Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Takové exkluzivní konzolové interaktivní filmy mám moc rád. Konzoli sice nevlastním, ale už se těším ,jak zapnu youtube, a celou hru si tam shlédnu . *5* Naposledy jsem tak zkouknul báječný Evil Within https://www.youtube.com/watch?v=nGGMdnaamc4
  • Ristoro
    Nikdy bych si nekoupil hru s tak krátkou herní dobou a ještě 1/3 filmečků v ní. A hádat se jestli 6 nebo 8 hodin, je naprosto zbytečné. I těch 8 hodin je pěkně málo.
    PS: Nedal bych za to ani 5 kil, natož 1600 :D. Nedivil bych se, kdyby to tu dostalo 8/10 a takový vynikající, dlouho trvající Dying Light tu má 6/10.
    • species
      To taky nechapu, prislo mi to jak Dead island na steroidech. S kamosema sme se u toho bavili dobrej tyden. Herni doba urcite sahala daleko za 15h a to jsme jeli v podstate jen hlavni pribeh.

      A jak rikas 6/10.
      • No tem podzimnim mega hitum se nemohlo moc srazet hodnoceni tak to v sobe drzeli a Dying Light byl ve spatnou dobu na spatnem miste :) Na spouste webu tomu vytykali veci, ktere jinak u mainstreamu vesele prehlizeji, nekdy snad i vychvaluji.
        Nasralo me jak se do toho vsichni navazeli, protoze to byla po dlouhe dobe zabavna hra. Bavilo me mlatit zombie a skakat po strechach, nestojim o sledovani cutscen prolozenych 10let zastaralym gameplayem
        • Jack1947
          Mně se jen nelíbilo výsledné provedení ale kdybych srovnával s tímhle tak samozřejmě víme kdo by vyhrál. *4*
  • Andy Kelly @ultrabrilliant · 16. 2.

    I'm not saying The Order is short, but tutorial messages still pop up during the end credits.
  • Zayl
    Jasné, vše je ok. Proč nezvedneme cenu na 75 dolarů, herní dobu na 2 hodiny a FPS dolů na 15? Naprosto k smíchu. Doufám že tam bude ingame store za peníze.
  • del0
    Není to jedno? Stejně to všude dostane 9-10/10 jako většina overrated konzolovek, protože prostě super filmový zážitek. Co na tom, že je to jeden velký tunel bez jakékoliv hratelnostní invence, který zvládne dohrát i cvičená opička. Hlavně, že IP bude posíleno (protože to o ničem jinym, než o grafice/cutscénách a hodnocení na metacriticu není) a kvalitní půda pro další vývar bramborářů (dlc aspol.) bude připravena. Na závěr přijde nějakej šášula typu TheGGGay a bude se mi snažit namluvit, jak strašně bych mu měl tento exkluzivní výměšek závidět, což mě pobaví víc, než tahle hra. *1*
    • Ronox
      Jde o to, že ta hra nedělá nic špatného vůči svému žánru a slibům vývojářů. Lidi, co nechtějí hrát filmovej koridor se tomu logicky vyhnou ne? Taky nemám rád například hry s voxelovou grafikou a tak se jim vyhybám a neřeším je stejně jako u filmů. Nebaví mě slaďárny, tak na ně nečumím, ale zároveň taky nechodím na čsfd tam na to blít.
      • del0
        Ne že by si neměl pravdu, problém je v tom, že tyhle hry ovlivňují herní průmysl. Pokud budou neustále hypované a v médiích nesmyslně uznávané jako nějaký vrchol hratelnosti, tak se začnou dělat čím dál víc a tvůj koment pak už nebude mít smysl.
  • jeste ze mam nintendo takove hry tam nehrozi
    • Přesně. Nintendo by tohle nikdy nedopustilo, protože sází především na vymakanou hratelnost a perfektní odladěnost. Jejich hry sice něco stojí, ale když od nich něco koupím, tak vím, že je to kvalita a že mi zabere spoustu času, než takovou hru vyšťavím až do konce.
    • Veskoslav
      Pravda, tam nehrozí skoro žádné hry. Nebýt univerza ala Mario a občasných titulů jako Bayonetta 2, tak by člověk na tom neměl co hrát.
  • Vogon
    No jenom počkejte, zachvíli tu vběhnou fanoušci Metal Gearu a začnou tu kázat, že ta hra má hrací dobu 1000+ hodin, protože ji můžete hrát pořád dokola.
  • flash789
    To je zas clanek, prej vic prouzku vic adidas..achjo..diletantsvi. napadlo ty dva co tohle psaly ze třeba taky jsou hry co mají 50 hodin a clovek se u nich bavi celou dobu, a ze ty lidi co nadavaj na kratkou herni dobu je hrali a proto jim to vadi? Asi ne..proste vic prouzku vic adidas..To ze na to nemate cas hrat dlouhe hry a radsi delate ze jsou obsahove o nicem ještě neznamena ze to tak je..panove. Pekny priklad je poslední Dragon Age, hra na 100+ hodin a plno lidi se u ni bavilo od zacatku do konce..cemu se divite ze jim vadi hra která ma 5 hodin???
    • Jack1947
      No hlavní problém asi bude že to je hra za plnou cenu.
  • Paul_cz
    Games by po vzoru Eurogameru měli zrušit čísla než udělají další botu a narvou Orderu vyšší hodnocení než Dying Lightu *1*
    • Luckiller
      Dying light a Rome 2 Total war. Dvě nejhorší a nejvíce zavádějící recenze, které jsem na tomhle webu četl. Naprostý diletantismus. Pokud vás napadá horší, napište mi ji.
  • To si už člověk říká, za tříhodinovýho Hobita v kině dám 200, za pětihodinový Order dám 1600, fakt má ta pseudo interaktivita cenui těch 1400 navíc?
    • Rejsek
      A za dve kila si domu koupis trihodinovyho hobita v den vydani na dvd? ;-) Kup si tu hru, az bude mi tu cenu, ktera ti prijde vhodna. Je to jen na tobe. Nikdy jsi nekoupil nic ve sleve? Vzdycky chces vsecko hned? Tak pocitej s tim, ze to bude vzdy drazsi ;-) Cim mensi je zajem, tim rychleji jde cena dolu. Cim vetsi zajem, tim vic to obhajuje cenu hry. Tady nejde o kvalitu, ale o prachsprosty vlastni nazor a rozhodnuti, za to jsi vzdy odpovedny jen ty sam. Pokud jsi miliardar, tak tohle te samozrejme moc sr*t nemusi ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit