Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví snekdo o vydání hry něco blizsího treab z FB nebo tak? Ja jen aby to timto peknym trailerem hezky nepovzbudilo a pak nebylo zase rok dva ticho po pesine, jako tomu bylo s touto hrou dosud uz od dob jejiho oznameni tusim v r. 2005..Trailer pekny, ale dokud nebude venku oficialni datum kdy hra vyjde, tak jsem uz radeji zdrzenlivej..
  • Nevim no mě to přišlo trapny :D
    • blbec... *6*
      • Je to muj nazor. Nevim hudba jak k představeni nove funkce na twitteru se snaženim udělat něco dojemnyho...nevim ale zombie mě prostě nebere a přijde mi to až směšny...ale tak vidim že většině se to libi no...
  • 3mekrovní srajler!!! to by mohlo bejt GOOD!
  • tak tenhle trailer strčil všechny zombíkovské filmy těžce do kapsy, úplně cítím tu beznaděj otce chránícího život své rodiny. a ten pohled matky s nožem v ruce na svou dceru... už sem to viděl 5x po sobě a sebralo mě to teda fest
    • jak říkáš fakt nádhernej trailer... občas jsou některé trailery tak dobré, že bych viděl rád celej film...
      btw. nemáte někdo ten song nebo aspoň název?
  • uaaaa, úplně mi běhá mráz po zádech, úžasná hudba, dojemná scéna a ty animace postav. jedním slovem RESPECT!
  • No nádhernej trailer!!!
  • vypadá to slibně, hlavně aby z toho nakonec nevylezla přiblblá rubačka jako Dead rising
    • Dead Rising je vcelku slušná hra.
    • a už mám pochyby, info z FB
      - first-person melee combat
      - 4-player coop
      - weapon customization
      - set on an open world tropical island
      - RPG elements for character development
      - hordes of gruesome zombies

      ....takže další kravina ve stylu LfD nebo KF na cestě?
      • L4d byla všechno jen né kravina nevím jak singleplayer ten já ani nehrál ale v coop se třema dalšíma kámošama=nejlepší zážitek poslední doby
      • nebo taky neco uplne noveho co tu jeste neni
      • Pokud to bude mit i normalni SP kampan a pribeh (coz by mit hra pokud vim primarne mela) tak jsem spokojenej. LfD ci KF jsou pokud vim v podstate ciste MP v kterych se singl ani neda nazvat kampan..
  • bmarg
    Trailer ke Crysis 2 - BOMBA! Řikám si chci film! Před tím DEUS EX - ještě větší bomba, rovnou ATOMOVKA! Ale tohle... panečku, vývojáři kašlete na hry, dělejte filmy s takovouhle animací. Chodil bych kvůli tomu i do kina!
  • Wow, žeby zombie hra, která by šla na klasickej námět z víc lidskýho hlediska? Jsem pro. Tak silný emoce ve mě ještě žádná zombie hra nevyvolala, takže jestli bude hra samotná obsahovat podobně mocný momenty, tak jsem jenom pro. Vždyť ti nemrtví, který v L4D kosím pro stovkách taky bejvali myslící, emoce cítící lidi. Tam se na to ale sere. Proto tak mám rád komiks Walking Dead, protože jsou tam scény, kdy je člověku těch zombie i líto.
  • Tak podle obrázků na IGN mix FPS a "kamery za ramenem"? Těžko říct, ale některá ta podivně šílená zombie (obr ve svěrací kazajce?) a hlavně neustále velice osvícená prostředí neodkazují moc k hororovému žánru...
    http://media.pc.ign.com/media/829/829562/imgs_1.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit