Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, co tady pánové na Tiscali fetujete za matroš? Protože to bude evidentně mnohem silnější než co znám...

    screeny z PC verze nejsou ani omylem ve very high(ani very high DX9, natož 10), odhadem průměrně tak střední, s poladěním některých věcí nahoru kvůli možnému nedostatku objektů a naopak dolů, aby ten konzolovej render vypadal coolověji, do toho tam maj profiltrovaný hdr do modra, aby to jakože vypadalo zářivěji, ale já ještě takhle modře zářit oblohu neviděl, takže správně je to na skutečných screenech, do toho 1,3 a 5 screen vůbec nejsou ze stejného místa, tudíš většina zmínek o nasvícení apod. postrádá jakýkoliv smysl, jelikož jsou tam jiné světelné podmínky, jiné umístění slunce a tudíš jiné stíny atd...

    a pak je tu to, že z té pc verze to muselo skutečně to PC vykreslit, ty konzolové nakreslil photoshop a popravdě, na pár místech zaostřit textury apod. to zvládne každej průměrnej grafik amatér během chvíle
    • Vzdyt ten clanek je jasny pokus o vyvolani nekonecnenho flame konzole vs. PC, se divim, ze se tak rozcilujes :-)
      • Black_Hand
        jo pravda. ja se nechal taky chytnout. nicmene pozorovani, ze PC je ve screenech naschval zpraseny je fakt.
        • jj, je proste fakt, ze zadna hra z xbox360 (a nebude to ani tato, i kdyz nechme se prekvapit :-), nevypada tak dobre jako Crysis na Very high + AA v v podstate v jakemkoli smysluplnem rozliseni (1280 x 768 a vyse). Mam doma na telku pripojene jak xbox, tak PC a Crysis jsme si nedavno dal a je graficky i herne spickovej. A to hraju uz v podstate jen na xboxu a jsem velice spokojen :-)
  • A ja mam zase z tych sreenov pocit ze PC verzia je 1000 krat krajsia...bez srandy
  • MishKonn
    Wow, no, tak tohle je velká komedie...ty screeny z PC jsou tak možná z medium detailů, a to rozlišení? No, že to i na polovině obrazovky vypadá pixelated? Hmm, takhle to teda se vším na max. v 1920x1080 s 2xAA na mém PC teda nevypadalo. Nejsem žádným haterem ani zastáncem PC, sám hraji na PC a PS3, ale tohle je prostě hovadina. Stačí se podívat na gameplay video, které nedávno vyšlo, aby člověk poznal, že tohle srovnání je prostě jen a jen zoufalý marketingový pokus jak lidi utvrdit v tom, aby to koupili i na konzoli.
    • Kdyby to radši hoši dělali před vydánim hry na PC, nejdřív vydávat screeny s horší grafikou a pak nás překvapili, že to vypadá líp a ne naopak, jak to s Crysis (a jinýma hrama) je běžné. No jo, ale tak jak se jim to hodí, že? Dá se to ale chápat, přecejenom je to byznys
      • MishKonn
        No pochopitelné to samozřejmě je, ale pořád je to komedie *3*
        • Spíš než komedie mi to osobně přijde jako tragédie... Teda aspoň já osobně se moc nesměju.
          • MishKonn
            Sice je to slovíčkaření, ale v podstatě máš pravdu.
  • Krása až na to že ta PC verze je tak na polovic a ta konzolová je naaranžovaná a upravená. Hrál jsem crysis na max a je v tom rozdíl todle je jen trapná reklama mám doma xbox je to skvělá konzole ale až někdy budou mejt hry na pc horší grafiku tak přestanu hrát hry *1* *1* *1* *1*
    • .
  • http://www.youtube.com/watch?v=hsBU0b-0klE hlavně poslední 3 scény mluví za vše *5*
  • Zaprvý souhlasím s ostatními, že PC verze není na max, takže to srovnání je zcela ... mimo a zadruhé - co je to za amatérský "srovnávací test", který ani nezabírá stejnou scénu, abyste mohli snadno porovnat (třeba natočit demo a udělat SShot stejného frame).

    1) Nesrovnatelné sshoty
    2) Nesrovnatelné nastavení

    Závěr: hloupost a amatérismus, nebo snaha o provokaci (flame) za účelem trochu to tu rozhýbat :-)
  • misho8723
    No prisahal by som, že PC verzia na tých obrázkoch má akési znížené detaily.. a kvôli porovnaniu, asi nemali zapnuté DX10, čo... aj tak to vyzerá celkovo stále lepšie na PC, aj keď na staré konzoly, to ale vôbec nevyzerá zle, čo ešte dokážu
    • JohnyTheZik
      Pokud si dobre vzpominam, tak moznost very high byla odemcena jen pokud mel clovek Dx10 (popr. upravenej config), takze ne..
  • To je zase jednou srovnani *1* .Crysis jsem hral a vim ,jak ta hra pod dx10 na plno vypada.Ale to co je na tech screenshotech prezentovano to rozhodne neni.
    Nj,proste snaha vytriskat zase nejakej ten dollarek navic ,ted kdyz zjistili,ze na konzolich jim to sype vic.
    Ale hlavne ze PC je pro ne primarni platforma *1* .
  • PsychoCZ
    No tak s tím že obrázky PC verze jsou na nejvyšších možném nastavení lžou. Já jsem Crysis hrál na nej nastavení zrovna nedávno a mohu říci, že hra vypadala opravdu mnohem, mnohem lépe *4* . Každopádně je to skvělá hra s fajn příběhem tak přeji konzolistům ať si jí užijí (pokud ji už nehráli někdy na PC).
    • Oni ani nelzu len tato stranka pise faily...Maju tam napisane ze nemaju Very High nastavenia ale len High.
  • Gonzi
    tiscali válí...
    pokud má někdo zájem o jiné srovnání (které je pokud vím i dýl na netu) tak zde:
    http://www.gamepur.com/news/5207-crysis-ps3xbox-360-vs-pc-comparison.html

    na scéně z letadla doporučuju zadívat se na detaily, které jsou na konzoli MNOHEM horší (třeba ty kulaté bomby na pc vs hranaté bomby na konzoli) a celé je to mnohem hůře vypadající kvůli rozlišení renderu a kvůli rozlišení textur a pěkně hnusnému nasvícení (ano, video z konzolové verze mělo malý bitrate, ale tím to není, určitě né všechno)

    mno a na stejné scéně z lesa doporučuju hlavně počítat stromečky, případně i porovnat textury.

    Věrím, že novější engine bude mít lepší look (sytost, saturace, kontrast) ale tam to končí - vše ostatní je VÝRAZNĚ horší.
    • Black_Hand
      ja myslim, ze to video od paroubka mluvi za vse :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit