Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako je možné, že normálne to neide, ale keď toto zadám, už to ide? A dá sa niekde nájsť, ktoré číslo je priradené konkrétnej položke?
  • kubi-wan
    Perfektní. U mě to jasně boduje originalitou! Konečně zas jednou střílečka, kde si nehrajete na vojáčky! Až je mi zas o to víc líto, že jednička na PCčko nikdy nevyšla...
  • Poptavka ze strany hracu?
  • Jazz
    Yup, na té jedničce je to i dost vidět, škoda, že i tu není taková grafika. *9*
  • Ty jsi kral hlouposti. Takovy doom3 nebo quake4 jsou take typicke konzolovky, co? Nebo zaklinac 1, tam jsi take nemohl nikam vyskocit. Zato treba red dead redemption s otevrenym svetem, to je typicka pc hra, ne?
  • Nehlede na to, ze tve zduvodneni je maximalni prasarna. To ze nekdo chce prodat svuj produkt by ho nemelo opravnovat k tomu, aby mi znepristupnil produkt, o ktery mam zajem. To je jako by si skodovka vymohla, ze se sem nesmi dovazet jine automobily, protoze tu chce prodavat ceske vozy. To je prasarna a system ktery neco takoveho umoznuje je zlo. Je to monopolizace trzniho prostredi, nekala praktika neslucujici se s trzni ekonomikou, je to naruseni hospodarske souteze. Dusledkem nizke konkurence jsou nekvalitni a drahe sluzby i produkty.
  • Jakto, ze to nema se steamem nic spolecneho? Steam celou tuhle zalezitost technicky zabezpecuje a vubec umoznuje. Stejne tak steam umoznuje ruzne regionalni ceny, nebo drm typu nutnosti online pripojeni u singleplayer hry. Zadnou z techto funkci by steam nemusel mit a nabizet. Pokud je nabizi, neni divu, ze jich nekdo vyuziva a plati za ne. Jde o prachy o nic jineho. Ale kdyz jsou pc hraci blbi a obhajuji to, dobre jim tak. Vsak casem jim díjde, jaka prasarna je tahle centralizace a jakou moc ma steam nad hraci.
  • RavenHolm
    Hele zrzoune nechci ti do toho kecat, ale HL2 byl šílenej tunel a FC byl jen velmi široký tunel, tak nevím co řešíš.
  • Tak dohráno a super.

    Doporučuju.
  • jindra.veliky
    da a hry mi kupuje zvlast kdyz chci *3* ale proc bych si mel rikat o kupovani takovyhle sr*cky s koridorem jako cod kterej se jeste muze vydelit dvema protoze se muzete pohybovat jen ve tmavych mistech mapy...dalsi konzoloidni kktina je to omezovani pohybu vubec nikam nemuzete vyskocit. treba jsem se dostaval z domu na ulici a bylo tam 10 metru velky okno. roztrelim sklo a chci proskocit a nejde to. misto toho musim jit a projit dverma ktery jsou hned vedle. zlatej half life 2 a far cry 1 *14* *14* *14*
  • CrocoRay
    Ten skřet v 1:15 nemá chybu a celkově mě trailer nalákal na tu demoverzi. Ale toho skřeta bych chtěl fakt mít doma *4*
  • dalsi mazanek kteremu maminka neda penizky *1*
  • jindra.veliky
    demo splnilo ucel. zjistil jsem ze je to dalsi hloupa konzolova hra a jsem rozhodnut zbytecne nestahovat *15*
  • montatatana
    Evropsky update vzdycky byva nejdriv tak po pate hodine odpoledne.
  • Tohle Starbreeze nedělali, maj na triku jen jedničku
  • God-of-War
    1 díl sem dohrál na ps3 a tak dobrý fpsko sem hodně dlouho nehrál... a darklingové sou prostě k zulíbání hustý:) takže to zabaví na dlouho
  • Dej si facku, to nema ze Steamem nic spolecneho. Za to muze vydavatel, ktery hru na steamu proste v nektere zemi nepovoly. viz u na Skyrim. Jde jim o to aby se proste u nas prodaly krybicovky a to proto aby se jim zaplatila cestina!! kdyby totiz byl Skyrim u nas povoleny na steamu, tak maj z cestiny ho*no.
  • Já naprosto respektuju ty, které hra baví. Sám moc nemám rád ty hry, kde je takové to násilí pro násilí. Nicméně graficky byla hra řešená docela pěkně, byť je to stejně smutné, dočkat se toho od tvůrců graficky docela průlomového Riddicka :)
  • V poradku, zadna hra neoslovi kazdeho. Ja prvni dil nehral,ale tohle demo se mi celkem libilo. Otazka akorat je, jestli se za chvili neomrzi vsecky ty exekuce a masakrovani a jaka vlastne ta hra je jako FPS.
  • Hra(demo) ma pry potize s Physx. Pry bude vydana i nejaka oprava. Treba je to zrovna tvuj pripad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit