Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ba ne. Rozdíl tam je. Ať už mnohem větší ostrost textur u pc a třeba částicové efekty když se rozrazí dveře, vzplanou oči atd. Celkem výrazný a viditelný rozdíl
  • Zvláštní jev - k techdemům jako tohle, se převážně vyjadřují PCčkáři, je aspon vidět že konzolisty nezajímá neustálé poměřování výkonu/grafiky, ale jenom míra bezstarostné optimalizované zábavy s hratelností, kterou jim konzole přinese.
    • Nabízí se samo vysvětlení, že lidi hrající na pc mají proč to řešit. Kdežto "konzolisti" nemají co řešit, jelikož ty konzole už několik let nemají jak utáhnout hezčí hry, nemají žádné nastavení grafiky jako pc verze, a tak prostě není důvod nad něčím takovým přemýšlet. Zábava je taková, jakou si jí ten který člověk udělá. Já mám třeba ps2 a pár her jsem na něm hrál, ale nějak mi to nesedí. Posadit se do křesla k pc je pro mě prostě mnohem pohodlnější a víc si tu hru užiju.
    • To myslíš vážně? 30 FPS, žádné AA, žádný vsync a minimální efekty je ta bezstarostná optimalizace?
      • TheGGG
        Hochu prvně si někdy zahraj nějakou exklusivitu a pak piš něco o hezké, hnusné grafice.
      • jo hele hraju sice na PC převážně ale vlastním i PS 3 a vim, že když si koupim hru na PC tak strávim hodiny sledováním jako zoptimalizovat framerate abych měl co nejvíce zaplých efektů, ale když koupím hru na kozoli, tak mě tohle prostě nemusí vubec zajímat, sednu a hraju, je to bezstarostnější.
        • SnakePlisken
          Hmm... asi dělám něco špatně. Většinou nainstaluju hru a hraju. Možná si trochu přizpůsobím nastavení, ale nejsem tam déle jak minutu až dvě.
          • Jistě,ale tak nemáš šest/pět (nevím přesně kolik) let starou sestavu tak to řešit nemusíš, nemám zatím peníze na výkonné pc jelikož jsem musel investovat do notebooku na vysokou školu, tak jsem rád za PC které mám a hlavně za konzoli díky které můžu bezstarostně hrát :)
  • Paulcz
    Rád bych to srovnal, ale musel bych shlédnout část té dementní reklamy, to vážně nestačí ta vyskakovací ve videu ?
    • Není co srovnávat. Nextgen konzole jsou takové výkonnější notebooky a i rok starý PC je s přehledem dá. Myslíš, že za rok, kdy asi vyjdou, bude stále nejlepší PC to současné nebo rok staré? :D
      • lol ty si vymlety
        nextgen konzoly vpohode pozavodia aj pc za 1000 euro s radeonom 7970 a to vsetko so spotrebou 120w a za menej jak 500 euro
        tvoj rok stary pc bude uz na jesen na smetisku dejin a na forach sa zrazu objavia hufy podobnych pobudov ako ty co budu zrazu vsade sirit ze veci ako aa a af oni vlastne ani nepotrebuju a ze 640x480 je vlastne ovela lepsie lebo da viac fps
        a za 8 rokov kedy budu ps4 a x720 dosluhovat stale na nich budu vychadzat dalsie hry zatial co na tom tvojom rok starom pc si nezahras absolutne nic
        • To už je nějaká diagnóza, ne? Nextgen konzole budou osekaný HW, který bude brát kolem 100 W. Takže nic moc nezvládnou, ale budou levné. Takový levný kompromis pro hraní, kdy si chceš zahrát, ale nemáš nároky na kvalitní ovládání nebo grafiku.
          • ty si jedna velka diagnoza a osekany hardver, je to hardware robeny priamo na zakazku pre konzolu specificky vytvoreny na hranie hier
            hry programovane na jeden hardware bez api ako directx pobezia aj na lacnejsom hardwari ovela lepsie ako na pocitacoch ktore maju kazdy iny hardware a instrukcie bezia cez directx

            skratka si hlupacik ktory o tom nema ani sajnu a sam seba radsej uistuje ze jeho stara sunka nepatri do stareho zeleza

            precitaj si ako sa vyjadril carmack na margo vyjadrenia nvidie ze ps4 bude "o polovicu" menej vykonnejsia ako gtx680 ktora zhodou okolnosti sama osebe stoji tolko co bude stat cela ps aj s 2 hrami zadarmo
            • ty si magor skratka klames az sa prasi abo si totalny blbec

              jaguar apu na ktorych bude postaven ps4 vyjde pre pc market ako 4 jadro s ovela slabsou grafikou a nizsim tdp

              nie konzola ale pc dostane osekanu verziu

              ale ty sa radsej pekne pripravuj na autosugeraciu ze tvoj stary pc nepatri do srotu, vidim ze si s tym zacal zavcasu *15*
            • Vůbec nevím, co píšeš, protože maďarsky neumím, ale jestli se divíš, že to ještě nevyšlo, tak je to třeba i tím, že to ještě nikdo sériově nevyrábí. Proto tu nemáš nextgen konzole ani věci pro PC. Dej tomu čas.

              Také tam vidím nějaké 640x480. To je konzolové rozlišení, ne? Na PC se už roky hraje minimálně na Full HD.
            • rofl prijemnejsi ty si magooor

              a ukaz mi kde vyjde custom 8core apu s 7970m na cipe pre verejnost

              ty si skratka vymyslas abo skor rovno klames a tvoju jednorocnu sitku mozes na jesen odniest do zberu abo zacat so autosugeraciou ze aa vlastne nepotrebujes a radsej si zahraje na 640x480
            • Přímo na zakázku HW, který ke konci roku vyjde i pro PC? Programovat přes API je daleko příjemnější, takže ušetřené náklady na vývoj můžeš dát jinam.

              Evidentně se v tom vůbec nevyznáš a já to chápu, prostě máš svoji konzoli a dál nevidíš. Nexgen konzole budou slabé už v době jejich vyjití. Každým dalším rokem grafika na PC poskočí o obrovský skok kupředu, protože teď musela stát.
        • Paulcz
          to jsou kecy, na pět starém PC si zahraješ nejnovější hry, nevidím důvod proč ne..
          • Samozřejmě že ano, ale tady jde o skutečnost, že velmi silně optimalizovaná hra napsaná přímo na hardware konzole může s drahým a papírově výkonnějším počítačem vytřít podlahu (spustí to samé, třeba i líp...).
            • DirectX i OpenGL znám poměrně dobře, proto nechápu, proč bych měl být šťastný za to, že nemusím používat běžné API, ale můžu použít super Sony vychytávky, které nikde jinde nevyužiju :D
            • pepo ty si asi totalny zadubenec
              nahod google a nastuduj si direct to metal programovani daco o directx, opengl apod

              a samozrejme na pc sa nic optimalizovat nebude - na pc sa bude portovat - to je az na pocudovanie ze si to daktori za poslednych 7 rokov nevsimli
            • A smysl to má jaký? Když to optimalizuju na PC, tak to nepustíš na konzoli a PC s konzolí vytře podlahu, i když budou papírově stejně silní.
          • skus si na pccku s ati 1950 zahrat zaklinaca 2 ktory je dva roky stary a potom vypustaj taketo kydy
            • jj czarodejnik to ti tak verim
              predpokladam ze to ide 1080p stabilne 60fps
              *15* *15*

              podla toho co som videl ta karta kolabuje asi 5s potom co vylezies s foltestom na hradby ale predpokladam ze u teby by bolo v pohode aj keby ti ten gameplay nafotil a ty si si ho potom pozeral na fotkach, lebo by to bola velmi podobna slideshow
            • na 1950 si nezahras lebo uz tu hru nezvaldaju legacy ovladace, vypadane textury a pod, to ze hras na hd2xxx je v pohode
            • hraju zaklínače 2 na 6 let starém počítači s radeonem 2600 s 256 mb, 2gb ram, dvoujádro athlon 5000+. Na nízké detaily a úplně v klidu. *6*
  • dost vyrazne to seka pri znizenych detailoch :) ake prekvapenie. necakajte vykonnu masinu, cakajte konzolu
  • Warhammer
    kedze ps4 ma byt vlastne pc tak nic moc... skor to bude socialna konzola ako high end graficka
    hlavne ze sa posunie svet hier dalej inak je to smiesne a zase setria kde sa da
  • Notebookový procesor a grafika nedává nový engine jako starý PC? To je ale divný. Zase to ale stojí málo :D Konzole jak má být.
  • physX,tiene,detail :P pc=winner
  • Omg jak je toto srovnání patetické... všichni víme jak to dopadne hned po přečtení nadpisu... PS4 se nemůže rovnan PC nebo-li to ani nedje, páč PC má různé variace složení... (Spíše je smutné, že můj nový ultrabook je výkonější než PS4 *1* *1* *1* )
    • TheGGG
      No jsi očividně jeden z těch co si přečte že má v noťasu 4jádro a hned čeká že bude hrát vše na Full s alespoň 40FPS. Čeká tě nemilý šok.
      • Proc nektere notebooky dokazou veci, napriklad alienware mx17 r4, 16gb ram, disky v raidu, s at7980m ;)
    • Ta tvoja integrovana intel HD 4000 musi teda riadne valet sudy v tom tvojom uber ultrabooku.
    • Proc je to smutny?
      • Tak jsem počítal od přístroje co tu má být 5let že to bude "mlátička"
    • a hry ti na nem pojedou 2x hur nez na nem:):P
  • walltar
    Hmm tak to doufám, že to PS4 demo bylo neoptimalizovane a puštěné na nějaké míň výkoné verzi ... pokud totiž nebudou hry na nových konzolích vypadat podstatně líp, než na současném High end PC tak to vidím jako značný Fail ...
    • Líp než na současném highendu ani vypadat nemůžou, když nová PS4 má HW současného mainstreamu...
    • To nejde... aby na konzoli vypadalo něco líp to by byl FAIL!
      • walltar
        Proč? To by bylo jenom dobře ... konečně by byl důvod k nějakémnu vývoji. Já bych rád aby se to zase trošku posunulo někam. Ono je sice dobré, že mě tento PC vydrží zase aspoň 4 roky, ale klidně bych si koupil příští rok nějaký novy, kdyby byl skok v grafice.
  • langustyn
    rekl bych ze PC ma vetsi rozliseni textur...
    http://img713.imageshack.us/img713/5084/unreal4.png
    • Menttor
      To proto, že spodní video je nastavený na 360p a horní na 1080p
    • Podle toho co jsi poslal, tak bych řekl, že to je zrovna naopak, jestliže horní je PS4 a dolní PC..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit