Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzole vypadá hůř. Ať je to vegetace, která podle mě na PC rozhodně lepší, stejně jako voda. PC má podle mě stále lepší nasvícení, možná ten dojem vyvolává modrý filtr, který je sice pěkná, ale mě tam nějak nesedí, působí nepřirozeně a kazí mi to atmosféru.
  • Také hlasuji spíš pro PC. Konzolová verze vypadá nějak divně...
  • Páni, fakt mi to z pc nepříjde jako na nejvyšší..ale ono je asi jen rozdíl hrát to a pak to vidět na obrázku, ale přísahám, že když sem to hrával, zdálo se mi to hezčí než tady na obrázcích :D Ale už je to dlouho co jsem to hrál :) A ta konzolovka vypadá teda krásně :)
  • nevim zda hodnotíme stejné obrázky protože mě se líbí daleko víc ty z pc
  • Fallon
    Nemôžem si pomôcť ale furt mám taký pocit ,že to čo tu vidíme nie sú tak úplne čisté screenshoty.
    V roku 2007 boli konzole ešte relatívne na vrchole(po HW stránke) a napriek tomu sa Crytek k portu neodhodlal ,páč(aspoň teda tak sa to dostalo po mňa) konzole by nestačili zobrazovať takú mieru detailov aké bola prítomná v Crysis 1.
    Teraz tu však máme screeny ukazujúce hru v podstate rovnakej(aspoň teda približne, nie úplne) kvalite na ako na PC. Ak bol port v takejto kvalite možný už predtým prečo ho nespravili už vtedy( hovorím o 2007-2008)? Dôvodov k tomu mali dosť, tak prečo až teraz?

    Neviem celé my to nejako smrdí. Možno je to len tým ,že som technologický n00b ale i tak sa mi ťažko verí ,že sa hra dá optimalizovať až takto...
    • veď ps3 je tu od roku 2010 tak neviem ci by to rozťahala ps2ka .... absolutne sa nevyznám aky HW mala ps2 a aky ps3 aj Xbox360 v tej dobe ešte nebol ak sa nemýlim.... Tak preto to nespravili skôr lebo orezať to na PS2 by bolo umenie :D ...... V tej dobe som mal šťastie že to ako tak bolo na minimálnych orezané tak že to utiahol ten moj Pentium 4 a 512grafika :D :D
    • To je přeci jasné jak facka. Tehdy jakožto greenhorni neměli na investici do devkitu od Sony a MS.
      • Tim to nebude,pac crysis nebyla jejich prvni hra a far cry si myslim se prodaval slusne.
    • vymen si sluvko "optimalizovat" za "orezat" a mas odpoved
  • se koukněte na videa na YT a zjistíte, že konzolová verze je dost pozadu v nasvětlení, stíňování a efektech
  • slovo srovnání zde nějak ztrácí smysl.můžeme pak také klidně srovnávat graficky UT s posledním UT na nejnovějším enginu.
  • trolo
    o rly? toto je akoze PC na very high(ci ultra alebo ake tam je maximalne nastavenie).. hral som crysis 1 pred nedavnom a vobec to tak nevyzeralo (citaj 5x lepsie). hoc aj tak sa mi to da krajsie na PC - uveritelnejsie farby, neni to prekontrastovane, nebolia z toho oci...a oni mi chcu nakecat ze na konzole to bude este detailnejsie ako na PC? hahaha maximum fail crytek again? po crysis 2 uz nenaletim :D *5*
  • uz 3. den pracuju na primem srovnani zaberu z Xbox360 traileru, uz zbyva jen par sekvenci (alien, neco ze zimy a pistole v lese) pak to sestriham a udelam srovnani.

    Je docela zajimavy jak hodne veci v PC Crysis vubec nefunguje (treba to auto jak narazi do ty veze a ono bouchne, to auto tam narazi a vez se nezbori) taky to vypada ze AI pro konzole bude pekne tupa protoze se mi nektery veci nepodarilo replikovat ani na nejnizsi obtiznost (omracit vojaka ze zadu za tmy u more, s vojakem ktery byl sejmuty drevenou bednou taky se tak snadno nenechal, auto ktery roztrili pneumatiky z blizka v prvni misi se taky neda a strelec zacne celkem rychle palit i z dalky...) taky jsem musel par levelu modifikovat aby vubec ty veci sly provedst kvuli te AI a jinym kolizim.

    Nic mene uz ted muzu rict ze ty levely jsou zatracene ocesany, sem malem nepoznal o ktery se jedna :)
    • jeste dodam ze cekam na nejakou kvalitnejsi verzi traileru (gamershell, Fileplanet) Gametrailers to meli exklusivne snad to dlouho trvat nebude protoze GT trailery sou s hroznym bitrate
      • AzuX
        dáko ma ten grafický rozdiel netankuje..pár svetielok atď hore dole.. *2* ale hratelnosť je na pc 100X lepšia než sa trtkať z analogom čož je raz tak pomalšie..hral som na ps3 a dosti oničom....zato fajtovačky nebo sportovní sa natom hrajú v sne...ale fps je total nuda..a radšej si dobre zahrám hru ako sa trápiť z jej ovládanim..samozrejme pre niektorých je podstatná hlavne grafika a detail a vidím ako gulľka zabije červa kerí v tom strome býva.. *3*
  • Taky mám pocit, že ta PC verze není na max. Každopádně de o to, že na konzole je to novější Cry engine 3 a na PC dvojka. Bylo by docela blbý, kdyby to na starým vypadalo líp...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit