Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ravenshot
    Koukám, že některé zdejší vskutku výživné a dospělácké debaty povýšily tento článek na text s největším počtem příspěvků v diskuzi ke Star Citizen. Škoda jen, že diskuze vyniká jen v kvantitavní rovině a kvalitativně je spíše na svém dnu *9*.
  • mohla by to tady redakce promazat a rozdat pár banu. myslím že to presáhlo hranicu unosnosti, hlavne ty vulgarizmy *13*
    • dynamická IP to istí ;)
    • Veskoslav to tu zase zaspamoval, taky bych mu dal ban.
      • Já bych dal ban tvé materi, ze te nepotratila *11*
        • Veskoslave?
          • Viléme?
  • Vypadá to na pěknou srajdu. Ta hra je teď v současnosti hotová tak z 5%. Náročný to je, optimalizace jim nic neříká, fyzika nefunguje, prostě crap pro pc- sebranku. Pc-sebranka tupců tam naházela miliony a teď mají oči pro pláč. Možná vám to v roce 2020 vyjde a to už bude zastaralý jak ty vaše trapné bedínky pod stolem, u kterých se modlíte.
    • 1) Mají několik studií - každé studio pracuje na jiné části hry - ze hry je vytvořeno více jak 5%, ale ještě zbývá cca rok-a-půl do vydání a i po vydání se do toho budou neustále přidávat nové věci...
      2) Tato hra není pro každého, Chris jasně řekl že je to zaměřené na dnešní high-end PC sestavy
      3) ohledně té fyziky - je to pre-alfa!
      4) pořád lepší mít v roce 2020 ty naše "bedýnky" zastaralé s nutností upgradu, než mít konzoli která je i v době vydání sto let za opicema...

      Ten tvůj hate je způsoben tím že hra vyjde jen na PC a pokud by někdy v budoucnu měla dorazit i na konzole, tak jen hodně osekaná ( pravý opak toho jak to dnes chodí )...
      • Jenom ekonomická pyča směřuje hru na high- end sestavy(Vzpomeňme na prodeje Crysis). Ti co vlastní PC, které tu hru rozjedou je naprosto minimální procento, čili jestli narvou všechno do vývoje, ty zisky z prodeje budou minimální a celkově se ocitnou ve ztrátách.
        Než to vyjde, tak už budu vlastnit PS5 a to to zvládne v prstem v nosu.
        Tahle hra je utopie.
        • Veskoslav
          Jak se můžou dostat do ztráty, když to financuje komunita? To mi teda vysvětli. Vše, co se prodá navíc po vydání budou tržby. Ale evidentně jste si se zetkem udělali víkend bláznů, tak doufám, že se to tady vesele promaže.
          • A ty si myslíš magorku, že vývoj hry je zadarmo. To co vybrali jim nemusí ani stačit s tím co naslibovali.
            • Tak určitěěě!
              -Do teď vybrali cca 42,000,000$ = cca 840,000,000Kč - vybírají dál a než hra vyjde, tak překonají hranici 50,000,000$ = cca 1,000,000,000Kč
              -RSI dává všechny peníze na vývoj hry, kdežto EA apod. dávají cca 35% rozpočtu hry na marketing ( Tím chci říct, že 50M u RSI má vyšší hodnotu jak 50M u EA ).
              -nejde jen o peníze které vybrali, ale hodně firem jim chce pomoci i jiným způsobem ( licence na software atp ) a to jim taky nějaké ty $ ušetří...

              peníze které mají jim na vývoj hry bez problému vystačí a další vydělají po vydání hry - to jim umožní hru v následujících letech vylepovat...
            • ... a teď mě omluvte, jdu onan*vat.
        • Oni od začátku říkali, že to bude zaměřené na dnešní high-endy...ti co na to přispěli s tím počítají...ale to co je dnes high-end bude za 3 roky průměr a oni s tou hrou počítají na minimálně 5let - obrovské množství lidí si to po vydání koupí a další si to budou kupovat postupem času...

          Až vyjde PS5 tak konzolisti nad tím budou ustříkávat že mají zase něco nového, ale ve výsledku se to bude rovnat průměrnému PC v době vydání...
          • PS4- Nadprůměrné zařízení, které zvladatelné za 10k více her a v lepší nebo srovnatelné kvalitě než pc za 20K. Jenom grafika, která rozjede SC ve slušné kvalitě bude stát 10K. PC je platforma k pyči.
            • SMRT PC hráčům a star citizenu !!!
              jsem troll a dělá mi to dobře !!!

              *12* *12* *12* *12* *14*
            • Veskoslav
              Budu opět reagovat. 10k grafika smete tu v PS4 jedním vrzem. Protože srovnatelná 7850 grafika (dle samotného Sony) stojí okolo 4500 Kč. Ale jo, dál si žij ve své trolí debilitě IQ houpajícího koně.
        • sorry lidi, mám schýzu, někdy melem sra*ky a mluvím sám se sebou.
          • Taky si myslím, že tahle hra je prostě slepá větev. To je hra pro ty, co nemají sebevědomí, tak si ho musí zvedat pomocí svých pc. Zatím to vypadá na technologické demo, které je po obsahové stránce naprosto prázdné. Tohle bude fiasko. *9* *9*
            • omlouvám se ti, miluji tě !
            • Kdyz chces trollovat, tak se to aspon poradne nauc, nebo se na to vyprdni. Takhle ses akorat k smichu. *3*
            • ... a ještě jenom dodám že PC je sh*t pro decka. Konzole je pro normálni lidi jako jsem já, zet nebo Debílek Paul !!! *14*
            • Veskoslav
              A třetí kr*pl dorazil. Tak si podejte ruce a můžete jít vesele do prdele;) Tyhle pseudokecy slyším od EA a spol už roky, že o takové hry není zájem. Fiasko bylo tvoje narození;)
        • Pokud se ti moje názory nelíbí, zkus vyjádřit proti argumenty. Tím, že si vezmeš můj nick z pc- rasy děláš zase o něco větší ubožáky.
        • jsem troll a nestydím se za to !
      • jsem troll a nestydím se za to !
    • jsem troll a nestydím se za to !
      • Jsi jeden z mála trolů, kteří ve mě po přečtení příspěvku vyvolali lítost...

        "jsem troll a nestydím se za to !"

        To je tak fatální selhání rodičů... Ty ani nemáš na výběr a nemůžeš být jiný. Díky tomu, že tě ti dva (pravděpodobně velmi hloupí lidé) nedokázali lépe připravit pro život... to je tragédie...
      • Dost spatny troll IMO. *1*
  • Ak si chcete po vydani DFM zahrat team deathmatch s partiou priatelov, pridajte sa k Stargate Command:
    http://www.starcitizen-sgc.com/
  • PC hra a pcčkáři tady zas dělají bordel.. Co taky čekat od také tupé rasy, že
    • Nevzrusuj se, ten lowend v konzolich to nerozjede ani na 800x600. *15*
      • Máte jednu exluzivitou a to ještě ve hvězdách. která vyjde bůh ví kdy a jste z toho vystříkaní. Chudáci.
        • Keyz
          To je komedie machrovat s hrama pouze pro nějakou platformu. Bylo by přece lepší kdyby to bylo pro všechny ne? HW konzole by to po osekání určitě zvládal a hry z konzole na PC taky jednou.

          Tohle vymezování pouze štěpí hry. Ještě dost lidí to bere jako + argument. Namísto aby chtěli hry pro co nejvíce platforem, tak vychvalují, jak to je pouze na 1 = super. To je hovadina...

          Přece kdyby to bylo všude, tak co je na tom blbě? Více potencionálních peněz pro studio, a více zábavy, pro lidi. To, že firmy chtějí přetáhnout lidi k nějakému krámu, je známá věc ale není to pro trh dobře. Bohužel, jak je vidět, tak je dost lidí co to ještě vychvaluje.
          Ideální asi bude jakmile někdy vymyslí speciální hajzl a k tomu speciální hajzl papír. Jiná kombinace nebude možná, protože to pak nebude splachovat.
          • Ja nevychvaluju, jen seznamuju konzolefaga co prisel kvicet s tvrdou realitou. Uplne nejlepsi by bylo i kdyby sis precetl na co reaguje post, nez ho zacnes rozebirat. *5*
        • Tahle hra me je ukradena, ale tesi me ze si musis nalhavat jakej jsem chudak a jsi butthurt, protoze nejaka hra nebude na lowzole. *15*
          • Až ta tvoje vysněná hra vyjde tak mezitím vyjde každý rok desítky AAA her pouze na konzole, takže se můžeš uklidňovat i nadále. Neshledanou u Destiny nebo MGS V *5*
            • http://themescompany.com/wp-content/uploads/2012/01/crybaby.png

              *3*
            • Jak říkáš Vallete jak říkáš :)
            • Zvlastni, treba tvuj argument ze pc ma jednu exkluzivitu taky neni zrovna korektni. Byt pokrytcem a demagogem je jenoduche, ze?
              Ale mas pravdu, vysolit 2/3 ceny dobryho pc za konzoli s cpu a vga dohromady za 3000 by me taky asi hodne nasralo. *15*
            • Na tebe nemám. Pokorně se vzdávám, takové argumenty nemůžu troufnout a nebyl tvůj nick kdysi Vallet Warrior? Tvoje skladba slov je stejná.Taková inteligence se pozná hned *3*
            • Na konzole AAA hry nikdy nevyjdou, protoze na to nema ani hw, ani periferie. Pokud ale myslis ty radoby AAA hry jako gta, battlefield a cod, tak si je v tom lowres uzij. Ale na opravdovy hry to nikdy mit nebude, konzoleboji. *15*
      • Jack1947
        No a nektery uz z toho vazne onemocneli... blbosti... *7*
  • DeDy
    No u mě zatím na základě videí vede Elite: Dangerous. Doufám, že diskuse u příštího článku o SC bude více o srovnávání těchto dvou úžasně vypadajících her.
    • Na základě videí u mě SC. ED je ve vývoji napřed, takže vypadá víc pokročile v gameplayi, co se ale týče grafiky, tak tam je SC v jiný lize.
      • DeDy
        Na základě videí posuzuji nejen grafiku. Každopádně oba tituly jsou herně zajímavé.
    • Elite je defacto hotova hra oproti SC. Moje obavy jsou spíše o délce vývoje pro SC. 200+ lidí na tom dělá už nějaký ten pátek a právě sotva je venku tenhle modul a to stále platí že za rok touhle dobou už bude venku singleplayer.
  • mno, a proč ty konzole rovnou neudělaj tak nadupaný, aby na tom hry vypadaly takhle? *5*
    • Protoze by to bylo PC? Aha, ono uz vlastne je .. jen ten HW je to, co spadne vyrobcum pod stul jako neprodejny.
  • Vypada to hodne dobre. Uvidime co v kvetnu. Na pre-alfa jim to chodilo tak nejak normalne, jen se mi chvilema nezdala fyzika. Napsal bych, ze to bylo takove Descentovske, ale prave uz Descent mel reakcni dobu manevrovani a hmotnost lodi.

    Nevite nekdo jak to bude s gravitaci velkych teles? Opravdu velke veci (500km+) by vas mely pritahovat.
    • Fyziku v tom demu měli hodně omezenou - ve finální verzi bude hrát důležitou roli...

      gravitace - nevím, jak to mají v plánu ALE - nezáleží na velikosti tělesa, ale na jeho hmotnosti...
      • ve vesmíru není hmotnost protože není ani gravitace. telesa neváži skoro nic
        • C-BEAM
          pozerám, že s výukou fyziky je situácia zlá aj v čechách...
        • no ty vole:)))
        • Ravenshot
          Teď nevím, jestli si děláš srandu nebo to myslíš vážně. Jestli to myslíš važně, pak pokračuju:

          Každá hmota má hmotnost, která ovlivňuje sílu gravitace. Kdyby tělesa ve vesmíru nic nevážila a tedy ani neexistovala gravitace, co by pak způsobovalo, že Měsíc obíhá kolem Země, Země kolem Slunce, Slunce kolem centra Galaxie? Každý předmět má nějakou hmotnost a tudíž gravitační vliv na ostatní tělesa.

          Co se týče hry, tak pokud bude gravitace (působení na lodě ve vesmíru) aplikována na hmotná tělesa, budou to zřejmě jen ty nejhmotnější (hvězdy, planety, měsíce, možná planetky a černé díry – ty existovat budou, ale jejich funkce a působení není zatím jasné). Jinak samozřejmě bude existovat umělá gravitace a také nulová gravitace při vypnutí umělé gravitace.

          Mimochodem, to že se něco „vznáší“ ve vesmíru, neznamená, že na to nepůsobí gravitační síly. Každé těleso je ke všem hmotnějším nějak přitahováno, byť jen nepatrně. Existují místa, kde zdánlivě gravitační síla nepůsobí (librační body), ale to je už vyšší level diskuze.
          • ta sila pritazlivosti tech asteroidu je stejne tak mala, ze by byla blbost ji tam davat a zbytecne delat pro ne vypocty.
            Co pretizeni? Bude simulovano?
            • Veskoslav
              Ano. Je to i v ukázce, kdy pilotovi při rychlém obratu zšedne obrazovka a můžeš i omdlít.
          • Veskoslav
            On to bohužel myslí zcela vážně...Zbytečně se mu rozepisuješ.
            • Ravenshot
              Nechtěl jsem tomu uvěřit, když se aspoň dokázal připojit na internet a s pomocí klávesnice sepsat otázku, očekával jsem to jako důkaz základní inteligence.

              Na druhou stranu, když si tak pročítám tuto diskuzi, tak připojení a používání klávesnice už v dnešní době zvládne kdejaká opice.
  • Na hranici s pcčkáři aji s jejich "slavným" Star Citizen.
    • Tak si už kup to PC a neřvi... Máma zacáluje, když ji vyprstíš...
  • maros.goc
    osobne som čakal viac "simulátor" než klasické arkádové lietanie ...hmm
    • Tak ono to má tuším systémy, ktoré ovládanie lode pilotovi zjednodušujú, pôjde však do avioniky dokúpiť modifikácie, ktoré ti umožnia komplexnejšiu pilotáž *3*
    • Ravenshot
      Chris už od začátku nechtěl, aby to byl simulátor létání, chtěl od obojeho trochu, aby hra mohla být zábavná pro každého, kdo není specificky zaměřený. Ze simulátoru si bere detailní ovládání (do určité hloubky, nijak nepřehnané), interakci s lodí, funkční panely (nemusí být hned s tímto modulem) v kokpitu. Myslím si, že aktuální vyváženost je dostačující a je bráno v potaz i skutečnost, že do větší hloubky se jím nemůže, neb u větších lodí bude zapotřebí spravovat více systémů.
    • Veskoslav
      Arkádové létání je Strike Zero například. Co si očekával? Hrál jsi původní Wing Commander? Toto nemá být něco jako Flying Microsoft Simulator, kde týden startuješ loď;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit