Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graf pro borce co tvrdí, že konzole nebrzdí pokrok
    http://i.imgur.com/T4VfxWR.jpg

    I když je jasné, že nelze dělat hry pouze pro nejlepší HW, tak i průměr je pořád více jak ta rovná čára. To je vždy nárůst o kousek a pak zásek v době kamenné na dlouho....
    • Tak kazdemu soudnemu cloveku, ktery nepatri mezi fanaticke pomatence, musi byt zrejme, ze konzole (zejmena ke konci cyklu) vyvoj brzdi. Zejmena s prodluzujicim se zivotnim cyklem a cim dal slabsim HW v dobe vydani.
      Na druhou stranu, kdyby na pc byla dostatecna kupni sila, tak by situace mohla byt jina. Nebyt vysoke miry piratstvi, videli by jsme vicero exkluzivnich pc her, ktere vyuziji soucasny hw, stejne tak by pc verze multiplatformnich her byly vice site na miru pc a jeho hw.
      Jenze kupni sila je na konzolich mnohem vetsi a tak se nelze divit, ze se vydavatelum nechce s pc verzi nejak extra piplat, natoz se hrnout do pc exkluzivnich her.
      • Ano, ano. Skoro 99% mira piratstvi nici trh s pc hrama. A druha vec je Steam, takove koncentrovane zlo jeste nikdo nikdy nevyplodil.
        • Docela chaby pokus *3*
          • Jeste jsem zapomel, konzole je lepsi protoze hry na ni jsou delany podle velikosti pixelu na televizi.
            • Veskoslav detected?
            • Ano, všichni ti věříme, že jsi pravý Jejdasek. Tipuji to na Valleta(ted píše pod nickem PC)
    • Už tady ta doba byla, ty jsi asi mladý uhrovitý pc-čkář, co semenno rozlívá do ponožek, takže si to nepamatuješ. Já si pamatuji doby, kdy každý rok co rok bylo nutné kupovat nový HW. Zaplať pan bůh za konzole a že se tvůrci naučili optimalizovat.
      • Keyz
        Přidám se do debaty. Já si to pamatuji.

        Ceny křápů v letácích to bylo něco...Pak za rok to bylo zase jinak...
        Ale optimalizace a pokrok jde dohromady. Na konzolích je skvělé, že nutí tvůrce pracovat s limitem a člověk musí řešit jak udělat věci efektivně...Stejně jako demoscéna. Ale to lze i na PC. Zvolíš si limit a pro ten děláš a co máš navíc dáš pod nastavení do menu. Jako to mělo Crysis a další hry, kde změny v nastavení byly podstatné...

        Otázka je proč tomu tak nebylo? Protože, na to nikdo nehleděl. Kdyby MS, Steam anebo někdo jiný, vytvořil schvalovací proces pro PC, tak by se tohle nestávalo tak často. Stejně jako je proces pro konzole.
        Dnes můžeš na PC vydal hnus, co se bude sekat na všem a projde to na Steam. Na konzoly to není možné.
      • Za to nemuzem, ze jsi socka. Ja bych radsi pokrok v grafice, nez nextgen gta v, ktery vypada jak san andreas na pc. *15*
  • tady očividne nekteri nevedí jak funguje fyzika, mužeme si to vysvetlit na jednoduchem prikladu, kdybych veskoslavovi jednu vylepil v ostrave tak se jenom posere, kdybych mu ji vylepil ve vesmiru tak odletí do jiný sluneční soustavy protože nema žadnou tihu a nepusobi na nej gravitace.
    • Kdyby ses aspon prvne zeptal strejdy googla, nez tady ze sebe budes delat trubku. *1*
    • Veskoslav
      Byl by jsi takový hrdina, kdyby jsi mě potkal ve skutečnosti? Sr*če jako ty znám, posraní maminčini mazánci, co umí naprosté ho*no. U Tebe navíc nulové znalosti fyziky základní školy. Tvé IQ a příklady odpovídají tomu, co píšeš. Vesele ses zařadil mezi největší tupce, co se tady vyskytují.
      • Rekl nekdo kdo si naklikava plusy. Jaka to ironie. *15*
        • Veskoslav
          To už tady dlouho nebylo;) Ještě napiš, kdo je Veskoslav a bude to kompletní.
          • vlastik.plaminek
            Veskoslav detected *1*
            • jen jestli taky náhodou nejsi Veskoslav, to je hned a ani o tom nevíš *1*
    • C-BEAM
      ok už dosť bolo trollingu.
    • Ravenshot
      Nechci být za rejpala, ale poprvé si mluvil o "hmotnosti" a ted o "tíze", což jsou dvě rozdílné věci. Hmotnost se značí písmenem "m" a tíha písmenem "G". Tíha je pak závislá od hmotnosti "m" a gravitačního zrychlení "g". Gravitační zrychlení je ve vesmíru ale velmi malé, tak malé, že pro naše potřeby můžeme říct, že je ve volném kosmu téměř nulové. Hmotnost ale pořád zůstává stejná.
      • ten muj priklad s veskoslavem je dobre nebo špatne? asi dobre protože na mesíci se kozmonaut odrazí od povrchu snáze než na zemi
        • Veskoslav
          A čím to asi bude? Tím, že je tam menší gravitační síla v důsledku menší hmotnosti měsíce? Víš vůbec, co je to Newtonův gravitační zákon? *7*
          • je se neptám proč, jen že mne opravujete jak kdybych napsal nejakou blbost, taky mam 6 mínusek a raven 6 plusek, pritom to byl jen nevinny vtipek
            • Veskoslav
              Ano, ukázal jsi, že jsi blbec a utíkej za maminkou pod sukni;)
            • vzdyt v predešlem prispevku si mi dal za pravdu, cituji:
              "A čím to asi bude? Tím, že je tam menší gravitační síla v důsledku menší hmotnosti měsíce? Víš vůbec, co je to Newtonův gravitační zákon?"

              ale s tebou není rozumná diskuze jsi jen hloupej spamer, troll a placenej diskutér ktery to tady tapetuje *3* takže s tebou já končím *4*
            • Veskoslav
              Ty jsi napsal blbost.....To že to nevidíš, to už mě u Tebe naprosto nepřekvapuje.
      • Veskoslav
        Snažíš se zbytečně. Evidentně mu to buď dělá radost, jak mu to vysvětluješ nebo je evidentně takový k*kot jako se prezentuje a stejně to nepochopí.
        • Ravenshot
          Souhlasím, že je to zřejmě o ničem. I tak jsem se rozhodl reagovat alespoň pro ostatní, kdyby třeba se tu objevil někdo, kdo s fyzikou není obeznámen a je aspoň otevřený novým informacím, a třeba i touze si věci najít na googlu a trochu se obeznámit se světem, ve kterém žije.
          • je až vtipné, kolik lidí si tu myslí, že ve vesmíru nepůsobí gravitace
            • doufám že to bylo myšleno jako vtip *7*
            • Tak samozrejme ze nepusobi, kdyby pusobila tak kosmonaut spadne na podlahu vesmirne stanice... *7*
  • at si to ten d3m3nt vyda kdy chce ale prachy at vrati z5 lidem, za takovou sracku prece nemuze ty prachy chtit dpc
    • Veskoslav
      Kde se takoví hlupáci jako ty vyskytují? *7*
      • Ostrava?
        • hangar ve star citizien
          • Co pises si sam se sebou? *1*
            • Proč bych to dělal Venco? *15*
          • *1*
      • co po mě chceš
  • na pc platformu vycházejí jen technologické dema (jako crysis) s prakticky žádnou hratelností. jo, dobre se na to kouká ale je to jen strílení ve vesmíru. nic co by tu uz predtim nebylo *6*
    • crysis serie je pecka a bavila me o hodne vic nez half life
    • a v kolika vesmírných simulátorech jsi mohl vystoupit z lodi a volně se procházet po základně?
      • Veskoslav
        To je Joe, zbytečné. Jeho IQ koupací kačenky na to nestačí.
  • Já si nemůžu pomoct, ale čekal jsem od toho propracovanější fyzikální model. Nějak mi z videa přijde, že to spíš připomíná klasického Descenta ve vesmíru. Faktem ale je, že z těch záběrů (zejména těch extérních) se to určuje dost blbě, uvidíme až na základě otestování in-game.
  • Je jasne ze zbrane sou hotove z 0%, proc to vubec ukazuje.
    Nasedani do kokpitu je cool poprve, pak to jen otravuje a zdrzuje.

    Rad bych videl jak se budou chovat lode velke.
  • Ale je hezké a překvapivé, ze na PC je konečně nějaká exkluzivita, která ma šanci alespoň trochu poskadlit konzolisty.
    Je teda smutné,ze nejsou hromadně podepisovany petice (jako treba Dark Soulsy, GTA), coz znamená, ze o čistě PC hry zájem není takový, jako o konzolové (DS,GTA, RDR) a ukazuje to, jake to je s tou falešnou povysenosti PCckaru (PC master race)...
  • Keyz
    Je to někde v lepší kvalitě? Hra která vypadá skvěle a video jede 360p.....
  • Keyz
    Btw jak to zatím jede? Nenašel jsem nějaké výsledky.

    Hlavně by mě zajímalo vytížení CPU a GPU.
  • Luxus ta grafika a to ani tohle není alpha (jasné je to DFM ale ne přímo alpha) ! :3
    Ale nároky budou fakt brutální :/ sice mám v tuhle chvíli docela dobrý PC ale řekl bych že to bude chtít dos vylepšit :)

    RAM - 24 GB DDR3
    CPU - Intel i7 3770 3,4Ghz
    GPU - AMD Radeon HD 2 GB

    Jsem si relativně jistý že procesor bude chtít vylepšit :/ RAMka asi na DDR5 (Alespon) a u grafiky nevím Hangar modul chce HD 5850 takže možná taky :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit