Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí vám tam "tento článek sponzorovala Sony". *3*
    • https://www.youtube.com/watch?v=FV-u5tvQC34

      To nemá chybu. *1*
      • "Our next step is to tell people that the human eye can only see 5 hours" toto ma rozsekalo *15*
    • proc by to mela sponzorovat sony?Sony hold umi,a netlaci tolik na vyvojare,jako ubisoft.
  • Za chvíli nám budou distributoři servírovat "tituly" s hodinovou hrací dobou za 70 doláčů a lidi to asi vážně budou stále kupovat :D Lol, to už si dám raději teda to WoTko nebo DCS. To se dá hrát pořád. A nebo, pokud chci pořádnej příběh, tak dám nějakou klasiku. Tohle je až absurdní, jak se tu stále snižuje náročnost na hráče, herní doba, i celková kvalita produktu...
  • Vzpomínám si, že za mladejvh plejstejšn časů jsme měli jeden demo disk a strávili s ním několik desítek hodin zábavy. Dneska na to nestačí ani několik "plných" her. Změnili jsme se my nebo hry?
    Order je otázka vkusu. Někdo jednohubku na dva večery chce, někdo ne. Já kupříkladu nechci, místo hry bych se radši podíval třeba na seriál, takhle mi to přijde jako zbytečná hra tahající z lidí peníze.
    • species
      Zmenili jsme se my. Pamatuju si to samy s demo verzi Tiberian Sun, jedna mise a stravili jsme nad tim mesice :)
      • Veskoslav
        Pochopím demo u Warcraftu 3, tam byla celá minikampaň, která nebyla ve hře, pak "dlouhá" kampaň v demo v AoE II. Ale jedna mise z TS? Zase nepřeháněj....
        • Pamatuju si na demo prvního GTA. Bylo časově omezené zhruba na 20 minut. Hrál jsem ho pořád dokola celou noc + spoustu dalších dní potom. Takže bych tomu i věřil :)
        • species
          u TS to bylo ale to samy, tam byla demo exkluzivni mise dlouha jak tyden pred vyplatou. Na plnou nebyly penize, byli jsme na zakladce, tak jsme hrali dokola tohle. :)
  • at si říká kdo chce co chce. za 1500 kč si zábavu na 5 hodin nikdy nekoupím.
    • XorxoxTalarius
      Na 3 hodiny ... 2 Hodiny maji videa ;)
  • Myslim, ze tahle apologetika je trochu mimo misu.

    Ano, v jadru je pravda, ze je tu dost mista na ruzne (a ruzne dlouhe) hry. A ze i kratky titul muze poskytnout intenzivni a zajimavy zazitek.

    Ale myslim, ze je dobre to zasadit do kontextu minimalne dvou skutecnosti - pokud pristoupime na stebetani zlych jazyku, mame tu par (takrka doslova) hodin zabavy za temer dva tisice korun. Pokud popustime uzdu domnenkam, muzeme navic zaspekulovat, ze rozhodne ne tak bombasticke a uchvatne, ze zrovna v tomhle pripade by za to stalo.

    No a s tim je take spojena ta druha skutecnost. Ackove hry s velkym rozpoctem a bozskou prezentaci a takovymi temi vecmi, ktere vsechno, co Order slibuje nebo teoreticky muze nabidnout - tedy tu potencialni paradne spickovou zabavu a uchvatny zazitek, ktery by vynahradil ta zminovana zklamani - uz proste existuji a dokazou takove byt, aniz by to byly trapne, kraticke, qte prospikovane jednohubky (ackoliv i takove samozrejme jsou).

    Takze nemam moc sympatii k nejake prehnane obrane tohohle pocinani tvurcu. "Hra prece nemusi byt dlouha a muze byt super i tak!" - no jasne, ale jak ji ale clovek muze s vaznou tvari branit, kdyz jsou za stejnych podminek dostupne hry, ktere jsou v tech zcela objektivne pomeritelnych vecech vetsi/delsi/rozsahlejsi/zajimavejsi/proste lepsi...
    • jakubc
      Třeba proto, že do vydání je spousta času a recenze žádné nevyšly. Až vyjdou a uvedou víc názorů na délku/kvalitu, tak se můžeme bavit. Hysterie spočívá v tom, že nikdo nic neví, ale už každej křičí a kritizuje.
      • laskavě si nenaklikavéj plusy a oponentum minusy, pak se mužeme bavit.
        • jakubc
          Zdá se mi, že k mému prvnímu příspěvku možná někdo něco naklikal, ale k tomu, na který odpovídáš, rozhodně ne. Radši bych si prohnal kulku hlavou, než abych ztrácel jedinou vteřinu nějakým naklikáváním - doufám, že jsme si to vyjasnili a můžeme se tedy bavit...
  • nedavno byla debata na tema filmy/hry

    proc misto trapne hry neudelaji dobrej film?
  • 5 hodin cisteho hrania staci vsak Bloodbourne mi zabere 100 hodin Zaklinac tak 50 takze na order mi aj tak vela casu neostane
    • XorxoxTalarius
      5,5 hodiny to mas i s cutscenama, ktery zabiraji cca 40% hry ... takze "hra" se tam vyskytuje v delce cca 3 hodiny :D
      • XXDarthVaderXX
        Jestli je to pravda, no tak zlatý Call of Duty o_O
  • Nevím jak u vás, ale u nás je za 5 hodin od 8 večer 1 hodina po půlnoci. A to většina lidí nepovažuje za ráno, ale hlubokou noc ;)

    Ale FEAR měl aspoň ten multiplayer a díky skvělé umělé inteligenci se daly mise hrát opakovaně. Uvidíme, jak dopadne Order 1886, ale radši nečekej moc, abys nebyl zbytečně zklamán. Co se hře však musí nechat je krásná grafika - především materiály s jemným vzorem...
    • Byla to odpověď na někoho, kdo říkal, že FEAR taky prošel za 5 h. (Začal někdy v 8 večer a do rána hotovo)...

      Jen se mi to hodilo jako samostatný příspěvek :(
    • Jack1947
      Tak je docela nemsysl srovnávat FPS s thps qte akcí... navíc tehdy když už jsme u F.E.A.R něco znamenala i obtížnost vojáků, nápaditost zbraní kde sou tyhle věci jako hřebíkomet dneska? o herní době nemluvě.
  • kakat im na tu hru ak je taka , ak sa to potvrdi ked to vide tak ju pekne obidem a dam prednost nicomu inemu na ps4. Toto potom kupim v zlave za 4.99 *4*
  • je třeba hry za co největší cenu dělat tak, aby nikoho nenudili svou délkou a neobtěžovaly svou obtížností... herní svět umřel..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit