Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásné,dojemné, originální ! Jsem zvědavý jak to bude vypadat na PC :)
  • Za sebe - deset bodů za nápad, zpracování i podmanivou hudbu!! Krásný trailer od začátku do konce i v porovnání s filmovou konkurencí. Málokdy si pustím jen ukázku vícekrát za sebou. Mimochodem o hru už jsem se bál - hrozně dlouho (přes rok?) o ni nebylo slyšet. Doufám, že se hře zadaří a bude to skutečný survival horror.
  • RakeW
    Neschytá to ten poslíček náhodou do krku sekerou dvakrát? Jednou v pokoji (rew) a jednou před pokojem, když ho chlápek sundává z holčičky (fwd). Chybička se vloudila...
  • KIMCID
    noo tak to video je pecka
  • CRYPT
    Hm, jeden z nejhezcich traileru co jsem kdy videl. Ta hudba tomu dodala skvely nadech.
  • No, opravdu pěkné, ale nebylo těch zombie už dost? Ten pytel, co se roztrhl s tím to "trendem", mě už vážně přestává bavit. To máte seiály, spousty her... co příjde příště? To budou "IN" třeba nekrofilní králičci. Je pravda, že zombie smršť, dala mocnou vzpruhu, avšak člověk se jím začíná přejídat... *3*
    • Radsej dalsia zombie hra, ako dalsia vojnovka v Iraku a na Sibiri....
    • RakeW
      Faktem je, že to Techland trochu prošvihl, od prvního ohlášení Dead Islandu vyšly dva díly L4D, dva díly Dead Rising (a Plants vs. Zombies :))... Ve své době by měl pozici asi o něco jednodušší.
    • No osobne se zajimam hodne o zanr horroru a zombie tu byly tak nejak porad zvlas po tom co je Romero v sedesatych (i dal) vic proslavil jen se o ne zajimaji jine skupiny lidi. Ted je to jen vic popularni masove...myslim ze nikdo nikoho nenuti aby to hral pokud ho tenhle zanr nebavi.
    • Zombii neni nikdy dost.
  • Tak ze by to nakonec preci jen nekdy vyslo? Osobne jsem tuhle hru uz docela davno odpiskal, tak super, at uz je to tu :)
  • Tak to je opravdu nádhernej trailer i s příběhem a skvělym střihem. Fakt bomba.
  • Nádhera
    Už jen kůli tomu že Zombie Hry MILUJU :-)
    Nejraději mam když se mohu pěkně zabarikádovat a pak se ke mě žádnej zombie nedostane XD.
  • Paul_cz
    Krásný trailer, skoro se mi chce říct short film.
    Snad se hra podaří podobně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit