Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To neni jak to slape na PC. Jen predvadecka novych featur, ne benchmar, jak ma v oblibe delat crytek. Co se tyce PC a gdc, Epic predvedl Unreal Engine 4 "Infiltrator" Real-Time Demo *3*
  • Na to že má být PS4 megavýkonná bestie pokořující PCčka, pořád to na tom kompu vypadá líp *5*
    • Fakt? A kdo ti to rikal? Snad kazdy vi, ze PS4 bude mit zaklad v Durangu, coz je takova lepsi mobilni platforma.
    • A ty vis o nejakym ultra hyper HW, kterej by do toho slo dat? Tak jasne, daly by se tam dat trebas 4 dualni GPUcka a dve X jadrovy CPU (v zavislosti na architekture) ... ale to by do pak musely dodavat o s betonovejma vyztuzema podlahy a traverzama na privedeni elektriky.

      Pokud se to ma vejit do rozumne vypadajici krabice a nema to pravidelne podpalovat prumerne vypadajici byt, tak to celkem logicky nemuze hrubym vykonem PCcku sahat ani po kolena. Jediny z ceho to pak muze tezit je optimalizace.

      Takze osobne bych cekal neco na urovni nadprumerneho PC, nikoli ale na urovni higendu.
  • Mně přijde úsměvné, že si tu většina konzolových uživatelů neustále vychvaluje, jaké mají lepší hry na konzole.
    Hry jako Combat Mission, Close combat, Starcraft/Warcraft, Lock On, IL2, System Shock 2, Deus Ex, Army, Eve online, BF2 se spoustou modama, Counter Strike (který je kvalitou úplně někde jinde, než CoD)....

    Nemyslím, že konzoli jde porovnávat s PC. Mně hry na konzole vůbec nesednou. Nikdy jsem se nenavážel a neurážel nikoho kvůli tomu, že hraje na konzolích. Ale přestante tu mlít blbiny, že na konzole máte lepší hry. Máte prostě jiné hry.

    A výkon PC je věc sama pro sebe. Někdo jej ptořebuje k práci, někdo jen pro pocit... Co se her týče, stejně hraju většinou několik let starý hry, takže HW ani nevyužiju.
  • celé to tu je smiešne... :D každý kto má mozok MUSÍ uznať, že konzoli majú lepšie hry... mam Pc, mam PS3 nehovorím že PS3 je lepšie graficky alebo neni, je jasné že na PC sa nechytá ALE! načo mi je Hi end PC?? tak či tak sú hry veľmi podobné (nie rovnaké) a pokial je niekto fanatik tak mu určite vadí že v GTA4 sa pomenšie vykresluje svet / neni tam dokonalá grafika... A ČO...? :D hry sú na to aby ludí zabavili a ako vidím tak tu hry fungujú ako fet pre oči... čo nemá dokonalú grafiku alebo ak PC nevytiahne aspoň 60 FPS tak je to šrot... vážne je toto inteligentná diskusia...?
    konzoly majú určite lepšie hry... jediné čo na PS3 nedokážem hrať sú strielačky, to mi je fakt proti srsti... :) ale keď si chcem zahrať bojovku tak je ty Tekken, SoulCalibur, Dead or Alive, Fight Night Round ... autá? Forza/ GT, NFS... ďalej hry ako Uncharted, Dark Souls, Heavy Rain atď... TIETO HRY NA PC SÚ JEDNODUCHO NENI a hry ako "exkluzívny" Starcraft alebo "exkluzívne" WoW, ktoré na konzoli neni ma fakt netrápia... :D preto ajkeď čas pri hrách strávim 90% pri PC a 10% pri PS3 stále hovorím že PS3 má lepšie hry... kto sa chce pri hre zabaviť tak ten jednoducho povie že konzola vyhrá .... -_- *3*
    a keď mi niekto povie že PC má Minecraft/WoW(graficky nechutné-kreslené alebo "štvorčekové) a v ďalšej vete si prečítam že PC ma omnoho krajšiu grafiku tak PARDON ale na tomto sa zasmejem (v diskusii sa to nachádza X-krát)... :D
    zas a znova ale naposledy áno PC je výkonnejšie ale na PS3 sa nechytá... kto sa chce baviť ten preferuje konzoli... :)
    *PS: ten kto povie že "niekto" je troska a nemá na Hi-end PC a preto má PS3... a to že niekomu rodičia kúpia PC za 1000€ a potom rozpráva že iný na to nemajú nech nezabúdajú na to ako 99% PC hráčov získava hry (torrenty) a ako ich socky s "lacnými" PS3 kupujú... myslím že to je tiež jeden z faktorov prečo hry na PC sú proste "lepšie" než hry na konzolu za 50-60€... :) ďakujem ďakujem pokial ste sa dostali až sem... Flame/Hate mám viete kde a nebudem na to reagovať... :D toto je môj SUBJEKTÍVNY názor na PC/PS3 súboj... :*
    • Konzole byly jsou a budou vzdy pro tu deme…nti polovicku obyvatel, proto pro ne neexistujou zadny hry, ktery vyzadujou zapojeni vice nez 2 prstu.

      A osobne vazne nevim, proc bych mel vynakladat rekneme 1/2 penez za herni zarizeni, ktery prakticky nic neumi (krome tech her) a k tomu i ty hry umi spatne.... vubec nehlede na to, ze na prakticky kazdou PC hru se objevi sposuta hracskych modu, ktere velmi casto velmi razantne hru zlepsuji/rozsiruji/... coz u konzoli nehrozi nebo je to exrtemni vyjimka.

      Kdyz si koupim PC na hrani, tak na nem muzu delat i spoustu jinych veci, vcetne prace a tudiz nepotrebuju dalsi hromadu kramu. A to nemluvim o tom, ze stary Pccko klidne muzu vyuzit jako diskovy pole/router/server/... kdezto starou konzoli muzu leda hodit do popelnice.
    • Mimochodem, když už používáš trapný hlášky s mozkem, tak si alespoň ty inteligente ověř informace co bleješ na net ;-) http://store.steampowered.com/app/211420/?snr=1_7_15__13 jen takový jeden příklad
      • stejně PC verze Dark Souls je jenom nepovedeným portem z konzole a bez patchů od kumunity je to prakticky nehratelný titul, gratuluji k tvé zbytečnosti tohoto přízpěvku...
        • Omyl, pc verze Dark Souls je normální port, který je kvalitativně a hratelně naprosto srovnatelný s konzolovou verzí, ale právě mody od komunity z toho dělají lepší hru, ale to je něco co na konzolích nemáte, pro vaši škodu
          • "na konzolich nemáte?" hele já nevim, kde to lidi žijou ale když někdo má konzoli to přece neznamená že nemá PC nebo ne? *2* Navíc podle mě je tu až příliš mnoho agrese z PC komunity, mám tak 60% her na PC a 40% hlavně exkluzivit na PS 3 takže sem spíše PCčkář? těžko říct, ale spíše by herní komunita měla táhnout za jeden provaz na nekafrat na konzole a tak podobně, že někdo hraje to či ono nebo na tom či na tom, je to jedno a mnoho konzolistů většinou vlastní i výkonné PC... Takže říkat něco ve stylu "to nemáte" há há směšný a ten kdo má konzoli je většinou ve výhodě vůči exkluzivním titulům (pokud ho zajímají). Jinak pokud někdo nemá o tito tituly zájem koupě konzole je zbytečná, ale mě prostě série metal gear solid nedala spát *1*
            • Jak myslíš, to už je tvůj názor, ale závěrem bych chtěl jenom říct, že se oba se máme ještě co učit, jako důležité pokládám mít rozhled a oči otevřené to neni nikdy na škodu, pánč jen tak se vyhneme tomu že se budeme navzájem v komunitě strkat jeden do druhého a nikdo nebude vědět v zásadě nic, ted to neber osobně, beru to obecně. Ostatně co jsem chtěl to jsem řekl -sto lidí sto chutí, to je určitě pravda, ale solidarita by tu měla být především :)
            • Je smutný, že pro nedostatek argumentů se musíš jako spousta zdejších příspěvovatelů uchylovat k trapným osobně útočným příspěvkům. Hodně to vypovídá hlavně o tobě. Přepdokládám, že sám patříš k oné skupině lidí co na fórech argumentují "mám PC a PS3...", co na PC kradou hry a pak nadávají na piráství, k tomu není co víc dodat.
            • Sorry Jumíku, ale evidentně nemáš páru co jsem se ti tu snažil sdělit, fakt že na PC je pirátství podstatně jednodušší než na konzole je známý fakt a ten chápe snad i muj křeček, pokud se budeš tedy bránit tím že i přes to jsou zloději konzolisti (kteří i tak hrajou na PC) tak zkrátka už absolutně nevíš co říkáš. Neznám nikoho, kdo má konzoli PS3 a upirátil na to cokoli, pánč 99% to neumí, nebo na to nemá techniku. Už se s tebou naprosto odmítám bavit nebo diskutovat, jelikož nedokážeš překročit určité hranice naprosto primitivního chápání věci a jsi sevřený ve svojí představivosti. Troška otevřenosti a uznání k ostatním, co ti předloží vyargumentované podklady - tedy né názory, ale fakta by ti rozhodně neuškodila, možná i určitý rozhled mezi ekonomikou a statistikou taktéž. To že na konzole je statisticky o mnoho procent menší pirátství je prostě známý fakt a na PC se upirátily už miliony, miliardy možná i větší hodnoty, pokud toto nevíš opravdu skus jít jednou aspon do školy nebo do hospody. Abych se tedy neoháněl jen slovy, zde je graf, který ukazuje o kolik se na konzole pirátí méně v dolarrech než na PC http://software.intel.com/sites/default/files/m/f/4/0/2011_Stats.jpg - je to sice pouze statistika jen z Bit torrentu, ale doufám že to ten tvuj natvrdlý mozek aspon trošku nakřápne.
            • Ne, stále opravdu nechápu co máš proti výroku, že na konzolích nemáte mody do Dark Souls. Ale spíš to pramení z tvýho nepochopení toho co píšu. Jinak ze zkušenosti vím, že zapřísáhlí konzolisti mají PC právě proto aby kradli hry, takže právě ti pokrytci co se tu na diskuzích ohrazují vůči PC kvůli pirátsví jsou ti největší zloději. Prakticky všechny konzolisty co znám a hrají i na PC tak je to z toho důvodu. Naopak znám hodně lidí co ani neví jak konzole vypadá a mají všechno co na PC hrají poctivě koupený.
            • Hanzales@tiscali.cz: Ano souhlasím s tebou snad se vším *4* Tim pirátsvím jsem jinak nechtěl zase říct, že by si hry na PC všichni stahovali, ale to, že PC má největší náchylnost k pirátsví obecně, ty třeba nestahuješ ale miliony lidí na PC ano, kdežto konzole jsou odolnější a tím vydělají o mnoho peněz na uživení firem *4*
            • Hanzales
              Ondra: nevysvětlíš :) Každá platforma má něco, co ta druhá nemá a většinou v tom docela i vyniká. A hold jsme každý jiný. Někdo preferuje to a někdo zase tohle. A někdo něco úplně jiného, představte si :D Proto existuje skupina lidí, kteří mají zásadově jen konzoli, nebo jen PC. Jen nějak nechápu to nepochopení mezi těmito skupinami zapřísáhlých odpůrců něčeho jiného, odlišného. Se to bude furt hašteřit jako sýkorky od amigy až po PS8 a Xbox2100. Místo aby kopli do pedálů, aby si mohli pořídit i to, co jim chybí ke štěstí, umí akorát prskat, provokovat atp. Si tak někdy říkám, ta konzolová část (myslím jen ty křiklouny) asi s PC failed a ta PC část (myslím jen ty křiklouny) je zase moc hrdá na to, aby se snížila k něčemu tak jednoduchému, co má dvě páčky, 12 tlačítek a díru na nosič dat :) No, myslím, že se obě zapřísáhlé skupiny mnohdy o dost ochuzují. Stejně tak i jako jiné, úzce zaměřené oddíly, smrtelně odmítající všechno ostatní, než to jejich jedno. A pokud ne, tak nechápu ten hate pak *16* ...6 feet underground....
              Edit: Ještě bych dodal, že je nás i docela početná kopa, co si hry na PC kupujeme ;o) Také podporujeme nekomerční sféru herního odvětví a spousta pc maníků se podílí na obrovském množství obsahu pro ostatní zdarma. Pirátí se všude, na PC víc, ale kvalitní tituly se vždycky udrží a mnohdy i úzce zaměřené na užší spektrum only PC hráčů. Tak jako zarytí PCčkáři nemají potuchy o spoustě konzolových titulů a i třeba spoustě indie hříček na xbox live a psstore, tak zase ti zarytí konzolisté nemají potuchy o tom, co všechno na pc.... to nemá cenu pepo, vypni to a jdem spát :D
            • Edit: sry ten smajl na koci tam nemá být
            • nic ve zlém ale,špatně jsi to pochopil :) konzole nemají módy, mě vadilo to oslovení "na konzolích nemáte"... jasně to je možný, ale zas PC má doma každej, takže fakt, že to nemá na konzoli rozhodně neznamená že nemá PC... a to co neni na Pc je na konzoli, nic proti tomu nemám samozřejmě :) Vadí mi spíše názory lidí co haní konzole bez jakékoli příčiny, přitom konzole fungují jako stabilizační prvek herní ekonomiky, PC hrácči tolik pirátí hry, že kdyby tu konzole nebyly tak by hodně firem snad vyjma blizzardu nemilosrdně zkrachovala a všichni bychom hráli akorát tak Mária. Kdežto konzole drží firmy na živu a rozšiřují spektrum hraní jiným směrem, ovšem i to je výhoda velice subjektivní, je jasné že wowkař asi o konzoli zájem mít nebude když nehraje nic jiného, ale to je každého věc a dle mého se tu do názoru i majetků jiných lidí až příliš kafrá, ale na to si asi budu muset zvyknout. *8*
            • Co máš proti názoru, že konzolová verze nemá mody, tomu opravdu nerozumím. Ohrazuji se vůči tomu, že by to měla být nevýhoda pc verze, ona je to naopak obrovská výhoda.
            • *like* :D po dlhej dobe normálny koment... :)
        • coto znamena nepovedeny port? to se rikalo i o GTA4 kazdej na to nadaval jak je to zmrseny port a to jen proto ze kdyz dal vsechno na full tak se mu to cukalo, co na tom ze uz na stredni detaili tam bylo ve hre vice detailu, vetsi dohlednost a hustota provozu o kterem se konzolim ani nezdalo a cele to jelo 60fps coz je 3x vic jak na konzoli a lidi stejne frfrali jak je to nepovodeny port *1* to mody od komunity asi na PSku zadne nebudou co? *3*
    • Mám PC i PS3 jako herní platformy a u mě za první tři měsíce tohoto roku herní čas PC 100% a PS3 0%, prostě není nejmenší důvod ten hučící krám zapínat a dlouho nebude dokud nevýjde Beyond.
    • *10* EDIT: čas pri PC 90% pri PS3 10% ale pri hrách je to asi 25% vs 75%...

      je škoda že hlavne vela športových a bojových hier na PC chýba, u mňa je toto najväčší problém... na PC Fifa 13 rozhodne neni to, čo Fifa PS3, bojovky ako box, MMA a podobne na PC chýbajú úplne alebo sú katastrofálne a to je velká škoda...
      Grafika => PC / Zábava z hrania => PS3 :)
  • Nechapu proc sem dostal akoze ban? coto jako znamena.
    Vazne nerdi si tu masti jake maji pc za 100k a clovek rekne pravdu ze su tu len mastni nerdi co nechodi ven a zato ban? Za pravdu? Pan Havel rikal ze pravda laska zvitezi nad lzi a nenavisti coz na games.cz asi neplati. Tuje sama lez pretvarka a hnus, podplacene recenze vsude sama reklama hruza a des.
    Vzpamatujtese lidi upadate a padate do hoznych sra.ek Vetsina lidi vubec nema poneti ocem pise nebo diskutuje. Ze par tupcum nedochazi rozdil v 30fps -60fps je velka demnce asi maji spatne oci nebo ja nevim . Ale timhle tady siri svuj mor demnce . Chapu ze vetsi lidi nepatri ani do stredni tridy nebo nedej boze do moji kasty zlate mladeze. A tihle lide vzdycky pbhajuji svojo slabe pc ze 30fps staci ale dete jen zavist a mor zzira vas mozek.
    Ne vsichni lidi maji nato aby mel pc 200k beru to ale at tihle lide radsi mlci nejsou si schopni videlat par penez na lepsi.
    Celej svet je zkazenej a zvlaste mladez v cesku pred zakladkou si tam kourej, chalstaj na vysokou chodi jen aby nemusel makat a jeste ktomu chcejjit studovat zadarmo - Radsi umrete chudaci nez otravovat muj lepsi svet.
    • Tenhle komentář do zlatého fondu. *1*
      Jestli všichni z toho lepšího světa zvládají tak bravůrně jako ty, tak bychom asi kolem něj měli dát ostnatý plot, aby náhodou nějaký exemplář neuprchl do toho našeho zkaženého světa :)
      • Hanzales
        Jsi to vzal o něco stručněji, ale o to více to pobavilo ;o) Asi se musím naučit vynechávat nepodstatné věci :D :D
        Edit: já myslel, že bude drtit F5 jako o život, a zatím nic :)
    • Hanzales
      Ty vole hustý :D Jako trolling dobrý, jako real špatný. Tak já se tady taky vyleju jo? :) Stejně to promažou... doufám... *2*
      Prvně, jsem nerd, ne mastný, hygiena u mne o.k. Maturita nedokončena (okolnosti jsou nyní bezpředmětné). Pílí, odhodláním a pozitivním přístupem k lidem kolem jsem se propracoval od těch nejhustších zaměstnání (výkopové práce jako brigády, zelené mozky nemusím, tak jsem chvíli na civilce vozil i mrtvoly do lednice (teď tě asi odhaduji klepne) -> ...o půlnoci jsme s ostatníma dali špeka a byl to docela úlet, ale zbytek jsem pomáhal na onkologii, sice jen jezdil s pacošema sem a tam a lítal se snímkama a vozil snídaně, ale bylo to užitečnější, než někdě dělat něco, na co ani nejsem od přírody stavěný. Takhle jsme vždycky s jedním dědou cestou zajeli na vínko do bufíku a pokecali o životě. Naslouchat znamená hodně kámo... Pak nějaké ty zedničiny, sádroše, přespávání na ubytovnách s broukama a 8 chrápajícíma týpkama na cimře a dostal jsem se přes to, co mně baví (PC) až pěkně do teploučka do kanclíku, kde si popíjím čaj a až na semo tamo nějaké tlakové situace je klidu po pěšíně a šéfové, že by je nevyměnil za nic na světě. No a pak už je na mně, jestli všechno navalím do HW, her, volantů, nebo to všechno prochlastám, nebo se dám na nějaký adrenalinový sport. Jestli mně někdo odsuzuje, je to jeho věc. Ale pak mám asi teda právo ho taky odsoudit? (co myslíš) když už jsi nás všechny tak krásně nasázel do jednoho pytle...
      Mně se líbí, jak to tady "zmoralizuješ" pak všechny seškatulkuješ, odsoudíš, zamotáš do toho cosi irelevantního o "fps" a své mindráky svedeš na celý ten zkažený svět a ostatní odsoudíš k záhubě, aby ti ten tvůj hezounký neotravovali. Svět je krásný a plný milých a chápavých, TOLERANTNíCH lidí. Zkažený je kvůli vztahovačným a závistivým jedincům opovrhujícím vším kolem a útočícím na vše okolo. Možná ti něco uniklo, nejsi tu na té planetě sám ;o) Možná takový ale nejsi, možná jsi se jen špatně vyspal, nebo máš stresový období /všichni ho míváme/
      PS: Taky jsem míval hodně dlouho celkem plečku a o "vysokých fps" na těch nabušených mašinách kolem jsem si mohl nechat zdát, ale takové blitky jsem (doufám) do diskuzí nepotil... Pokud tě tyhle diskuze, reklamy, podplacené recenze a já nevím, co ještě všechno tak štve, tak sem nelez ;o) Ušetříš sobě stres a nám bude taky líp. Napadlo tě vůbec, že co člověk, to nějaký životní příběh? Někdo má vybavení za tisíce dolarů, ale prošel si v životě peklem a na všechno si vydělal. a celý život se choval k lidem hezky a z úctou. Někdo má víc, neudělal zhola nic, umí akorát nadávat, kritizovat a vše ví nejlíp, ale v životě se mu to dříve nebo později vrátí, nebo taky ne. Svět je hold někdy nespravedlivý, vždycky byl, jen je se třeba s tím smířit. Lidem dojde, že je třeba něco začít měnit, až když bude pozdě, ale tak co, každá civilizace jednou zanikne. Kdyby ne, tak už k nám dávno nějací ti ufouni doletěli :D Takhle než nějaká civilizace dojde k cestování časem a využívání červích děr, tak bum a bác a jedeme odznova :) Jestli lidi začnou osidlovat další planety, než tuhle naši nádhernou (široko daleko) nadobro zničí, tak budem jak kobylky :)
      PS2 Jestli jsi troll, tak doufám, že jsem tě dostatečně nakrmil a nějakou dobu dáš zase pokoj a jestli nejsi, tak je to stejně jedno, protože to asi nevezmeš *14*
      • Jooo pekny dlouhy mozna chytre- Nevim co tu pises o nakem zaniku bile rasy , multikulti Kocabove si natom staveji karieru a tez games asi zacina nevim no.
        Mozna byto chctelo tez vylezt z toho kanclu.
        Proc se ma promazavat diskuze kdyz tu lide diskutuji o fps na novem enginu nechapu co vas k tomu vede. Zavist? mozna.
      • Dobrý....s tebou bych zašel pokecat k pivu :-)
        • Hanzales
          Tak u piva se daji probirat i vetsi koko**ny *1* Hlavne kdyz uz jich par padne :D
    • Tak me nakrmte mg.- cekujem tu kazdu 5min-
      • Hanzales
        Spokojenej? Proč vůbec mrháš čas provokováním lidí a čekáním na to, jaký blbec se na to chytne? To je nějaký projekt do školy? Studuješ psychologii? Nebo samouk? Tak si to běž zkoušet jinam :o) Teď to tady střežím já :D Já dokážu být velmi sebekritický, dělat si srandu sám ze sebe a nějaký trouba tester flamewaru, nebo narušený jedinec (vyber si) to nemůže "vyhrát" dokud nedokáže totéž "včetně uznání, že neměl pravdu... taky umím, předveď se, ráno to tu promažou, pisnu jim extra maila s omluvou za můj i tvůj trus ;o) Počítám by jsi se asi omluvit nezvládl ;o)
        Edit: mám hotovo, hurá na kutě :) Jinak koukám jsi ten trolling trošku nedal, párkrát si to po sobě ještě přečti a možná narazíš na ty kontroverze ;o) Kdyby tahle diskuze už neupadala k jarnímu spánku a tvé až velmi průhledné narážky nebyly tak průhledné, asi by jsi se reakce ani nedočkal, ale tak doufám, že jsi se namlsal co možná nejlepším materiálem.
  • SnakePlisken
    Když se kouknu na videa, tak u PC je opravdu vidět lepší práce se světlem, ale moc rozdílné nejsou. Přece jen nové konzole budou mít dosti podobnou architekturu jako PC.

    Dále nechápu tady ty vaše "diskuze" (ano, v uvozovkách, jelikož to co tu předvádíte se zdráhám nazvat diskuzí) na téma PC vs. konzole. Každému musí být jaské, že konzole je dělána primárně na hry a PC je univerzální nástroj. Nemůžete srovnávat výpočetní výkon konzole s PC. Konzole má sice menší výpočetní výkon, ale je dělána na jeden účel, proto jsou hry pro ni optimalizované a stačí ji menší výkon.
    Jenže na PC vám běží OS a v pozadí dalších plno věcí a vězte, že není jednoduché optimalizovat hru, když má každý jinou kombinaci HW. Proto je u PC potřeba většího výkonu.
    Ano, je pravda, že konzole budou vždy pozadu za PC a to z jednoho důvodu. U konzole si nemůžete udělat upgrade, u PC ano. Takže přestaňte prosím srovnávat jablka a hrušky. Každá platforma má něco do sebe.

    Místo hádek se raději věnujte věcné diskuzi. Každý, kdo si chce přečíst věcný názor, který se tu sem tam schovává musí taky část nekonečné hádky různých individuí ať už s jedním, tak i druhým názorem.

    Děkuji moc za pozornost.
    • Hanzales
      Také bych to lépe nenapsal, já jsem celkově na psaní pako :) Nejlíp to jde vidět na minulosti. Všechny konzole v určité době začaly na PC ztrácet co se týče "papírového výkonu" a HW specifikací, ale kvalitní a skvěle vypadající hry ty mašinky chrlily ještě dlouho potom. Když se člověk mrkne na Uncharted3, Halo4, nebo nadcházející Last of Us, tak se občas nestačí divit, co ti maníci z toho HW ještě dokážou vyždímat ( i ti vývojáři se s tím učí celou tu dobu existence).
      A co se týče toho videa, vypadá to skvěle. Rozdíly aby člověk hledal a když je najde, tu je něco lepšího tam a tu tady :) A opět, třeba ta PS4 myslím ukáže svůj potenciál až v průběhu času a i ke konci své existence bude předvádět zázraky (stejně tak jako nový xBox). Nicméně ty hádky a provokace dole jsou fakt zbytečné. Jednak jedna strana tu druhou nikdy nepřesvědčí a celé je to akorát o tom, kdo koho jakože více setře, nebo utře, či natře a vyřeší se prd + zaplácá to diskuzi prkotinama (+ - můj příspěvěk níže nevyjímaje). Někdo hold rád to a někdo zase radši tohle. Proto se všechno dělá v tolika variantách, provedeních, barvách, veliksotech, chutích....
    • Maarta
      Ano ano, souhlas.
    • Tak tak, lépe bych to ani nenapsal ... vystihl jsi to přesně *3*
    • God-of-War
      Napsal si to dobře, ale jim to nevysvětlíš *3* . A pravej potenciál konzole se ukáže přibližně dva roky po vydání.
      • ale vysvetlil,ma pravdu.jednou konzole zestarnou jako hw,ale maj plno fakt dobrych her.A jejich pokracovani si zahraju i kdyby ps3 mela 10 let.
  • to je diskuze uplne na ho*no, nechapu proc to tady nekdo nepromazava... Si myslim ze redakce se tema nekteryma ubohyma komentama hafo bavi...
    • Menttor
      Redakce maže jenom mě... *13*
  • Veskoslav je Ostravák? Pochlubte se, kdopak je ještě z krajiny, kde se dá smog krájet a maže se na chleba koks místo másla *15*. Zdravím sousede.
    Konečně po čase zajímavá diskuze. Živit se emocemi, tak zde mám hotové lahůdkářství.
    Tech dema, jak nás historie učí vypadají vždy náramně krásně. Nechejme se však překvapit samotnými vývojáři. Abychom opravdu dostali hry, které tohoto potenciálu opravdu využijí *9*
    • SnakePlisken
      Já jsem taky Ostravak, i když momentálně bydlím v Brně. A ty jsi z Ostravy? Já myslel, že z Brna. (soudě podle jedné skupiny o Doktorovi, úpokud si stejná Yuffie). *4*
      • A skupina o doktorovi? Myslíš Who? Eh, ačkoliv jsem obklopena fanynkami tohoto seriálu zleva - zprava, tak sama jsem tomuto trendu nepropadla *4*. Takže budu jiná Yuffie.
        • SnakePlisken
          Jo jo... Doctor Who. Tak to jsi opravdu jiná. Já jsem taky z Ostravy a v Brně teď pracuji. Ostravaci emigrují na jih. *1*
      • V Brně bydlím, pracuji a studuji, ale jinak jsem rodilá Ostravačka *5*.
    • je to zakomplexovaný arogantní psychopat s nižším iq, velmi nebezpečna kombinace
  • Je to celkem mimo diskuzi a nevim zda se to tu uz neresilo, ale podle vyjadreni jednoho technika z AMD, bude novej Xbox jeste o neco slabsi nez PS4.
    Vzhledem k tomu, ze ton vzdy udava nejslabsi HW generace, je to smutna zprava.
  • LuckyBaal
    Jsem tady jediný, kdo by dal TheGGG ban na doživotí? *7*
    • TheGGG
      Moc by to nepomohlo, kazič diskuzí veskoslav by tu byl pořád
      • LuckyBaal
        já se necci, ale OPRAVDU nechci hádat, když jsou ty velikonoce, ale on většinou jen odpovídá na tvé příspěvky *7*
    • Jenom jemu?
    • walltar
      Ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit