Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, nejlepší by bylo kdyby to bylo v Sýrii, tam totiž vznikli opravdový Hassasshini ( Assassíni ) Poklekl bych před Ubisoftem kdyby udělali pokračování Al'taira.
    • Jenomze Altairuv pribeh byl jiz uzavren. ubisoft do nej nepujde. Pokud chces vic Altaira, mas moznost na PSP. To je pomerne dobry dil. Ted uz se ale presuneme jinam.
  • Nevadí mi Egypt, ale trochu mi neštymujou dvě věci: že by se to nejspíš odehrávalo ještě daleko dřív než AC1, a taky to, že nějak nevím, po čem by se krom pyramid, dun a pár chrámů v tom Egyptě šplhalo (ne nebyl sem tam, rád se poučím). Apropo, už sem zmiňoval svou náklonnost ke středověké Praze? *1*
    • A co Káhira?
      • Ak sa bavíme o starovekom Egypte, Káhira vtedy neexistovala a vlastne vôbec by si nenašiel v celom Egypte mesto, aké je potrebné pre AC štýl hry. Teda husto osídlené mesto, kde môžeš byť anonymný. Ak je reč o stredoveku, tak to je reč iná. Ale po arabskom AC1 a teraz Revelations, neviem či je ďaľší diel zasadený v rovnakej kultúre dobrý krok...
  • Koho tohle ještě může bavit? Vysvětlete mi někdo, co je na tom tak zábavného.
    • Dalsi Call of Duty! Koho tohle jeste muze bavit? Vysvetlete mi nekdo, co je na tom tak zabavneho. *5*
      • To taky nechápu.
    • A proč by to někoho nemělo bavit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit