Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HL3 nebude, lebo chlapik co daboval Gordona umrel
    • Možná umřel, ale jeho hlas nás bude provázet prvními díly dál ...
  • Ja chcem starý dobrý HL. Mňa otvorený svet ani RPG prvky vo svete HL vôbec nepriťahujú. Teraz som dohral Blak Mesa a krochkal som blahom nad starým dobrým HL v novom kabáte. Krásny level design v 1. a 2. diely nič neprekoná a už vôbec nie otvorený herný svet. Toto sú len bláboly chorého mozgu...
  • GlaDOS
    Já bych ty RPG prvky nehrotil. Nebylo by špatné si v rozumné míře upgradovat HEV (zvýšit si o dílek baterii, zvětšit o něco zbroj) nebo si přidat k pistolce laserový zaměřovač či tlumič a hrát si třeba stealth stylem. Samozřejmě by bylo důležité to nepřekombinovat, ale v otázce designu Valve věřím maximálně. Otevřený svět bych si představil jako ve stylu nového Tomb Raidera, kde by se postupně odemykaly určité části a hráč by v nich měl trochu volnosti v postupu. Jako obvykle - nepřekombinovat. Až tak otevřený svět, jako ve Skyrimu vážně nepotřebuji. Já bych tedy HL3 bral všemi deseti i jako klasickou FPSku. Ale pokud se série zase o něco rozvine, nebylo by to špatné.
    • jo, mít možnost si vybrat, jestli teď tuhle misi nebo jinou, asi tak..ikdyž svět Half Lifu je zajmavej pro RPG, no, beztak to bude ještě nějakou dobu trvat, pár let...se uvidí..
  • Le journal du gamer... Ehm Le bullshit
    • Le Royale Bullshit
  • Mno mě je vcelku jedno, co s tim udělají, ale chtěl bych, aby v tom zachovali to, co dělá halfa halfem. Jestli z toho udělaj rádoby rpg, kde se bude dělat to nebo tamto, tak to podle mě ztratí svého ducha. Radši bych pokračoval v naskriptovanym tunelu a konečně se dobral konce příběhu, než aby tu hru pohřbili. Klidně ať na to navážou nějakou jinou sérií, kde by to rpg sedlo, ale tady mi to přijde trochu z cesty :( Valve mě teda nikdy nezklamalo, tak uvidíme, třeba to nakonec dopadne dobře.
  • Podle mě pro ně není Half Life zas až tak moc výnosný byznys, tak jsou asi spíš opatrný a vyčkávají.
    • PS3Hrac
      Ten HL3 až vyjde tak se budou o poslední kusy na skladech rvát a zabíjet. *1*
    • Až bude HL serie za jednou USPĚŠNÁ :-D
      • Ne všechny dobrý hry jsou komerčně úspěšný. Nemyslím si že by na tom snad prodělávali, ale prostě to není tak ziskový jako jiný projekty.
        • Jenze Valve ma takove zisky ze steamu,ze je komercni (ne)uspech HL3 opravdu trapit nemusi.
          To je ostatne duvod,proc si davaji na cas.Nic je netlaci a jejich produkty si piplaji dokud s tim nejsou spokojeni.
      • A toho dosahnout tim,ze zadny HL do te doby nevydaji. To dava smysl no *1*
    • Vyčkávaji na co? *15*
  • Cahir
    Jsem samozřejmě také zastáncem toho, že hra by se měla vydávat, až když je opravdu hotová, ale to přepálené adorování Valve nechápu. Šest let dělat na konceptu hry?? Ne, to mi opravdu nepřipadá jako brainstorming géniů, z kterého posléze vyleze nejlepší hra všech dob. Spíš to na mě působí, jakoby se někdo hodně dlouhou dobu dloubal v rypáku a přitom byl tajemnej jak hrad v Karpatech. *3* ...
    • Biodrone stealth attack detected. Valve defense force activated.
    • A kde si prisel na tech 6 let prosimte? *1* Doporucuji si precist neco o vnitrnim fungovani Valve a pak mozna pochopis,jakou blbost si napsal *1*
    • Valve nejsou žádní geniové akorát prostě dělají game design pořádně.
    • Spousta lidí zase nechápe adorování moderních Gears of War klonů od Bioware.
    • A kdo říká že na tom dělají šest let? Podle toho jak to ve Valve funguje tak na tom může v jednu dobu někdo dělat a další rok nemusí. Nemají deadline a ví že lidé budou mít zájem stejně.
  • Ježišmarja dnes se ze všeho dělá RPG. Poctivou FPS už dnes člověk nenajde
    • Presne tak. Kde sú tie staré časy :(
    • Teda s poctivým RPG to není o nic lepší ;)
      • you don´t say
        • To je bomba jak se lidi dneska neumí vyjadřovat jinak než pomocí nějakého zasraného meme, které ani v dané situaci nedává smysl *14*
          • ooo malé národní obrození na games.cz. Mluvte si svou češtinou a nezáviďte ostatním, kteří něco umí.
            • Hehe a co ti jako mame zavidet?Ze si byl v USA a GB?Tam byl kde kdo.Ze umis cizi jazyky?Ty umi dneska taky kde kdo.
              A to ,ze se tady chovas jak rozmazleny namachrovany fracek,to ti opravdu vsichni zavidime.
              Takze pokud si tady neco dokazal,tak pouze svou omezenost. *3*
            • Hele, bobečku, reaguješ jako čtrnáctiletej fracek. Člověk s rozhledem, který opravdu něco dokázal, který procestoval svět a mluví výborně několika jazyky, by takový výpotek nenapsal. Hold se mimochodem vzdává, což asi není ten samej hold(t), cos chtěl napsat. Je mi Tě líto, ale buď v klidu, z toho časem (snad) vyrosteš.
            • ano přesně o tom mluvím, závistiví čecháčci
            • A ty si vazne myslis,ze kdyz se nekomu nelibi tahle pozerska moda psat anglicky na ceskych strankach,tak to hned automaticky znamena ,ze jiny jazyk neumi?
              Ty ses cim dal tim vice k smichu.
              Tak hlavne ,ze si nam v tom USA neztratil i zdravy rozum *1*
          • Amylee.Anderson
            Zapomenout rodný jazyk, ostuda.
          • Mgr Tomáši Buzno! co vám nedává na větě smysl. Nenaučili Vás porozumět psanému slovu.
            • No hlavně že jsi po delší době strávené v USA, VB či Německu nezpomněl, jak urážet ostatní (a jestli můžu dodat, tak urážet dětinsky, protože měnit něčí příjmení, to je fakt jak ze školky)
            • Zbytečný jazyk? To je s prominutím názor hodný idiota. Nechceš nás náhodou připojit zpátky k Rakousku-uhersku?
            • čeština je zcela zbytečný jazyk. Po delší době strávené v USA, Německu a VB jsem hold zapoměl některé nesmyslné poučky tohoto jazyku. Ono taky kdyb se tu mluvilo anglicky nebo německy bylo by všem hnedka líp a ti buzíčtí překladatelé a dabeři by pořádně ostrouhaly. Mno ale čecháčci si radši budou hrát na vlastence a mluvit tímhle pišvarem.
            • Jak si sám dává plusy xD
            • A tebe nenaučili psát česky na českém fóru?
  • Tak jelikož mají ty své statistiky, tak tam určitě bude něco z nejhranějších her. Třeba farmení a itemy na zlepšení individuálních vlastností postavy, heh *1* No, dalo by se nad tím vším hezky přemýšlet, hlavně ať to dopadne dobře, přece jen většina titulů s číslem 3 nedopadá dobře. :)
  • ja pamatuju jak jsem v hl2 ridil auto, mohli by z tretiho dilu udelat zavodni hru neco jako need for speed a mohlo by to bít mmo.
    • neblbni, ještě to někdo uvidí a vemou to vážně :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit