Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, ja rozdeluju na lidi co si neco koupi a dal neresi a na lidi co se sami obelhavaji, aby si obhajili svuj vyber. Prej 10%. Trololol. *15*
  • Veskoslav
    Jak jsi na to hlupáku přišel? Spotřeba je vyšší o 10% než u srovnatelné karty od NVidie, ovladače fungují naprosto normálně. Ale jo, chápu Tě, smutný život, když stále rozděluješ na AMD vs NVidia, PS vs MS, iOS vs Android atd.
  • Veskoslav
    No Crysis vyníká právě ve zpracování exteriérů než interiérů. Ta hra měla potenciál, ale katastrofální kampaň a AI nepřátel z toho udělali hru z výprodejů. Sice je to stále lepší jako CoD a spol, ale i tak hru sice mám ve vlastnictví, ale první díl je co se týče grafiky, příběhu a hry samotné zcela někde jinde. A částečně souhlasím, ale osobně třeba zpracováním některých věcí řadím poslední Metro na C3. A nemůžeš přece předpokládat, že hra ve vývoji bude stejně optimalizovaná jako hra, který už vyšla. To už je z principu nesmysl.
  • C-BEAM
    dnes sú ľudia hrozne zmlsaní, aký máš CPU ? čo je podľa teba nehratelné ? ako je možné že ludia majú s rovnakou kartou 30+ fps na very high ? aké fps by si očakával od karty ktorá v čase vydania hry bude patriť skôr k tým menej výkonným kartám ? snáď nie 50-60 na max ? či hej ?
  • Ted jsi mi to nandal. Ale predstava jak si kupujes Amd, protoze je o neco levnejsi a predstavujes si jak mas neco stejnyho za lepsi prachy a nasledne kvicis na forech ze ti neco nefunguje a ze ovladace stoji za prd a ze je spotreba 2x vetsi nez u nvidie me rozesmiva. *15*
  • Tak za prvé Crysis 3 vypadá několikanásobně lépe v uzavřených mlsnostech a je několikanásobně lépe optimalizovaná. Level desing je také na skvělé úrovni, jediný co hru sráží je krátkost kampaně a plytký příběh, kdyby se těch dvou negativ vyvarovala, mohli jsme se bavit o jedné z nejlepších FPS posledních let. Pokud tě to grafika Crysis 3 neohromí budiž, ale v současnosti není pokročilejší hra na trhu.
  • Veskoslav
    100 fps? Ano jde vidět, že jsi "odborník", když ani Crysis 3 v uzavřených prostorách nedosahoval takových hodnot na nejvýkonnějších strojích své doby. A ano Crysis je úplně někde jinde. V historii FPS jako nevyužitý potenciál, kdy z otevřené hry, která definovala novou generaci herní grafiky se udělala průměrná FPS, která otevřenost vyměnila za otevřený koridor a graficky už tolik neohromila jako předchozí 1. díl.
  • Veskoslav
    Ano a notebook mám s NVidií, aby se tvá argumentace idiota ukázala ještě v lepším světle.
  • Jo jenže nároky ani z daleka neodpovídají vizuální kvalitě. Ten Hangar je graficky jen mírně nadprůměrný a počet fps by v takové uzavřené místnosti měl atakovat klidně i 100FPS. Crysis 3 je zatím úplně někde jinde.
  • Veskoslav má ještě daleko do DD. Ten člověk(DD) už je za hranici nějakého mentála.
  • Jak se ma AFR lag a stutter?
  • GTX 590 nejvyšší detaily - bez problému! karta sice byla drahá, ale už je 3 roky stará!

    Jak jsem psal již několikrát - tato hra má být novodobou "Crysis" - určené pro high-endové sestavy.
  • Tak určitěěě!
    -Do teď vybrali cca 42,000,000$ = cca 840,000,000Kč - vybírají dál a než hra vyjde, tak překonají hranici 50,000,000$ = cca 1,000,000,000Kč
    -RSI dává všechny peníze na vývoj hry, kdežto EA apod. dávají cca 35% rozpočtu hry na marketing ( Tím chci říct, že 50M u RSI má vyšší hodnotu jak 50M u EA ).
    -nejde jen o peníze které vybrali, ale hodně firem jim chce pomoci i jiným způsobem ( licence na software atp ) a to jim taky nějaké ty $ ušetří...

    peníze které mají jim na vývoj hry bez problému vystačí a další vydělají po vydání hry - to jim umožní hru v následujících letech vylepovat...
  • Tak hra zatím optimalizovaná příliš není, ale vzhledem k tomu, že hra je cílena na dnešní absolutní high-end a 4K rozlišení, tak bude člověk muset slevit ze svých obvyklých nároků, je to hra, která se nehodí ani na "next-gen" konzole.
    Každopádně hra má vyjít za necelé dva roky, v té době bude dnešní high-end mainstream a 7870 bude lowend.

    Jinak k optimalizaci, optimalizace je o efektivitě, ale i optimalizovaná hra, která vypadá lépe než to, co je dnes běžně dostupné, bude mít větší nároky na HW, než hra, která nevypadá tak dobře. Prostě optimalizují na dnešní a budoucí high-end.
  • Jsem tusil ze budes Amdkid. Mas styl argumentace jak DD. *15*
  • Veskoslav
    280X OC naprosto v pořádku (při maximálních detailech cca 35 fps) a nestála 13 000:)
  • Když neumí optimaliovat ať jdou do hajzlu... Na mé 7870XT je už ten blbý hangár nehratelný. To si myslí, že je každej pcčkář magor, aby kupoval karty za 13000KC
  • Squadron 42 - SP část hry, která bude mít víc než 50 misí
    Star Citizen - MP část hry, ve které hráč nebude povinen komunikovat ( hrát ) s ostatními hráči - bude moci celou hrou prolétnout jako-by to byl SP.

    Ikdyž určitě půjdou nějakým způsobem snížit detaily, tak si myslím že nijak výrazně - Chris několikrát říkal že je to zaměřené na high-endy...
  • No zrovna GTA IV nesnáším ze všech GTA nejvíc (naopak mám rád pětku), že nějaká lepší grafika tý hře fakt nepomůže a je to s*it na konzolích i PC (obě verze jsem hrál, na PC i s grafickými mody)

    Naopak, jako jsem nas*án ze čtyřky, tak také zbožňuji RDR, protože ta hra měla prostě snad vše, co jsem od kvalitní hry požadoval a patří k tomu nejlepšímu, co bylo možno během minulé generace hrát na všech platformách...(z PC only her mě podobně bavil jen Zaklínač)...
  • on část?
    2/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší