Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze? Tak se tomu skoro ani říct nedá. Autor článku očividně nechápe, co to znamená věcně hodnotit. Je sice pěkné, že nám pan recenzant sdělil své myšlenky a názory v necelých tisíci slovech a nalepil na to velkou žlutou desítku... ale koho to má *urva zajímat, když pořád nechápu, o čem ta hra je. A jak vidím, tak nejsem sám. Jediné, co autora zčásti omlouvá, jsou jeho prosby o odpuštění ze strany čtenářů, že nemůže být více konkrétní (ano, sám přiznává, že nám o hře hodlá říct velké *ovno). Tahle "recenze" raději neměla nikdy vyjít.
  • Ano, že jsem udělal chybu v internetové diskuzi o videohrách, to mě opravdu strašně trápí...
  • ezechiel25-17
    To nejgeniálnější na té hře - otevřeně mě nepochválila, já jsem si ani nevšiml, že dělám věci dobře a byl jsem v prdeli jak Baťa s dřevákama. Tak vkusně se mnou dlouho nikdo nevyjebal, proto já si ji budu pamatovat.
  • myslis tenhle? http://www.smashthestate.eu/2013/05/tulak-po-hvezdach.html
  • Píše se VÝJIMKA, ty KURV0!
  • Fila je světlá vyjímka v naší žurnalistické žumpě.
  • yenda1
    Prvních pár řádků.....hned se mi vybavil Tulák po hvězdách.
  • GlaDOS
    Spíš jen odsuzuje. To tu někteří umí dělat skvěle, o čemž nás utvrzují pod každým článkem o jakékoliv nezávislé hře.
  • Tohle nastesti neni ten pripad. Daji se dohledat texty, ktere Starseed Pilgrim dukladne rozebiraji - pokud obetujes to poznavani, ktere je na hre uzasne. Ale i bez nej jde o skvelou a dost navykovou vec...
  • Proc myslis? Hrals to, nebo jen odsuzujes neco, o cem nic nevis?
  • Ale jdi ty. Co je na te recenzi sloziteho? A o hre rika HODNE.
  • D3sert
    Jedna z nejlepších recenzí na Games *3*
  • Zase recenze typu "Když budu mluvit dost složitě tak mně snad omluví že jsem o hře neřekl skoro nic "
  • ucho
    mně přijde ten verdikt vzhledem k té hře (tedy co jsem pochopil z recenze) přímo geniální :D
  • Keyz
    Protože, to jde do databáze tak je snad lepší, napsat jak to je a hotovo. Pak si někdo přečte nemusí pochopit co je na hře tak skvělého a co je skvělého oproti jiným hrám?
    To je jako borci na Ezo.tv . Mnoho slov, pod kterým si každý představí něco jiného. Tam to mají navíc horší, že kecají hovadiny.
  • Mě to přijde jako takovej ten strašidelnej dům jak z něj vycházej lidi a hele jde kámoš tak se ho ptám stojí to zato? Jo jsaně jdi tam je to perfektní neřeknuti co tam je ale budeš z toho mít skvělej pocit, jdeš dovnitř tam nic jen dostaneš ránu do hlavy a vyhodí tě ven, prostě tě napálili vyhodil jsi prach zbytečně a ještě si se ztrapnil... Vylezeš ven a jinej kámoš se tě ptá "jaký to je, stojí to zato?". Jo jasně jdi tam je to perfektní neřeknuti co tam je, ale budeš z toho mít skvělej pocit"...
  • Menttor
    Pseudointelektuální homosrajda *11*
  • Ze na nej jeste vubec reagujes... kazdy zdrave uvazujici clovek tusi, jak se v tomhle vlakne veci maj *3*
  • janchor
    Stejně jako není výjimečnej jev povrchně něco odsoudit jakožto "deliriozní" dílo "věčně nalitýho zoufalce", jen protože se to nějakým způsobem vymyká. Tak už to v realitě pochopitelně chodí a je zdravý snažit se rozlišovat bez předsudků - a bez škatulkování, který z předsudků vychází.
  • Whoossain
    xai: Chápu, že se to někomu nemusí líbit, ale taková je realita. To, že někdo hledá v deliriozním díle věčně nalitýho a sjetýho zoufalce umění a hloubku, není až tak výjimečnej jev. Vznikají kolem toho celé kulty jejichž členové se snaží tvářit jako intelektuálové. U nás třeba existují lidé, kterým se líbí Troškovy filmy (ti se naštěstí do role intelektuálů nesnaží vžít). A, ať jich je sebevíc, tak to na kvalitě jeho filmům nepřidává zhola nic. Pokud sis to dal vztahovačně do souvislosti s touto recenzí, je to jen tvoje věc. Já pouze napsal, že jásot (některých) novinářů a kritiků ještě nemusí znamenat, že máme před sebou učiněný zázrak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit