Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj názor je, že AC3 by se měl odehrávat v době francouzké revoluce roku 1789, je to idealní doba ( dodržovala by se ten časový posun o cca. ty 3 století ) a místo, jako navštívít např. paříš v té době, by bylo něco naprosto originálního. Co se týče templářu tak v té době si řikali svobodní zednáři (dnes illuminati), takže oč de. Samozřejmně v té době už zbraně hrají velkou roli, mě by to nevadilo a i bych to uvítal zakomplexovat do hry zbraně více. Egypt mi nepříde jako vhodné misto pro AC, souhlasim, že v době starověku byl egypt mocnou frakcí a že města jako káhira byla v té době naprosté metropole, ale po Istambulu by to byl stereootip, hlavne ted je tech her z arabského stylu až nějak moc, to by nebyl UBI aby se zasazením AC nebyl opět vyjímečný! Hlavně co se týče toho AC:R tak to spíš napovídá o číně nebo o japonsku ( tedy né přímo ac:r, ale embers), takže pokud budeme pátrat po stopách co zanesl poslední díl, tak jasně převažuje čina/japonsko nad egyptem. Nebo viktoriánskou anglii bych bral, ale egypt neeee :)
  • Assassin v Egyptě by byl určitě zajímavý.
  • Já osobně si myslim že by to mohla být Francie v období francouzské revoluce. Důvod:
    díly prozatím jdou v časové ose dopředu (takže bohužel asi můj oblíbený starověk nebude :( ). Je to období které je plné nestability a politických proti názorů což je pro příběch ve všech dílech klíčové a kupříkladu dobití [Bastilly] by mohlo být zajímavé. Návaznost na příběch z předešlích dílu z Itálie by nebyla zas tak složitá mohlo by to mít třeba souvislost s Leonardem Da Vinchim kterej na konci svého života žil ve Francii tak to nahrát něják na souvislost s jeho postavou zde roky před tím. za tohle období a především místo bych byl rád *4*
    • Třeba tam potkáme tři mušketýry. *5*
      • no to zas tak asi ne ;) ale rozhodně by se ve Francii našly hezká místa a lidi v té době např.
        potkat Napoleona Bonaparte by bylo hezké :)
  • Celou sérii fakt zbožňuju a 2 byla srdeční záležitost. A na další díly se určitě těším ať žije Assassins...
  • klidně bych se vsadil, že Egypt to nebude, muslimské země už vyždímali a před-muslimský Egypt moc nedává smysl. protože pokud se autoři budou vracet hlouběji do historie, vzhledem k předchozím dílům by byl na místě Babylon nebo tak. a jakkoliv rád bych si zahrál podobnou hru odehrávající se v Japonsku, AC se tam naprosto nehodí - jednak tam jen velice ztuha napasujete templáře a navíc Desmond nevypadá jako někdo s japonskými předky:)
  • ja bych nezasahoval do zadne velke valky .... AC je hlavne o tom , ze kazdy hrac ma svoji taktiku. Chcete se dostat ja neim napr do mesity a muzete si zvolit jestli tajne nebo se takm probojovat. Ve valce bojuje hodne lidi na obou sranach... ne jenom , ze byslte byli hned mrtvi , ale i ten fakt ze uz ten nazev assassin(zabijak) straci hodnotu tim, ze ve valce bojuje kazdej ....cim by mnel byt ten assassin vijmecny??? Ja bych uvital spanelsko... prece jenom rodrigo borgia byl ze spanelska
  • Amylee.Anderson
    Nebyla už nějak jistá ta velká fr. revoluce? Nebo...Americká občanská válka? Teď nějak nevim.
    • To byla jen anketa, kde by si to přáli hráči.
    • Jako kazdy podobny prispevek to byla jen a pouze spekulace. Myslim, ze do pristiho E3 zadne nove informace asi neziskame. Bohuzel.
  • Hairy_Ass
    Nebyla Alexandrijská knihovna zničena v 7. století, když Arabové dobyli Egypt? Ale přesto o 500 let později v ní Asásini ukryjí nějaké své dokumenty? To mohli stejně tak zahrabat někde v poušti, a nemuseli to ukrývat v troskách knihovny ne? *4*
  • Kéž už by se to přesunulo k Desmondovi do současnosti. Něco jako SC Conviction. To by bylo super. Historická část hry mě přišla pořád stejná a už i dost nudná. Moderní vsuvka by to dost oživila. Bitky a úprky v přeplněných ulicích velkoměsta, kličkování mezi auty, policie, zásahovky, klan templářů, záhadné artefakty, vládní spiknutí a hlavně skákání po výškových budovách, přestřelky v kancelářích, úniky před vrtulníky no prostě mňaaaaam! Ale pokud zase "historie" tak to zase obejdu a nezahraju si to:-(
    • a za budov skákat na chodník co?:D
    • K Assassin Creed ta historie sedí. nedokážu si to představit v moderní době.
      • ano historie je tam důležitá, ale dostáváme se k ní skrze animus a ten byl postaven za určitým cílem něco odhalit a to povede nevyhnutelně k dílu odehrávajícícm se v zcela moderní době! To nikdo nemůže popřít. No a já v to doufal už po dohrání prvního dílu protože to k tomu přímo vedlo a jaké to bylo zklamání v příchodu dvojky - ani jsem jí nedohrál. A tolik sem se těšil. Ale snad se dočká a bude to konečně to pravé, hitmanovské fisherovské maso.
  • Hodně prostředí je lákavých. Až na budoucnost a současnost. Uvidíme. Každopádně udělat více období jak to bylo v Time Commando by nebylo špatné *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit