Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné ale doufám že za tu rodinu hrát nebudeme ??
    Chce to nějakého Bruce Willise :-D
    • No spíš by to chtlělo konečně editor vlastní postavy ..
    • sleepless
      Rekl bych, ze manzelka z toho nejak vyvazne a bude se hrat za ni :)
      • To je zajímavá myšlenka :) Dost by to přidalo na atmosféře, hrát za ženskou postavu a snažit se přežít. Jestli ta hra teda bude doopravdy survival.
        • Daniell605
          má vyjít nová Lara Croft, co ji přemístit na Dead Island..
          ženská role by seděla, survival prvky také =) No nebyla by to krása?
      • Já bych uvítal taky jednou hrát za zombíky, chudáky je furt někdo mlátí do hlavy titanovým pajsrem.
        • Náhodou existuje výborná, vtipná hra, kde hraješ za zombíka. Je už staršího data, ale nic jí to neubírá. Je to Stubbs the zombie. Mrkněte na to *3*
        • RakeW
          Jo jo, hraní za "ty zlé" to je věčný sen hráčův. Problém je v tom, že zombie je z principu bytost naprosto dementní, kdežto hráč většinou dementní není.

          Vzpomínám, jak jsem si jako malý říkal, že by asi nebyla moc zábava hrát za základního hnědého nácka ve Wolf3D. Člověk furt čeká na jednom místě až ho, v tom lepším případě, nečekaně bodne Blazkowicz zezadu nožem, anebo si, v tom horším, odjede výtahem (KILL 73%) a čekání se protáhne do nekonečna...
          • V tom případě bych měl návrh na nový datadisk do Sims. Sice hru jsem nikdy nehrál, nebere mě, ale koukal bych na videa *1* ***SPOILER The Sims : Zombie Overrun ***SPOILER

            Nicméně s tím vojákem máš pravdu, kdyby jsi odešel z pozice, tak to bude považováno za vzpouru a budou tě všichni chtít zabít, tedy by jsi akorát nahradil původního wolf hera.

            Ještě jinak, pomiňme akční FPS hry protože zombíci jsou na to moc hloupí.. Ale něco ve smyslu Black@White a pomocí svých zombiů mít za úkol zamořit/obsadit nějaká města. No a představ si, že by to byla MP hra, kdy by proti tobě stála partička lidi, kteří by ovládali takové malé commandos. *1* Ty hry míchám záměrně, abyste si udělali představu. *2*
            • kdysi se dělalo na hře Obssesion nebo jak se to menovalo, tam se mělo hrát za nadzombíka kterej komandoval ostatní ... kdoví jak hra skončila ...
            • Ano a proto hrajeme Left4Dead 2. Versus mod..
    • RakeW
      Naopak! Konečně hra za obyčejné lidi! Jirka by měl radost.
  • Daniell605
    krásnej trailer =)
  • Tak ten trailer je luxusní! :) ...uvidíme jaká bude hra samotná, což je pro nás to nejdůležitější :)
  • No vida, docela pěkný; braková poezie míchaná s trochou kýče a experimentálním střihem, to by mohlo vyhodit docela zajímavej jakože meta-zombie-brak... viděl někdo Rubber... přijde mi, že ten trailer "pracuje" na mnohem vyšší rovině než prvoplánový šokantnosti a mrazivosti alá maličká Alma ve Fear nebo dětský pokojíček v Dead Space. Na videoherní průmysl docela odvážný kousek.

    /konec intelektuálního žvástu/
    • RakeW
      Si tolik nefandi. Zase tak intelektuální to nebylo. Pochopil jsem to i já :).
  • Tak trailer nema chybu, klobouk dolu...tkliva hudba na pozadi ala Silent Hill...tesim se....
  • RakeW
    No, Techland to opět roztáčí. Bomba. Jen s tím mám jeden problém. Podobně silně na mě působil (také CGI) Revolution trailer k Fable III, nicméně se stylem samotné hry moc společného neměl... S takovýma ukázkama člověk nikdy moc neví, na čem je :).
    • RakeW
      A chápu to správně, že jim ten trailer utekl o den dřív? Nebo zejtra bude ještě nějaký video?
    • Právě, teď bychom se asi měli bát, aby tenhle dobrý trailer jen nepřekrýval starý Dead island, byla by to škoda.
  • Místy tak dokonalé , že člověk zapomene že je to "jen" výtečná CGI animace .
    Hned bych věděl koho navrhnout na výstavu elektronického umění ...
  • Az mrazi...
    • zajímavý je, že když se dá třeba jemná pomalá hudba k velmi násilně scéně, tak pak výsledek dokáže budit opravdu skvělý mrazivý dojem. Docela mi to připomíná jak zpívá dítě ukolebavku v traileru k dead space.
      • Mno z traileru k dead space me moc nemrazilo :o)
  • misho8723
    Proste skvelý trailer
    • Takový skvělý trailer tu už hodně dlouho nebyl. Otázka je, jak se poperou se hrou samotnou. *4*
  • Pete.palis
    Tak pěkný a emotivní trailer se zombie tématikou jsem dlouho neviděl...klobouk dolů!!;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit