Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hura PS4 za rok dokaze to co dnesni PC *1*
    • TheGGG
      Až tvé PC spustí exklusivitky a nebude jen k tomu aby se na něj instalovaly bli*ky od bližardu tak řekni *3*
      • crysis 1 si na konzoli nezahrajes ani na te ps4 nema na to jeste za vam konzolistum udelaly sit crysis 2 a3
        • hlavne ze Crysis 1 vysel na soucasne konzole *1* dalsi zaslepenej PCckar
        • TheGGG
          tak o tu hru fakt zájem nemám, ale věř že kdyby přepracovali crysis 1 pro ps4 tak to bude (slovy dneší přiteplené mládeže) "hustý jak pr*se"
    • Spíš loňské PC:
      • Takze ty mas v kompe 8 jadro, s hiendovou grafikou, a 8 giga ddr5 a enginom pisanym na mieru ?

        Kedy si to vy kre*eni konecne uvedomite, ze na tych novych konzolach to pobezi lepsie a bude vyzerat lepsie, aj keby ste mali komp za sto litrov ?
        Kedy si to vy kre*eni uvedomite ze to neni o hrubom teoretickom vykone, ale o tom ako je soft napisany ?
        Maj si v kompe aj tri titány, ked nato ten engin nebude stavany tak bude mat z toho prd, zatial co 200€ atinka vyuzita na max si s tym vytre zadok.
        • Proboha. NEUMÍME VYRÁBĚT DDR5!!! Nevim kterej blbec tohle vypustil do světa. Paměti RAM se dělají pouze DDR2 a 3. GDDR (to jest paměť v grafické kartě) se dělají 3,4,5, ale to je něco jiného proboha *7* .
        • Ta konzole je jen tak výkonná jako její nejslabší článek. Může mít klidně 8GB ddr5, ale stejně ti to nevyplivne lepší výsledky, pokud se ti zadýchává grafika. Můžeš mít klidně 8 jádrové CPU, ale když ti to bězí na nízké frekvenci, tak ti vždy bude dávat lepší výsledky 4 jádro s HT. Ostatně ta ukázka ti ukazuje, že to žádná sláva není.

          Já sám mám GTX 680, 24GB RAM a i7@4GHz, koupený loni. Takže mám hrubou sílu několikanásobně nad PS4 a nic s tím nenadělá ani dokonalá optimalizace her pro novou generaci. Navíc, co ušetřím na předražených konzolových hrách (ty bývají i o 500 dražší) můžu za 2 roky dát do upgradu grafiky.
          • BioShock Infinite na PC od 699 a na konzole od 1129.

            Kdyby lidi uměli počítat, tak si nikdy nevyberou konzole jako ekonomičtejší variantu.
            • TheGGG
              Pěkné pěkné, a pak stejně nebudu mít co hrát protože všechny dobré hry vycházejí jen na konzole
            • Navíc když už jsi takový chudák, tak nemusíš utrácet za konzoli a následně ješte za PC, ale můžeš akorát do toho PC dát GPU za cenu té konzole. Úplně jednoduše se to dá připojit k TV z jiné místnosti a akorát dokoupíš xbox ovladač. I ten steam se dá spustit v TV režimu. Nemusíš ani řešit nastavování hry, hry ti automaticky vybírají profily, které grafika v pohodě zvládne a ude to vypadat líp něz konzole.
            • A na PC neexituje takový prodej? Navíc bazar má pro vývojáře stejný dopad jako když si to stáhneš zadarmo. Připadně si můžeš legálně koupit klíče na steam nebo origin za zlomky cen.

              Když už chceš vývojáře nějak ojebat, tak na PC máš více možností.
            • TheGGG
              bla bla bla, díky bazarovému prodeji jsem přišel ke spoustě her na PS3 a xbox skoro zadarmo.
              A co víc nikdy jsem nemusel řešit nějaké otravné problémy které zažívám s komplem
        • Naštěstí jsou nové konzole lowend PC, takže enginy budou psané pro PC. Tři Titáni by ti ukázali, co je dneska možné na grafice počítat. Asi by ses divil, když bys jen zlomek z toho mohl vidět na svém lowend PC v krabici s nápisem Sony.
  • Neviem ci je to nejaky sposob reklamy na PS4, kedze pri pusteni PS4 videa mi to automaticky hodilo video do 1080p zatial co pri spusteni PC videa mi ho dalo automaticky do 360p. Si mam akoze povedat "WOW ved ono to na tej PS vyzera ako na PC.. dokonca lepsie!".

    No kazdopadne engine vyzera fajn, no uvidime ako budu behat hry. Ved vieme, ze mat engine je jedna vec a spravit na nom hru je uplne nieco ine.
  • xixixao
    Bohužel musim konstatovat, že to vaše "řešení" videí, o kterym se tak dlouho mluvilo, je opět co se týče předčítání (preloading) videa na... dvě věci.

    Konkrétně: přeskočením zpět ve videu dojde ke ztrátě naloadovaného obsahu od toho bodu dál.
    • vse co tu pisete je tak moc pravda, ze me az mrzi ze si zase JD bude moct na twiteru honit ego jak sou zase nejlepsi oni :)
      chtelo by to proste vse funkcni aby si clovek nemusel zoufat a otravovat se s urcitejma vecima.. bohuzel tomu tak stale neni i kdyz pokrok je videt a i za ten dik
    • plus kdyz se video nestaci nacitat, tak to poradne nejde ani zapauzovat, ze by si jeden pockal az se to nabufferuje
    • Nevím proč pořád vymýšlejí takové kraviny, prostě tam mají dát okno z YouTube a všichni by byli šťastný...

      ... i když oni neumí pořádně ani to...
    • a taky načítání videa napřed stojí za dvě věci. Koukám na video, jsem třeba ve čtvrtině a ukazatel hlásí, že už je načtený video až do konce. Načež ho chci už jen proklikat a ne sledovat celý, jenže ouha. Kliknu napřed a ono se začne znovu načítat to, co už bylo načtený.
      • A nebo to napíše error,když chci přeskočit video *7* Používám chrom
      • Myslím, že přehrávač pořád není ve stable verzi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit