Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ezechiel25-17
    To nejgeniálnější na té hře - otevřeně mě nepochválila, já jsem si ani nevšiml, že dělám věci dobře a byl jsem v prdeli jak Baťa s dřevákama. Tak vkusně se mnou dlouho nikdo nevyjebal, proto já si ji budu pamatovat.
  • yenda1
    Prvních pár řádků.....hned se mi vybavil Tulák po hvězdách.
    • myslis tenhle? http://www.smashthestate.eu/2013/05/tulak-po-hvezdach.html
  • D3sert
    Jedna z nejlepších recenzí na Games *3*
  • Zase recenze typu "Když budu mluvit dost složitě tak mně snad omluví že jsem o hře neřekl skoro nic "
    • Ale jdi ty. Co je na te recenzi sloziteho? A o hre rika HODNE.
      • Recenze? Tak se tomu skoro ani říct nedá. Autor článku očividně nechápe, co to znamená věcně hodnotit. Je sice pěkné, že nám pan recenzant sdělil své myšlenky a názory v necelých tisíci slovech a nalepil na to velkou žlutou desítku... ale koho to má *urva zajímat, když pořád nechápu, o čem ta hra je. A jak vidím, tak nejsem sám. Jediné, co autora zčásti omlouvá, jsou jeho prosby o odpuštění ze strany čtenářů, že nemůže být více konkrétní (ano, sám přiznává, že nám o hře hodlá říct velké *ovno). Tahle "recenze" raději neměla nikdy vyjít.
  • Mě to přijde jako takovej ten strašidelnej dům jak z něj vycházej lidi a hele jde kámoš tak se ho ptám stojí to zato? Jo jsaně jdi tam je to perfektní neřeknuti co tam je ale budeš z toho mít skvělej pocit, jdeš dovnitř tam nic jen dostaneš ránu do hlavy a vyhodí tě ven, prostě tě napálili vyhodil jsi prach zbytečně a ještě si se ztrapnil... Vylezeš ven a jinej kámoš se tě ptá "jaký to je, stojí to zato?". Jo jasně jdi tam je to perfektní neřeknuti co tam je, ale budeš z toho mít skvělej pocit"...
    • Tohle nastesti neni ten pripad. Daji se dohledat texty, ktere Starseed Pilgrim dukladne rozebiraji - pokud obetujes to poznavani, ktere je na hre uzasne. Ale i bez nej jde o skvelou a dost navykovou vec...
  • Menttor
    Pseudointelektuální homosrajda *11*
    • Proc myslis? Hrals to, nebo jen odsuzujes neco, o cem nic nevis?
      • GlaDOS
        Spíš jen odsuzuje. To tu někteří umí dělat skvěle, o čemž nás utvrzují pod každým článkem o jakékoliv nezávislé hře.
  • Ze na nej jeste vubec reagujes... kazdy zdrave uvazujici clovek tusi, jak se v tomhle vlakne veci maj *3*
  • Opravdu skvělá hra. Nenechá mě spát. Recenze hezká, díky.
  • je to lepšie ako Journey, ktoré si nehral?? to sa mi nezdá!
    • janchor
      Journey už jsem hrál. Nesrovnával bych, Journey mi přišla především jako estetickej zážitek.
  • Konečně začíná mít herni scéna svého Filu. A to je dobře, pane Bobře.
    • To je spíš dehonestace, ne?
      • Fila je světlá vyjímka v naší žurnalistické žumpě.
        • Píše se VÝJIMKA, ty KURV0!
          • Ano, že jsem udělal chybu v internetové diskuzi o videohrách, to mě opravdu strašně trápí...
      • Ani ne, Fila pise skvele. Ted dokonce dostal nejakou novinarskou cenu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit