Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    No dobre a co ty co si hru koupili chvili platili a pak prestali?Dostanou limited acces?
  • V jakemkoliv businessu neni dulezity zda jsi neco zkopiroval nebo ne, ale je dulezity vytahnout ty dobry prvy a spatny zahodit a zkloubit vsechno do jednoho a udelat tak dobry vyvazeny produkt.
  • You sir are iiiidiot
  • Ty jsi blázen, né počkej blázen na druhou :)
  • No, abych to uvedl na pravou míru, AP pro mně osobně bylo něco na co jsem čekal strašně dlouho, zahrát si takového Jacka Bauera na to jsem se hodně těšil. Bohužel Obsidian to nezvládl jak po technické stránce, tak co se týče obsahu, ta hra byla úžasně krátká, a to nemluvím jak se holedbali, že to bude rozvětvené a hodně moc bude záležet na výběrech ve hře. Nakonec se to opravdu scvrklo na možnost a nebo možnost b: vyberu si pomoc těch nebo pomoc těch? Možná jsem opravdu až moc zmlsaný BG2 nebo později fallautama které co do obsahu byly neskutečné a do délky dvakrát tolik :)
    Jinak to v zásadě jak říkáš nebylo nic hrozného jen jsem z toho byl zklamán (projel jsem to 2x ) :D
  • InfidelBro
    Stejně každý bude hrát Guild Wars 2 -_-
  • Do SW se už nepřivalí ani Brouk Pytlík. Nechme tu hru konečně v poklidu umřít.
  • 24 ne pockej 25 hracu + 16 ze Slovenska
  • Parada, pribeh je zadara a zbytek si muzou nechat :p
  • Každá hra má části, které se do goldu nedostanou. Se podívej na Fallout 2. A smím se zeptat copak se ti nelíbilo na AP? Ano po tech. stránce to nebyl, žádný zázrak, ale hra jako taková byla skvělá.
  • presne tak!
  • Kromě toho obsidian nám ukázal, že taky nejsou bůh ví jak skvělí. Kotor 2 splácaná kravina, která se dá dnes hrát jen proto, že fanoušci 5 let nebo jak dlouho dávali dohromady Ultra obsáhlý mod, který tu hru dává zpátky dohromady tak, jak měla být od začátku. A to nemluvím o Alpha protocol!!!!
  • MikeiXX
    Proč myslíš, že by z toho udělali CoD ve vesmíru? Ze spojení těchto dvou firem nevznikla žádna FPS, natož CoD. Na příkladu Mass Effectu naopak dokázali, že nic neztratili na kvalitě vyprávění, obsahu a celkové prezentace.
  • dit ma pravdu ty sasku!
  • Neni potreba pro hrani? tim padem bych do toho mozna i sel myslim ale do F2P :)))
  • Cahir
    Škoda. Ale je třeba být pozitivní. MMO nemám rád a do hry jsem chtěl jít jen kvůli kampani, protože jde o duchovního nástupce KOTORu. A za pětikilo je to opravdu hodně obsahu. Nakonec to tak pro mě bude vlastně o dost lepší. Ale, že si hra nevede dobře mě samozřejmě mrzí. Zároveň si ale myslím, že takových jako já je spousta a že jen čekali, až to bude F2P, bude to docela boom.
  • tohle a pokracovani? Si byl dlouho na slunicku?
  • kolik je u nas cca hráču této hry
  • Sweetchuck
    Další Kotor od EA/Bioware už raději ne! Ti by z toho udělali CoD ve vesmíru. Kdyby to tak dostal do rukou Obsidian...
  • ...protože je fakt, že prostřední onlineovek se prostě v současné době zásadně mění a čím dál tím více hráčů preferuje možnost zaplatit si za hraní jen toho, co konkrétně chtějí a kdy chtějí - nechtějí platit dopředu celý měsíc, když ani neví, jestli třeba budou mít čas a chuť na hraní...

    Ovšem v závěru dají tito chytráci ve velké částí případů do hry mnohem víc peněz, než kdyby si platili měsíční poplatek *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší