Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a aby byl nějaký protinázor, já už Darkness 2 zase smazal. Opravdu nic, čím bych se chtěl zabývat déle jak 20 minut.
  • Super, skoro jsem zapomněl, že toto vychází.
    No, příjemné překvapení po návratu domů ze zkošky. Už to stahuju.
  • DarkHawk
    Ze začátku je černá obrazovka když Jackie mluví. Ale po chvíli to najede a je záběr jak ho ukřižujou. A na vývojáře to fakt neházej, ta hra jede perfektně, problém bude v tvojem compu.
  • Jaky zakon zakazuje demo darkness na slovensku? Jde o byznys praktiky. Viz nepritomnost skyrimu na steamu v cr, aby nelezl do zeli mistnimu distributorovi. PC platforma byla takovych veci vzdy usetrena, byla to jeji vyhoda. A steam ted umoznuje takovymi praktikami ovladat i pc hrace. Dostava herni pc trh pod kontrolu a ovladat hrace. Steam je zlo a hry zavisle na steamu rovnez. Za par let to lide pochopi a budou brecet po decentralizaci, ale to uz bude pozde.
  • Mayuri12
    Žádný takový problém jsem neměl ani jsem se s nim nesetkal u nikoho jiného. Být tebou tak nebudu hned remcat a házet to na vývojáře *12* *10*
  • Demo splnilo ucel, kralovsky som sa zabavil a som rozhodnuty si objednat
  • Jak regionalni omezeni omezuje piratstvi? Nejak nechapu co tim myslis.
  • DarkHawk
    Akční,temná a brutální komiksovka. Darkness 2 je přesně takový, jak byl prezentován. Je to prostě libovka. Žádný fanda FPS by si pokračování tohohle titulu neměl nechat ujít. A o fans her laděných do hororu to platí dvojnásob. *3*
  • Na EU PSN demo ještě není. PSN je zlo.
  • ty urazky si odpust mladej nejsem tva matka na tvy vylevy urazenyho ega zvedavej...Zadny omezeni ve forme steamu jsem nikdy nezazil...Ty regiooone...
  • blbče dej si facku, házíš tady rozumy a přitom víš velký lejno!

    Regionální zámky asi souvisejí nejspíš se zákony daných zemí a taky s jednotlivými trhy... omg dej si facku!
  • steam://install/204410 funguje ale mne osobne nie v prehliadaci google chrome pouzil som internet explorer a hned nacitalo moj steam ucet takze vdaka
  • Právě jsem demo dohrá.
    Odstranit to rychlo odmměňování - za každou pitomost nějaký číslíčka,přidat lepší model zničitelnosti a lepší ui, tak je to naprosto supr hra. Na tem auto aim,už si začínám zvykat, kdy je tam možnost vyšší obtížnosti, tak to celkem jde. No a quick time eventy,no.., člověk si holt zvykne na všechno :)
  • Zdar,
    Když kliknu na start demo, tak se mi zřejmě spustí nějaká animace, ale žádný obraz tam není, jen černá obrazovka, přitom je slyšet jen nějaký rozhovor. Do hry se nejde dostat. Co to je? Dělá to ještě někomu jinýmu než mě? Změna rozlišení, detailů nepomáhá.
    Zdá se že je to opět povedený port *2*
  • krade se stejne hur se kupuje :)
  • fallkenow
    Jsem překvapen, překonalo to moje představy :) Hra uplně nádherně šlapala, příjemná drsná cell shandingová grafika, kvalitní ovladání na gamepadu, paráda, doporučuju *3*
  • Jake to je ? stoji to za istalaci? .. z gameplay videi to vypada, ze to s tou arkadovosti trochu prehnali ..
  • hur se tak krade vid???
  • jindra.veliky
    o hru jsem se predtim nezajimal ale ted me to video nalakalo tak to zkusim a pak vam reknu jestli to muzete stahnout nebo ne *5*
  • video dobré hned jsem si vzpoměl na poslední Kulhánkovu knížku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit