Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vegen
    Naopak mi přijdou tato omezení od Bioware trochu odvážná. Pro mě byla nejzajímavější část to vylevlování, budování vztahů se svojí partou, skákat pro datacrony atp. A to vše bude zdarma :D
  • Shaker
    aha, jasne, tak 8 pribehu v jedny hre zadara je ti malo... ok
  • tak hlavně že musí bejt recenze během prvních dvou měsíců...
  • Shaker
    Ono behem tech prvnich dvou mesicu, kdy se obvykle vypousti recenze se to fakt tvarilo jako skvela hra, jenze jak nadseni opada a zjistuje se, ze krome blasteru a lightsaberu tam neni nic extra a naopak nektery veci jsou vic na prd nez jinde, tak to hold jde dolu...
  • Bude jich ještě hodně.
    Budou do té doby než vývojářům dojde, že cesta po X let starém konceptu MMO nevede v dnešní době k úspěchu.
  • Shaker
    A kdyz to budou dobry hry, tak to nebudes hrat jen proto, ze je to od BioWare?
  • Shaker
    nez nahoda spis um Blizzu... ruku na srdce, sice je to vetsinou vsechno zkopceny od jinych her, ale remeslne to maj zvladnuty na jednicku.
  • Shaker
    no a to ted budes mit :) a free
  • zdeeneek
    Dalsi wowkiller na kolenach. Kolik jich uz bylo. A kolik jich jeste bude ?
  • Vůbec se nedivím, hra mátotiž jeden zasadní problém a to je paradoxne nedostatek obsahu, predevsim co se end-game týče, ale taky, že vývoj postavy je na MMO šíleně rychej.

    Hrát ToR jsem začal asi první týden v květnu, v půlce června jsem byl max lvl, end game gear jak PvE tak PvP,s top cz guildou obejita každá instance co se ve hře dala vyzkoušet.

    Když si vzpomenu na Lineage 2, jak človek farmil jeden lvl i týden všude možně, tak se nejde než pousmát *3* . Takže, žadné překvapení. Ovšem je dost možný, že se free-to-play prokáže jako výdělečnejší model, přecejenom fanoušků SW, kteří milerádi nasypou dolary jen za digitalni krystal do světelneho meče není málo *1*
  • A seš si jistej, že by to měli dělat Bioware?
  • Mesto spravenia paradneho KOTOR 3 tak spravia online krávovinu. Tak sa vam to krasne vrátilo.
  • Chachahaááá, aspon raz sa ukazalo ze znacka nerobia uspech. Tam to mate nazer sa trapna EA. Ze WoW killer :D, chudák free to play. Neskutocny fail. Hlavne ze koli tomu zabili Galaxies.
  • residentevilfans
    Klon wowka + mass effect kolecka a nudny svet.Na F2P jim sere pes chceme dalsi KOTOR! *16* *5*
  • Malleth
    Řekl bych že i dost wowkařů. Koneckonců v SWTOR obšlehli wowko pomalu i s barvou fontů, takže tam byli jako doma a měli k tomu navíc namluvený rozhovory. Ty podle mě přitáhli hodně lidí.
  • Tak kdo to teda hrál?

    Snad ne jen Biodroni...
  • Přesně, jenom se trochu bojím toho omezení ras při tvorbě postavy :(
  • MMOček je prostě moc. Dojelo na to DC:Online, Star Trek Online a vůbec všechny nové MMO. Trh je přesycený a MMO vycházejí obrovskou rychlostí. Plus všechny vypadají a hrají se v základu stejně. Nevím jestli vydat dnes MMO bych považoval za hloupost nebo odvahu. Každopádně SWOTR měl dobrý plán ale selhal v tolika drobnostech, že mu to nakonec zlomilo vaz. F2P model ho možná zachrání ale kompletně změní skupinu hráčů, která ho bude hrát. (Sbohem Roleplay, na RPG serveru). Osobně si stále myslím, že místo MMO měli udělat SP s MP prvky. Klidně tolik class ale vykašlat se na celý MMO koncept. Čas teprve ukáže zda F2P model bude vymyšlený tak, aby se hra nezvrhla v hyper silné platící hráče vs zbytek komunity.
  • no ber to tak, ze ta pribehova kampan je na te hre nejzajimavejsi ;]
  • Malleth
    Já myslim, že právě milovníci star wars se vyhli tý hře velkým obloukem, protože SWTOR dělá SW universu jen ostudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit