Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sdasdadssd
  • SnakePlisken
    WoW bych jako příklad originality nedával. "Pouze" vylepšilo a dalo dohromady to, co bylo. Blizz si ale zaslouží uznání za to, že to udělali lépe a tak, že to fungovalo. Což předchůdci nedokázali. Až posléze začal Blizzard vymýšlet vlastní věci, které se dnes pro MMORPG staly standardem.
  • Ani sa tomu nečudujem, furt tie isté hry, len menia skiny. Koho to má kur*a bavit?! *11*
  • takový jste byly že si to předplatitele najde A KDE JSTE TED BIODRONI
  • residentevilfans
    Ale ja nepsal ze to ma delat bioware! Jen chci kvalitni hru ze sveta SW ne topic penez! *5*
  • Shaker
    nemyslel sem F2P model, ale celkovej pristup GW2 vyvojaru/vydavatelu k hracum. Proste si nehraje na neco, co neni. Nechce zabit wow, ani z nej prebrat hrace, ale drzi se svych fandu a jakoby rikalo: "Mam tohle a tohle, chces me? Pokud ano, dobre, pokud ne, tak bez dal." Sice patrim do ty skupiny, co pravdepodobne pujde dal a GW2 obejde, ale i tak se mi proste tenhle pristup libi.
  • To se dalo čekat. Na druhou stranu, když se to bude dát hrát jak placeně, tak f2p, tak se mně to docela líbí. Každý si může vybrat svůj model. Eště kdyby to tak bylo u ostatních f2p her, možnost zaplatit nějaký balíček za 40€ třeba a mít přístup ke všemu obsahu, který je ve hře při launchi.
  • Nelži. Za tak krátkou dobu jsi se nemohl dostat ani k nejlepšímu gearu ani kdybys to hrál 24hodin denně.
  • Lel, njn, GW2 je Pay-to-Not-Win hra.
  • GW2 má hype od fandů.

    BTW as nejlepší názor na GW2, co jsem viděl na netu:
    http://mmogrinder.net/2012/07/24/sidequest-guild-wars-2/
  • sankuri
    Predevsim jejich F2P nema zadna herni omezeni a ingame shop ma jen kosmeticke veci ktere hrace nijak nezvyhodni + moznost nakupovat je i za herni menu nejen za realne prachy.
  • sankuri
    Ono to byla reakce spis do eteru:-)
  • Shaker
    je fakt, ze GW2 na to jde lip, jeden poplatek pri koupeni, nenastve to lidi, nemaj pitomou hype kampan jako EA a lidi na to po jednicce cekaj, jak na smilovani bozi...
  • Kdyby jsi precetl tech par slov tak vis, ze o tom jsem tu vubec nepsal. Use brain! =)
  • Z nudze cnost. Paci sa mi ako sa autor tohto clanku snazi vyvolat dojem, ze F2P je vlastne cool a sucasny trend. To mozu hovorit autori GW2, ktorý takto hru robia, nie vsak Bioware. Keby hra mala 3 mil subs a stale rastla, ziadny F2P by nebol, je jasne, ze je to posledna zachrana, hra pada a pada a na obzore je GW2 a MoP, ktoré ju dorazia.
    So zaujmom sledujem scenu a uzivam si prichody dalsich wow-kilerov. Problem SWTOR vidim v tom, ze naoko malo ist o MMORPG, ale v skutocnosti to bolo RPG s co-op modom, chybal tam ten MMO pocit. Navyse Bioware urobil hru tak, ze skopiroval Wow, avsak nie Wow 4.3 z roku 2012, ale Wow z roku 2008. Sorry, ale nova hra vyjde bez takych chybajucich features ako dungeon finder, combat log, makra, mody, nedalo sa zmenit UI, hru hraci preleteli za mesiac a Bioware sa stazoval, ze hraci to hraju prilis rychlo a casto, nemali obsah na end-game, hraci zacali odchadzat a to im zlomilo väz.
    Ked sa im zacali plnit fora stazovatelov, ktori boli zvyknuti na ine, a chceli toto a tamto, Bioware rychlo zacali dorabat tieto features, na chybajuci endgame content ale potrebuju cas, a subs zatial stale klesa.
  • Shaker
    jestli je pro tebe normlani argument stupidni reakce, tak bez do p*ce, ty dutohlave... uz mam dost slusnyho chovani se k lidem, co si to nezaslouzi
  • sankuri
    Jojo GW2 bude taky do pul roku F2P, oh wait..:-D
  • Zayl
    Na stupidní reakci jako je ta tvoje jsem čekal. Díky že si mi udělal radost.
  • Shaker
    co se ras tyka, tak je tam clovek, modrej clovek, cervenej clovek s rohama, modrej clovek s chobotama, zelenej clovek a clovek s satkem pres oci... jakyho omezeni, ze se bojis? :D
  • Dalsi je prece podle mistnich analytiku GW2 =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší