Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34
    • XorxoxTalarius
      To je super, o dost lepsi nez to co jsem sem chtel dat ja :D

      http://youtu.be/dHbrFBNuAKI
      • to video me rozsekalo *1*
      • flash789
        obe videa by si mely vyvojari poustet před spaním každý den..
  • Lotr
    Tohle je hrůza.
    Je mi jedno jak je ta hra dlouhá. To hrozný na celé kauze je toto
    na easy vám dohrání bude trvat x hodin
    na medium xx hodin
    na hard xxx hodin
    Ale to nemá s herní dobou nic společného. To že ve hře budu častěji umírat neprodlouží herní dobu. Prodlouží to loading.
    To že ustřelím jednoho nepřítele místo jedné vteřiny za minutu není herní doba.
    Vyšší obtížnost nepřidá dodatečný obsah.

    Mimochodem herní doba není podružná vlastnost. Tedy z mého pohledu ne. U opravdu skvělých her jsem litoval že už je konec. A to třeba mluvím o věcech které jsem hrál desítky hodin.Jistě i kratší hry nám mohou dát dobrý zážitek. Ale pokud mne něco baví. Jsem jen rád když mě to může bavit desítky hodin místo jednoho dne.
    • jakubc
      Herní mechaniky včetně toho, kolik ran vystřílím do nepřítele a s tím související třeba management nábojů, samozřejmě s herní dobou souvisejí. To samé AI, která by teoreticky mohla s vyšší obtížností víc zavařit (a třeba i víc pobavit).
  • Ja nevidim nic spatneho na tom ze hra na konzole stoji 1700kc vite co to da prace aby to mohl hrat i cviceny simpanz z prazske zoo.
    • Chápu, nemáš na konzoli, tak si ten hate užij ;-)
    • Na ps1 jsem (no vlastne muj tata) kupoval hry i za vic nez 2000. Takze tech 1700 je celkem v poho *1*
  • nejen, ze hra trva 5 hodin, ale jeste pulku scen zrecykluje 2x - https://twitter.com/TheRazorRex/status/567520353552187392
    • maros.goc
      tak toto je už vážne úbohé :D
  • Ja tem max 6h za dohrani i verim, zvlast kdys 30-40% maji byt ingame movie. To je tak ciste hrani 4h s cenou 1800kc!! No neber to *1*
  • za tuhle "hru" bych je nakopal, ze by si 14 dni nesedli, uz jen to, ze tomu rikaji hra, me bytostne urazi, QTE tunel s minimem uzivatelskych vstupu o delce 5 hodin(ano, videl jsem uz celej pruchod hrou v jiz zminenym videu) - to je budoucnost hrani? tak to at jdou s prominutim do prd3le

    nemluve o tom, ze grafika hry byla zase oproti ukazkam z E3 degradovana jeste vic, nez u watchdogs... joa vite o tom, ze pro souboj s finalnim bossem je pouzit na chlup stejnej zaber jako z prvniho setkani s prvnim vlkodlakem? tomu rikam recyklace
    • A co je tobě po tom, jakou hru dělají ? Nelíbí se ti ? Si ji nekupuj a je to. Problem solved. Jediní kdo by zasloužili nakopat, jsou tobě podobní.
    • Procpak bys jim nakopal? Chces jim nakazovat co muzou delat a co ne? Trochu totalita, ne?

      Nestacilo by proste si tu hru nekoupit a nechat na ostatnich at se rozhodnou sami?
      • XorxoxTalarius
        Protoze kdyz nebudes vyzadovat kvalitu, a nebudes se starat o to aby jsi onu kvlaitu dostal, pak dostanes presne to cim se stal Order. Sr*acku
  • Prvni recenze Order 1886 od francouzu Jeux de video, kteri dali tenkrat Uncharted 21/20, takze je rozhodne nelze podezitrat z podjatosti vuci Sony, spis naopak.
    Order dostal 15/20, herni doba skutecne jen pouhych 7 hodin, hudba slusny, grafika vynikajici. Kritizuji QTE a nemoznost preskocit animacky(ktereho debila to napadlo), hloupe stealth mise.
    http://cdn4.gamepur.com/images/feature/the-order-1886-legit-review-leaked-screenshot-2.jpg

    Takze od nefanboy webu ocekavam 6/10. Dalsi neprekonatelna Ps4 exklusivita. *15* *15* *15*
    • Keyz
      Tedy filmové pruhy se danému magazínu zamlouvají? *15*

      To bude asi na další generaci standard. Omezí rozlišení aby tam dali o 0,001% lepší grafiku a ten HW to utáhl.
    • Nemoznost preskocit animacky *8* Tak to je dobre vostuda!
      • Drakersss
        To někoho ještě napadá v příběhové hře přeskakovat animace ? *8*
        • Přijde mi normální mít všechny cutscény nepřeskočitelný, pokud je hráč vidí poprvý. Jakmile je ale po reloadu třeba díky smrti nebo že si zkrátka chce učitou část/level projít znova, tak by hráč měl mít možnost volby. Imho jedna ze základních věcí, co by měla bejt v každý hře zakomponovaná.
        • Pokud si chce člověk podruhé ZAHRÁT nějakou pasáž, tak ho animace fakt moc nezajímá...
      • Jj, zpatky do roku 1996. Only on Playstation 4. *1*
  • ...videozáznam z hraní PlayStation 4 exkluzivity The Order: 1886, který trvá cca pět a půl hodiny hodin.
    ...na střední obtížnost zabere nějakých 8 hodin při svižném průletu hrou a zhruba o 2 hodiny vydrží hráčům na stejnou obtížnost, když půjdou po veškerém obsahu.

    Tento článek se čte fakt příjemně.
  • Článek taktně pomíjí druhou informací z toho playthrough - totiž že cca polovinu z těch necelých šesti hodin tvořily cutscény...
    Viděl jsem jen malou část toho videa, nepřišlo mi, že by šlo o nějaký speedrun, ale nechci to hodnotit, když jsem to neviděl celé.
    Ještě bych podotkl, že delší hra sice neznamená automaticky lepší hra, ale zároveň kratší hra automaticky neznamená intenzivnější (a tím lepší) hra.
  • Krescz
    6/10... 1/3 hry jsou filmecky a nejdrazsi na hre byl marketing

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit