, že je ve volném kosmu téměř nulové. Hmotnost ale pořád zůstává stejná.
  • tady očividne nekteri nevedí jak funguje fyzika, mužeme si to vysvetlit na jednoduchem prikladu, kdybych veskoslavovi jednu vylepil v ostrave tak se jenom posere, kdybych mu ji vylepil ve vesmiru tak odletí do jiný sluneční soustavy protože nema žadnou tihu a nepusobi na nej gravitace.
  • Ravenshot
    Nestačím se divit. Touha některých diskutujících po tom, být středem pozornosti i za cenu vlastního ponižování své svéprávnosti a inteligence je tu bezbřehá. Je zajímavé, jak se diskuze ke hrám vždy stáčejí. Nejdříve se objeví skupina lidí, co normálně vyjadřují svůj názor k danému článku a pak se vždy objeví skupina individialistů (samozřejmě anonymů, jak jinak *5*), kteří začnou odbíhat od tématu a standardně kritizovat celý koncept hry a vše s ní spojené.

    Ono to je s nimi jako s malými dětmi – jak se jim nedostává pozoronosti, tak křičí víc a víc, plácají kraviny a už ani neví, co roupama dělat. Možná, že kdyby se jim nedostávalo !!! žádné !!! pozornosti, tak by z toho brekotu upadly do komatu. Hmm, stálo by to za experiment *2*.
  • C-BEAM
    niektorí diškutéri by si už konečne mohli všimnúť, že s príchodom crowdfundingu sa čosi zmenilo. Ten totiž otvoril cestu vývojárom ktorí ak majú potrebné schopnosti a skúsenosti môžu vytvoriť špecifickú hru aj pre malú skupinu hráčov bez tlakov vydavatela, podľa vlastných predstáv s absolútnou kreatívnou slobodou. Čiže to čo bolo kedysi bežné vďaka nízkym nákladom na vývoj hier, dnes obnovil práve Kickstarter. A za to mu patrí obrovská vďaka !

    Tí čo poznáte niekoho kto pracuje pre väčšie herné štúdio viete akému tlaku sú ľudia v ňom vystavení, aké kompromisy musia v záujme masových (ne)nárokov prijímať a že nejeden vývojár iba ticho závidí pozíciu ľudí CIGC. Preto verím, že čím ďalej tým viac talentovaných ľudí bude odchádzať a zakladať nezávislé spoločnosti na báze crowdfundingu. A aj keď sa touto formou dajú (zatial) ufinancovať prevažne iba menšie projekty, môže to byť jediný spôsob ako vniesť do hier viac kreativity a obnoviť/založiť žánre o ktoré masy nemajú záujem.
  • Ravenshot
    Nechtěl jsem tomu uvěřit, když se aspoň dokázal připojit na internet a s pomocí klávesnice sepsat otázku, očekával jsem to jako důkaz základní inteligence.

    Na druhou stranu, když si tak pročítám tuto diskuzi, tak připojení a používání klávesnice už v dnešní době zvládne kdejaká opice.
  • Tak neboj, já jsem si na fórech užil dost breku kvůli GTA, pitomejm portům, pozdním vydání PC verzí, takže je hezké, že i Ty víš, jaký je to pocit, když druhá strana se vzteká, jako malý děcka... *1*
  • Nj, konzolisti chudáčci musí pořád poslouchat mnohonásobně hlasitější nářky PCčkářů, jak něco zas nevyšlo (RDR), vyšlo později (GTA), port stojí na*ovno (GTA IV, Dark Souls) atd., tak aspoň vůbec víš, jaké to je... *1* užij si to, brzy budeš zase zoufale brečet Ty *1*

    Navíc, upřímně, ten poměr ubrečenců je na PC brutálně vyšší...petice za porty to jasně dokazují, jak jsou PCčkáři zoufalí po konzolových hrách... *1*
  • Jsi jeden z mála trolů, kteří ve mě po přečtení příspěvku vyvolali lítost...

    "jsem troll a nestydím se za to !"

    To je tak fatální selhání rodičů... Ty ani nemáš na výběr a nemůžeš být jiný. Díky tomu, že tě ti dva (pravděpodobně velmi hloupí lidé) nedokázali lépe připravit pro život... to je tragédie...
  • Ten zoufalý brekot zdejších konzolistů je hudba pro moje uši *1*
  • Jo a kdyz uz chces nekoho napodopovat, tak si dej priste pozor na to, jestli dotycny pouziva diakriticka znamenka. *3* Ono je to pak docela fail, kdyz se vydavas za nekoho jineho a pouzivas hacky a carky, kdyz dotycna napodobovana osoba je nepouziva. *3*
    Ne, ze by tva snaha nebyla prokouknutelna i bez toho. To jen spis takova rada, kdyz se budes priste snazit trochu vice to maskovat. *1*
  • Veskoslav
    Víš kolik je 5-6% trhu pc? Zanedbatelné procento je po 1% trhu. Kingdoms Come má také zanedbatelné procento hráčů. Protože to není casual hra. A pokud by sis dal tu práci, tak by sis přečetl, jaký je finanční rozdíl tohoto financování a financování například EA. A hra má vyjít v Q4 2015 nejdřív, což je více jak rok a půl času. EA za tu dobu stihne 4 Battlefildy;)
  • Pro frajera, ktery se vydava za me: Kde si prosimte vycetl, ze jsem pc hrac? A kde jsi vycetl, ze povazuji pc za to nejlepsi? Nez zacnes podobne trapne reci, tak se priste zamysli.
    Existuji totiz i taci lide (a ted te to mozna sokuje), kteri nejsou vysazeni na jednu jedinou platformu, kterou mu rodice koupili pod stromecek a plivou na vse ostatni, protoze si nejak musi (predevsim pred sebou samym) obhajit, ze ty ostatni platformy nepotrebujou a ze ta jejich je ta nejlepsi.
    Trikrat hura pomatenym dementum. *1*
  • Mno urvani odpurci jsou zde ve stejne hojnem poctu. *1* Ja osobne si od te hry nic neslibuju a maximalne budu prijemne prekvapen. Ale hned tu hru odsuzovat? Proc?
    Tahle hra je, minimalne co se zpusobu financovani tyce docela unikat, tak proc tomu nefandit? Jak si napsal, Hi-END pc moc lidi nema a tak velci vydavatele jako EA se do podobne hry v nejblizsi dobe nepohrne.
    Pokud by ta hra opravdu uspela, tak se muzeme nejspise dockat vice podobnych projektu. Projektu, ktere by pod rukama velkych vydavatelu nejspis nikdy nevznikla.
    Ja si myslim, ze by bylo super, kdyby podobnych projektu vzniklo vice. Projektu, kde se fanousci muzou vice angazovat ve smerovani vyvoje hry.
    To vse za predpokladu, ze ta hra uspeje samozrejme.
    Ten hate beztak v 90% procentech prichazi od konzolovych radikalistu, kteri nemaji nebo nechteji porizovat hi-END pc.
    Z te hry muze nakonec vylezt cokoliv, ale tem lidem, kteri jim penize poslali to ocividne za ten risk stoji, protoze nikde jinde se niceho podobneho jen tak nedockaji.
  • No ještě jsem chtěl dodat, že pc rasa je prostě všemohoucí. Normálně sedím u pc 12 hodin denně a pořád nechápu, jak něco tak skvělého mohlo vzniknout. Někdy jen tak sedím a koukám na své pc a žasnu a do očí se mi derou slzy. Je potřeba, aby si každý pc-čkár uvědomil, jaký to má štěstí být pc-čkárem. Že je to čest, povinnost a služba, která nikdy nekončí. Jste stráž. Jste ochránci. Jste hledačí pravdy. Jste/Jsme pc- rasa bohem vyvolená. Třikrát huráá pro PC-rasu
  • No rozhodně na té ekonomické teorii něco je. High-end pc je zanedbatelné procento trhu. Viděl bych to na nějakých 5-6% z celkového herního segmentu. Směřovat hru tam bude hodně riskantní.Navíc hra, která bude stát nemalé peníze při vývoji a to co vybrali jim ani stačit nemusí. O hře není co si zatím myslet, jen to, že to má zatraceně, ale opravdu zatraceně daleko aspoň do bety. Zatím je tady hodně uřvaných fanoušků této hry a být vámi tak krotím své emoce, aby jste nebyli zklamáni.
  • ... a teď mě omluvte, jdu onan*vat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší