Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové. Pořádně si prohlédněte moji knihovnu screenů. Crysis 1 DX10 ULTRA
    http://steamcommunity.com/id/MrLolendo/screenshots/?tab=public&showdate=1&filter=app_17300
    • Presne...krasny screeny..takhle to opravdu na pc vypada ....
    • Paráda, to je default nebo s mody/configem?
      • default
        • teda vlastně něco jsou extra mapy od moderů takže tam asi ten config upravenej bude
  • tie PC screeny su vysmech... ja si SDK nastavim taky blur ze sa s toho konzolista posere
  • JohnyTheZik
    Musim rict, ze treba soude dle posledniho obrazku je videt, ze jsou nektery textury na konzolich detailnejsi, ale napr. zmineny nasviceni a celkove "realnost" mi prijde o mnoho lepsi na PC..
  • Koukam ze co se textur tyce jsou kluci z Cryteku uz zase o kus dal ale PC porad zvladne vic palem >:D
  • Mimochodem, ze to nejsou realny screeny z konzoli, ale pouze orientacni rendery znaci uz jen to, ze obrazky maji byt z PS3 i X360 zaroven (jsou tam obe loga), coz je samozrejme blbost. Zadna hra na X360 i PS3 nevypada na 100% stejne....
  • Nemuzu si pomoct.. at uz je tu jakekoli nastaveni, tak ta PC verze ma fakt hloubku a rozmer. konzolovy port vypada v ramci moznosti pekne, ale opravdu se to neda srovnavat s PC. vzdyt je to proste jen orezana presvicena grafika. nechapu jak to muze nekomu pripadat lepsi. na tyhle graficke "efekty" staci nastaveni monitoru, dat kontrast, jas a barvy na max a hotovka *2*
  • no přijde mi o celkem logický že konzolový první Crysis vypadá na konzolích lépe , vždyť ta hra už je 4 roky stará a konzolová verze je určitě dělaná na novym Cryenginu
    • ja mam spis pocit ze ta PC verze ma snizene detaily a efekty na uroven Xbox verze .. nebo jsem stastny majitel nejake specialni edice ktera vypada lip :)
      • rancor1223
        Taky se mi zdá, že tu screeny z PC verze jsou dost hnusný. Vždyť tam snad neni ani AA.
        • a to nemluve o tom jak se da diky modderske komunite Crysis jeste vizualne a hratelne vytunit .. ale vsechna cest cryteku pokud jim to takhle pobezi na slusnem frameratu, bez dropu a doskakovani 10 metru vzdalenych stromu a objektu ..
          • To doskakování bylo i v Crysis Warhead na full (enthusiast či tak nějak). *4*
            • tak pokud na to clovek mel PC tak si to doskakovani nastavil jak chtel .. a na 10 metru to nebylo :) jinak jak pisu, podle me to na konzole vypada dobre a pokud se to bude i rozumne hybat tak super ... propagacni, upravene obrazky nejsou zas tak smerodatne ..
            • Black_Hand
              tak warhead bylo trochu vstricnejsi ke slabsim masinam. nemuzes volne prechazet mezim puvodnim crysis a warhead.
      • mas nejspis pravdu....hosi z ctyteku nas zas balamuti.
  • Ta konzolovka vypadá teda pěkne hnusně. Tak nějak, plasticky.
  • SA-reg
    * zde je můj klasický, už ohraný, sakrastický komentář na úkor PC hráčů a jejich zaujatosti proti konzolím*
  • Jazz
    Mě se líbí ten modrej filtr na té konzolové verzi. Jinak PC rocks!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit