Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Origin nepotřebuješ. Můžeš si to tam koupit, ale není to třeba.
  • Já bych to tak rád zkusil ale kvuli originu ne!
  • Když si přečteš historii BW a Hero Enginu, tak asi dojdeš k závěru, že BW trocha přebrali.

    Prostě koupili nějakou ranou alpha verzi Hero Enginu, další updaty od jeho tvůrců víceméně odmítly, že si to doprogramují sami... njn.
  • O tomto nepovedenem klonu WOWka jsem to tvrdil od zacatku navzdory orgastickych a euforickych vylevu fanatickych zastancu. Do roka F2P. Do 3 let konec. Prvni cast je tady.
    Dalsi WOW klony NIKDO NECHCE. Kdo chce WOW klon, hraje WOW.
    Udelat ponury svet SW v detske Clone Wars grafice, s maximalnim zjednodusenim, smesnymi arkadovymi "vesmirnymi bitvami" ve stylu automatu z treti cenove, jako klon "osvedceneho wowka" v tragickem Hero Engine a spolehat na to, ze se najde dost blbcu co bude pravidelne platit za single player s coopem a namluvenymi dialogy kazdy mesic? End content 0, replayabilita po dohrani 1x za Dark 1x za Light 0. Za dva mesice volnym tempem projity komplet za obe strany a konec.
    F2P tomu lehce prodlouzi zivot, ale sWOW Tor povazuji za historicky nejvetsi MMO propadak v historii zanru.
    Ale stale ma SWOW sanci ze jej v tomto primatu neco trumfne. TES Online, ktere sazi na stejne "osvedcene WOW mechanismy"

    Vyber neWOWek je v MMO bohuzel dost uzky
    Prababicka Ultima Online, EvE, WoT....
    Chtelo by to neco noveho v zanru MMO pro dospelou generaci a ne furt dokola "stylova grafika PEGI 8+", "intuitivni ovladani PEGI 3+" a kazdy muze byt namachrovanym hrdinou za 100$ equip v auction house.
  • Vrook
    Rozhodně to neni zpráva, z který vyplývá, že by bylo SWTOR špatná hra, jak se většina místních herních analytiků a odborníků na herní průmysl tady v diskuzi domnívá. Pro mě to byla na těch pár měsíců výborná zábava. Pravda ale je, že to neni dost dobrá hra, abych za ni platil měsíčně. To je všechno, co z toho vyplývá.
  • Jar Jar je gej.

    No, já osobně mám nejradši Jedi Academy. A ve své době KotOR 1.
  • Jo a očekávám velký počet mínusů. Co nadělám no. Ale to není trolling, ale jen můj názor :-) *8*
  • Celej svět Star Wars je mi v dnešní době k smíchu. Když mi bylo 13-14, tak sem to žral, ale teď sem v TV viděl jeden z těch nových dílů a připadalo mi to tak směšný, že sem to bral jako komedii, jinak bych to nevydržel dokoukat (hlavně ten Jar Jar Binks nebo jak se jmenuje - nepochopil sem, proč tam nacpali tak trapnou postavu). Nejlepší hra ze StarWars univerza je podle mě X-Wing, X-Wing vs. Tie-Fighter a Dark Forces.
  • Nechápu proč všichni hatí Hero Engine - engine sám o sobě nemůže za kvalitu hry.
    Jde o to jak sním vývojáři umí pracovat a co ve výsledku vytvoří (špatný herní koncept nezachrání ani grafika;) ).

    V Hero Engine už pracuji delší dobu a spíše se divím, proč BW něco dělali tak a ne jinak... (je to moc dobrý nástroj, jen nevede za ručičku;) )
  • MikeiXX
    Kdyby se kluci a holky z EA/BioWare vykašlali na vývoj této MMORPG a raději vytvořili během té šíleně dlouhé doby KOTOR 3, 4 a 5, udělali by lépe jak nám hráčům, tak firemním statistikám... *7*
  • A taky free nedostane tohle a tamto ... počkat, není to právě princip f2p? Z čeho by jinak vydělávali? *8*
  • trolo
    l2 je cisty korejsky grind. niekoho to bavi zabijat 900000 mobov na 3% do 78 :-D
  • Nelži nebo buď konkrétní ty velká chybo.
  • No ja hral hru 6 mesicu defakto od pocatku spusteni a musim rici, ze takovy nedodelany gulas jsem v zadne jine MMO nezazil a to uz mam par MMO za sebou, vyvojari totalne dlabali na hrace a hlavne kaslali na obrovske chyby ve hre, ktere sice ted jiz pomalu odstanuji, jenomze je jaksi pozde a hraci je poslali k certu stejne jako ja a to jsem ve hre vydrzel jako jeden z mala hodne dlouhou dobu.

    Co se obsahu hry a end game tyce, tak ten nezvladli doted + ten jejich slavny engine ktery je k zbliti. No co chteli to maji pro me osobne je tahle hra pase a ani F2P model me neprilaka zpet do hry.
  • Ja zkousel ten trial a nebavilo me to, mam rad SW je to snad nejrozahlejsi pribeh co kdy vznikl ale ta hra je nudna, kdby byla aspon jako wowko ale s wow to nema nic spolecneho, zadne propracovane pvp ani pve, questy nudne furt jen kecani, nebavilo me to, a to ovladani, zlate wow...po hodine sem se vratil k wowku :-d je to skoda samotne sw mam radeji nez pribeh wow
  • free model je bez operací???? to je proč jsem s tím skončil. málo operací a hlavně byla chyba, že jsem šel jako dps na blízko, které mělo pramálou šanci dostat se do operace. nevyvážený až hanba. a free se na operaci ani nedostane, tak co ho tam potom drží?
  • sám jsem se divil, jak například Aion, tak šíleně opěvovaný při vydání, má tak naprosto generický obsah (kromě křídel, to je vážně asi jediná zvláštnost)... pokud je na tom SWTOR podobně, tak ani zadarmo nebudu ztrácet čas.

    naproti tomu takový Secret World mě hodně zajímá, ale ten to bude mít asi podobné jako třeba EVE Online - prostě si najde skupinu lidí, kteří budou hrát pořád, a tvůrcům to bude stačit, takže na nějaké F2P si můžu nechat zajít chuť.
  • turgingpoint
    Já jsem si hru koupil hned po tom co jsem udělal 15. úroveň v trial verzi. Zatím sem dohrál příběh Jedi knighta a rozhodně s tím neplánuji seknout. Docela mě vyděsila ta f2p verze, ale pokud bude možnost normálního předplatného, kde bude existovat jenom jedna herní měna a ne ještě nějaká za kterou budu muset platit opravdové peníze, nemám s tím problém.
  • A můžeš mi jmenovat dobrý hry posledních let od Bioware? Doby slávy, kdy tvořili takové legendy jako Baldury a Neverwintery mají už dávno za sebou.
  • No, ja som to ako prepadak odhadol uz vo svojej recenzii v case uvedenia hry na trh, za co ma vsetci biodroni nemilosrdne skritizovali. A teraz, teraz akosi tie zastupy brainwashed jedincov mlcia... Ale viete ako sa hovori, kto mlci, ten svedci *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší