Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Tak jsem se podíval na ty omezení a hrát to furt nepůjdu. Tohle je přesně ten přístup kdy free-to-play je tak brutálně omezený, že to nestojí ani za instalaci. V zásadě se dá říct, že F2P si budou mít možnost 100% užít jen story mise, bo kdoví kolik bude limit na ty ostatní věci (a jelikož se bavíme o EA tak bych to viděl tak 1 za týden).... To si radši opráším CDčka s KOTORy.
  • Hlavni problem vidim v tom, ze nepouziva carky ve vetach a nejak ten text neupravi ( aspon odentrovat, kdyz uz nechci delat odstavce )

    Jinak je to moc pekny blabol i kdyz trochu tezsi na precteni. :)
    Dal bych 6/10 za nadprumerny trolling s velmi spatnou formou...
  • Malleth
    Já bych i platil, kdyby ta hra za něco stála.
  • wow nebylo originalni ani kdyz vyslo, natozpak ted. ma nejvic hracu, o tom zadna ... ale malokdo dokaze pripustit, ze v tom muze byt vice stesti a nahody, nez umu a nejake originality.
  • Kdyby jsi jen chlapče tušil. Ono WoW ve své podstatě není originální v ničem. Gameplay a herní mechaniky si "vypůjčilo", stejně tak jako universum, které je také pouhý derivát jiné značky:)
  • Ty na koho děláš drsnýho?

    Počky až přijde sankuri a srovná tě!

    Oh wait, už se stalo.
  • ale dobrá odpověd :D
  • Obvykle si v hate na SW libuji, ale tady jsem vůbec nepochopil, jaké poselství nám chceš tím předat.
  • tak já žádný GW nehraju tak drž hubu
  • sankuri
    Jiste dele nez ty:-)
  • A jak dlouho vydezite hrat tu neskutecnou pi*ovinu jmenem GW2?
  • trolo
    tak im treba. jak keby uz nebolo dost wow klonov. a este 70€ na origine roflmao kazdy mesiac. ta im musi je*at *1*
  • sankuri
    V Bohnicich maji dneska vychazky?
  • Postaci, kdyz je nekdo prestane kopirovat a udela opravdu nove MMO.
  • Nice irony, bro.
  • you, sir, are an iiddiioott.
  • Samozřejmě to nijak nesouvisí. Je to skvělá hra, svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a hledáním novátorských postupů převyšuje konkurenci. Počet hráčů ji klesá a přejde na F2P jen proto, že je to současný moderní trend. *4*
  • SW je ortodoxní p*čovina takovou jebku jsem ještě nevidel a to už jsem toho hrál myslím si dost když u pc prosedím denně skoro 22 hodin a jen hraju je mi 24 a myslím že za tu dobu jsem už poznal co jsou hry typu SW zač jenom vymívání mozku a nahrazení svetelným mečem tak co to je potreboval bych odvás odpoved proč to nekdo vubec hraje je to fantasy hra ktera nepojednává o ničem příbeh totálne vymyšlenej sničím není pravdivej tak proč to hrát jen pak nekdo nekde hlásí co videl a přitom to není pravda ti co hrajou SW tak vidí ufo nikdo jinej ho nikdy nevidel dukazy na netu nejsou dukazem jsou to nekvalitní zábery fotky nebo grafiky upravenej záber tak o co jde
  • sankuri
    Tak prvniho dilu se vcetne datadisku prodalo pres 7m kusu co neni nejhorsi.
  • deridon
    třeba se to bude prodávat jako housky.. kamarád si koupil první díl v Penny za 299,--!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit