Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen blázen by vyvíjel na PC, když má luxusní možnosti konzolového vývoje. Nejde jen o peníze, ale o efektivitu. Vývojáři nejsou hloupí a nebudou vývíjet něco déle jen proto, že to bude mít o pár polygonů víc a jinak nic. Se podívej na luxusní R* a jejich GTA 4. Na konzolích je to téměř dokonalý titul, ale převést to na stovky konfigurací je dost problém a u RDR už do toho ani nešli. Se jim nedivim. GTA 4 se prodalo 16M jen na konzolích, tak ten milion PC verzí už nic nezachrání.

    Za PC hry se může platit, ale když chceš demo, tak si ho bez problémů uděláš. Jde tohle bez problémů na konzolích? Kdo mluví o pirátství? Piráti jsou na lodích a kradou věci, ne?
  • jenom to ze sebe dostan fanatiku :)
  • Ach jo, zas tady někdo přetlačuje svoje názory...
  • kotty
    A jednodussi vyvoj se projevi na nizsich nakladech, pripadne na rychlosti vydavani titulu (nekdy podle toho ale taky vypadaji) coz ma za nasledek opet vyssi zisky. Jak rikam, vsechno je to o penezich.
    Asi by sis mel najit definici slova potencial. PC ma sirsi moznosti jak konzole i ve hrach, pouze je na nej vyvoj a optimalizace slozitejsi. To vsak neznamena, ze by mel horsi potencial.
    A co se tyce o hrach zadarmo na PC to je opravdu nazor k pousmani. Kupodivu i za PC hry se plati, bonusem je, ze o neco mene nez za hry na konzole (ja jako pracujici muzu rict, ze taky rad usetrim). Pokud jsi narazel na piratstvi, tak to je v hojne mire na vsech platformach, byt je na PC nejrozsirenejsi (siroke moznosti maji i sve nevyhody).
  • Víš co, to je začarovanej kruh. Čím méně jim PC vydělává, tím méně investují do PC marketingu a demo je i PC marketing. Potom zas budou mít slabé PC prodeje atd. Jinak mě by na PC chyběly desítky her, ale je pravda že je to ním, že jsem ty konzolovky už vyzkoušel *3*
  • Myslíš, že si dítě může dovolit dávat třeba 3 tisíce měsíčně za hry? Takhle má tisíce her zdarma a může si užívat.
  • Chápeš tady ale prezentuješ čistě tvůj názor kterej já naprosto nedílím. Tohle ".killzone a spol mi bylo k nicemu, protoze kdyz chci hrat v singlu strilecku, radsi si zahraju na pocitaci" je tvůj pocit, já jej nesdílím, střílečka na konzoli je stejně zábavná jako na PC, nejde o platformu, nýbrž o hru. Stějně tak mám 100% jinej názor na Uncharted než ty. Jinak tím že jsi napsal "z myho pohledu sou PS hry sikmooky sracky" jsi ze sebe udělal absolutního idiota, většina Sony studií totiž sídlí v USA a v Evropě *2*
  • PC jsou pro deti na hrani, protoze hry maji zdarma?! Ty si vazne Pepik. *2*
  • Ale prosim te, nedelej s komara velblouda. Jedina hra ktera je exkluzivne na konzoli a mrzi me ze se neobjevila na PC je pokracovani Gears of War ale ze by se mi kvuli tomu mel zhroutit cely zivot, tak to ani omylem. Automaticky nema nikdo na nic pravo ale zdravi rozum rika ze kdyz hru vydavam na trech platformach mel bych ji take na nich propagovat. Pak ale at neplacou ze o to neni na PC zajem, kdo bude kupovat zajice v pytli?! *5*
  • Tvůj pohled nikoho nezajímá, hry se dají objektivně posuzovat. Na Xbox vyšlo jen pár kvalitních her na PS máš plno špičkových věcí. Že kámoš umí lépe nakupovat, je vaše věc. Heavy rain je zrovna dobrá blbost, takže není chyba v PS3. Klidně si hraj špatný hry, na to ti PC stačí, ale nemůžeš pak psát, že všude jsou stejně dobrý hry.
  • clvece tya ses jantar...presne ten typ kterej to tady vsechno vyvolava....kazdej hraje co ho bavi, z myho pohledu sou PS hry sikmooky sracky, boxe sem si koupil zamerne kvuli hram, ktery tam vychazej, kamos si koupil PS3, protoze se mu libeji hry tam...nekritizuju to, kazdy ma rad neco jinyho. mel sem PS3 doma dva mesice a skoro sem na nej nesahl, bavil me heavy rain, zahral jsem si littlebigplanet....killzone a spol mi bylo k nicemu, protoze kdyz chci hrat v singlu strilecku, radsi si zahraju na pocitaci a abych si konzoli kupoval kvuli dvema hram...to je fakt malo :-) (ano nebavilo me uncharted a spol...proste si radsi zahraju gears of war, halo a fable...ale jak rikam...kazdymu co jeho jest)
  • Dyť má pravdu.
  • Kdybys měl PS3/PS2, tak bys viděl, že konzole vývoje her vylepšují. MS jen nemá tak kvalitní hry, ale to není chyba konzolí.
  • kotty
    Predpovidani budoucnosti uz jsem od tebe videl, rozumnej argument ale zatim ne. Pokud ti nerostou zlaty vlasy, tak uz radsi nepis, placas nesmysly.
  • Nejde o cenu, ale o vývoj. Dělat hru pro určité zařízení je daleko lepší. I proto máš na konzolích daleko kvalitnější hry, protože vývojáři vědí, na čem to pojede. PC žádný potenciál nemá, protože je to jen skládačka, co ti za pár měsíců podle "odborníků" zastará. Na PC se dá dobře pracovat, ale hrát je tam většinou jen okrajová zábava. Až se budou na PC tak dobře prodávat hry, tak možná nějaké studio něco spíchne i pro PC. PC jsou pro děti na hraní, protože hry mají zdarma a ještě se můžou trumfovat, kdo má víc tom cool 3D marku.
  • kotty
    Spravne si podotknul, ze vyvijet hru na jedno urcite zarizeni, ktere se nekolik let nemeni je jednodussi a predevsim levnejsi. To je hlavni duvod proc je vyvoj smerovany primarne na konzole. Ale ze by PC nemelo herni potencial, to je uplny nesmysl. Naopak PC skyta obrovsky potencial a to i v herni oblasti. Ale vyvoj vyjde draz (vzdy je to o penezich), proto je PC v ustrani.
    Prodanych kopii WoW, Stracraftu nebo HL (cili her ciste pro PC) bylo daleko vic, tak si srovnej fakta (ale netvrdim, ze uz v dnesni dobe nebyly prekonany nejakou konolovou hrou).
    A kategorizovani typu "PC/konzole jsou jen pro deti" bych se vyhnul, absolutne o nicem to nevypovida, mozna tak o autorove IQ. *3*
  • Tohle je fakt zbytecna debata a stal se z toho peknej flame. mam xbox, hraju na xboxu rad, ale z meho pohledu je konzole nastroj na pobaveni s prateli (v single playeru jsem hral opravdu jen par "must have" titulu, jako alan wake, fable atd..), pouzivam ho skoro vyhradne na split screen a exkluzivity. Hry ktere vyjdou multiplatformne si kupuji na pc a ne na boxe. Jakozto konzolista proste priznam, ze konzole brzdej vyvoj dnesnich her a bez konzoli bysme byli vykonove uz uplne nekde jinde...zel nadavat se na to neda, protoze konzole sou proste ocividne neco co herni trh chce a momentalne jsou to financni tahouni spousty studii....ted uz jen otazka proc :-)
  • Panebože, takovou blbost už jsem si dlouho nepřečetl...
  • Přesně tak. Dříve nebo později na to přijde většina "PC only" hráčů v týhle zemi. Je to přirozený vývoj.. vyspělé země jsou pochopitelně napřed, u nás to bude mít roky zpoždění ale přijde to. *5*
  • kotty
    A zapomel jsem dodat televizi za dalsich 15k a vic (mimochodem TV se da v dnesni dobe pripojit i k PC, to je co? *3* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit