Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám na hraní moc času a nemám rád, když si hra i toho mála, co mám, neváží, ale téhle krasavici jsem to během onoho magického okamžiku osvícení a pochopení odpustil se vším všudy bez přemýšlení!

    Games můžou Lukáši děkovat, že se nebojí psát recenze na takovéhle "hipsteřiny" i za cenu klasické žumpy v komentářích.
    • Keyz
      To je jako v nějaké sektě, když jsi by v magickém okamžiku osvícen *3*

      Je stejně zvláštní jak stačí vyčnívat a je to najedou to hlavní co posune hru k maximální chvále, podle mně dobře provedený hra, která nevyčnívá je taky platná na lepší hodnocení. Neříkám tolik ale někdy to je divný. To je jako některé moderní umění, když to přeženu. Borec se ožere smotá dráty a pak to prohlásí, že to vystihuji změnu vesmíru podle autora a podobné kecy. Nějaká skupina to bere a je to úspěšné. Ale nemáš tam tu hodnotu jako, u starého obrazu, kde vidíš i jak se s tím někdo muset patlat aby to bylo dokonalé.
      Tady to vypadá na ten případ s drátem. Opravdu to je taková bomba, že to prostě stačí aby to nemuselo mít další náležitosti?
      • janchor
        Ale ono to právě má další náležitosti. Starseed Pilgrim vyčnívá především tím, jak dobrá je to hra.
      • Přirovnání k modernímu umění je podle mě přesné i bez přehánění, ale vyčnívání je to, co u her poslední dobou hledám. Hra rozhodně nemusí sednout každému. Naopak věřím, že to většina zkusí, po 10 minutách nasraně vypne a smaže.

        Každopádně pro mě to bomba byla i bez těch dalších náležitostí. Ten pocit, kdy jsem nad hrou konečně vyzrál byl k nezaplacení.
  • Kinet1c
    Ja som si myslel, ze mam nieco s prehliadacom, tak som realoadol stranku a ono obrazky rovnake, tak som klikol na jeden a ono to je obrazok s hry :D, fakt som neveril vlastnym ociam. Nevadi su aj horsie veci.
  • Dovi....miznem navždy na Eurogamer, radšej ani nebudem komentovať....Metro 7 a toto !!!toto !!!! s Hotline Miami....10??? Možno tak v nejakej inej sebatrýznivej dimenzii zábavy....

    imho nechceš metál, že si si za pár šupov kúpil hru??
    • Ferdis2
      Keby si tak zobral zo sebou aj Justina ... *4*
    • Přesně moje reakce, skvělé metro 7/10 a tato ..... 10/10 to jako vážně ?! Nemám slov...
      • Proboha vy srovnáváte něco, co se srovnávat nedá. Tady se přesně ukazuje, jak je nesmyslné, řídit se jen číselným hodnocením. Metro je skvělé, ale v žánru FPS stříleček to není žádná revoluce. Neposadíš se z toho na zadek s otevřenou hubou takže má 7/10, tedy slušná nadprůměrná hra.
        Ale Starseed Pilgrim je přece hra úplně jiné kategorie, vůbec ji nelze srovnávat s Metrem a říct, že je lepší, protože dostala vyšší hodnocení. Prostě je vidět, jak ste si jen prohlídli obrázky divně vypadající Starseed Pilgrim, koukli na desítkové hodnocení a už je oheň na střeše.
        • bobsh
          samozřejmě že je Metro lepší hra, vždyť běží ve vyšším rozlišení! *sarcasmsign*
    • GlaDOS
      Až tě na Eurogameru zabanují za úplnou prkotinu, ještě tě tu uvidíme.
    • celoush
      o kilo že se vrátí *3*
      • smejki
        to bude kil
  • dobře jsi to prodal, lukáši :)
  • 150 Kč = pět piv? *13*

    Já kupuji Budvar 10° za 5,90Kč, tak si to přepočítej. 30 káčé za nedotočence v hospodě - nas*at *1*
    • x_ander
      Tak nikdo ti nebere vyvalování pupku s lahváčem u televize, že... my ostatní si zajdem pořádné orosené točené...
    • Mart9
      Budvar nebo chcánky?
      • Budvar. Přímo z fabriky.
  • Amylee.Anderson
    Lukáši, máš krásný sloh.
  • InvisiblE182
    Vypadá to podobně jako antichamber a to je nejlepší hra jakou jsem hrál, takže už na ně házím peníze. Díky Lukáši a Games, protože jinak bych se o tom ani nedozvěděl.
  • Mart9
    Hodnocení 10/10 mě zviklalo k Hotline Miami, čehož jsem následně hodně litoval, protože moc horších her jsem nehrál. Tentokrát už mě na desítku u neznámé hry nenalákáte *3*
    • GlaDOS
      No vidíš. A já moc lepších indie her za rok, co vyšlo HM, nehrál.
      • Mart9
        Tak je mi jasné, že někomu se to nějakým zázrakem mohlo líbit no.
    • kubi-wan
      Já jsem naopak díky tomu Hotline Miami koupil a hrál následující tři měsíce furt dokola s vědomim, že jsem dobře investoval svůj čas i peníze *3*
  • smejki
    tak já to prubnu, recenzente můj milý
  • ArminvonHeide
    Lukáš je EXOT!Ale v tom maximálně pozitivním smyslu!Jsem rád za takový přístup!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit