Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn
    Nanestesti udelali to celkem chytre, bud pay to win a nebo plat mesicne.
  • neni to spatna hra. pekny pribeh za kazdou postavu, ale je to spatne MMO
  • Jaky zbytek? Tam zadny neni :-)
  • ArcheAge bych nezmiňoval spolu s hrami jako je GW2 a TSW:)
    To je pro AA urážka - nemohu se dočkat CBT5 (CBT4 (80dní na test ukazuje jak to tvůrci berou zodpovědně) jsem hrál a i přes jazykovou barieru (Korejština) to je konečně pořádná MMO - sice má svoje nedostatky, ale ty by měli být teď v CBT5 odstraněny a řádně testovány... :)
  • Heh, a kdyz jsem to tu ja a jini zminovali v lednu po mesici hrani, ze to tak dopadne, tak jsme se dockali je nadavek a urazek on individui typu Huhi a Vrook. No hosi, vylezte a povezte nam, jake je SWTOR skvele a inovativni MMORPG.
  • Ehm, proč by to dělali? Je spousta her který se prodávali a pak, po čase, se třeba uvolnily zadarmo. Myslíš, že pak vyplácely lidi, kteří si ji na začátku koupili? pffff
  • Né vážně nic proti Tobě nemám, ale když zde píší dospělí, tak ty raději šoupej nohama :)
  • And you sir are iiiiidiot. More "i" equal to more quality, right?
  • secret world, Guild wars2, archeage, Pandopokemoni....tahle hra de do kytek.
  • a Mass Effect Online skonci tak isto *16*
    a potom Dragon Age online *16*

    (ked bude)
  • Shania
    Spousta lidi WOW clon nevadi, ale musel by byt udelany kvalitne MMO, coz se SWOTOR nepovedlo, do teto kategorie se radi akorat tak RIFT a ten to bohuzel na zacatku podelal.
  • Kdyby raději vytvořili KotOR 3, ale oni chtěli být světoví a vytvořit si svoje vlastní WoW. *9*
  • OK Mike v tom s tebou souhlasím, ono to opravdu zamrzelo, nebyl to zas takový odpad když jsem to projel dvakrát jen to opravdu nebylo to, jak říkáš to očekávané. :)
  • V poho, vsak kdo o sobe tvrdi opak je blazen na entou :)
  • Tak to byl argument za vsechny prachy :D
  • Ok sorry opravdu psanému žertu se špatně rozumí :) A s tím kdo v dnešní době není máš taky recht :)
  • Ale to je pak jiná. On je velký rozdíl v kvalitě hry a očekávané kvalitě hry. V dnešní době už skoro ke každé hře přistupuji s nedůvěrou, je to pak snazší když hra nenaplní mojí vizi. Naposledy jsem se takto spálil u Amaluru, kde jsem viděl obrovský potenciál, ale skutečnost byla jiná (z mého pohledu samozřejmě).
  • Jedním z MMO pro dospělé bych určitě označil Secret World. Jen je mi jasné, že ve stínu přehypovaného GW2 bude pro většinu hráčů jen šedou myškou, která zůstane opomíjená. Jinak s EVE souhlasím a ještě bych přidal Anarchy Online. Bohužel už graficky nikoho příliš neoslní. Kdo se v MMO pohybuje, tak musí vidět jak se vývoj MMO pohyboval před WOW a po něm. Což je smutné. *13*
  • No GW2 není taky úplně takový zázrak jak se tváři;)

    Ale určitě má dobře našlápnuto s novými (spíše staronovými) herními prvky.
    GW2 mám koupeno a nějaký čas tomu určitě věnuji.
  • A jeje tady nekdo nerozumi zertu, ale jo blazen jsem, kdo take v dnesni dobe neni ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit