Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo Cahir, provařený umělec. Všem, kteří mají jiný názor tady nadává a sám se tváří jako neviňátko. On snad musí mít 5 účtů a dávat si pluska, jinak to prostě nechápu.
  • Na většině MMO (a všech WOW klonech) mi nejvíce vadí:
    - statický a těžko uvěřitelný svět s 15 let zastaralým systémem spawny/agro (+semtam script)
    - statický turn/based soubojový systém
    - hra nemá emotivní náboj, smrt prakticky nic neznamená (když srovnám jak se mi třepou ruce když letím v eVe s lodí na kterou jsem vydělával X hodin, štíty dole a jsem webnutej, nebo se strachoval o gear v Ultimě v PK zonach.)
    - žádná výzva (kromě geargrindu - je to opravdu výzva?), minimální variabilita, ořezávání možností, které starší MMO měly.
    - minimum (častěji 0) nástrojů pro hráče, aby mohli dělat další content hráčům.
  • Pokud me pamet neklame, tak ve wowku jsou jiz nejakovej ten rok raid instance nastaveny na 10/25 hracu ...

    A zadruhe ty se divis, ze jsou Ops nastaveny na 8/16 hracu ? Ja ti napovim proc tomu tak je, za to muze pritel engine, ktery ,kdyby bylo 40 ops hracu v instatnci, by zcela jiste zkolaboval a dostal infarkt stejne jako vetsina hracu, kteri maji problem utahnout FPS pri 16 ops jen tak tak silou vule. Proto asi tento krok.
  • InfidelBro
    Podle mých vlastních zkušeností z beta víkendů, nevidim jediný důvod, proč by se lidi měli nějakým SWOTRem vůbec zaobírat (z ohledu na MMO prvky atd.)
  • Osobně se mi celkem libí ten F2P model. Z herního obsahu dovoluje neplaticimu hráči vše, kromě operací (raid instancí), které budou za tu novou ingame měnu platících co jsem tak pochopil a jestli půjde s tim obchodovat i za normální kredity, tak to bude ideál.

    Velký patche co přidávají novej herní obsah, flashpointy(dungeony), warzony(bg), herní systémy atd vychazejí snad každej druhej měsíc. Game support je taky fajn. Levelování je zábava i pro další postavy díky dabovanýmu příběhu, který je pro každou classu zcela odlišný... Pro mě jedinej podstatnej zápor jsou operace pro 8/16 hráčů. To pro mě odchovance původniho wowka kde jsem chodil raidy 20/40 hráčů je dost velkej a nepříjemnej rozdíl. Ne kvůli obtížnosti, ta je na solidní urovní, ale kvůli tomu pocitu raidování s armadou lidí co jdou něco progressovat... operace pro 8 lidi je pro mě spíš klasickej dungeon a 16 se skoro nechodi, protože tam nic lepšího nepadá, jen toho padá víc, což mi přijde komický.
  • Shaker
    zahraj si jedi knighta, consulara nebo sith warriora, inquisitora pokud chces pribehy se silou a ostatni classy pokud mas rad star wars a nevidis svet cernobile... ale ty si me chtel urcite jen vytrollit
  • Shaker
    to je hodne subjektivni nazor, za sebe rikam jednoznacne Mass Effect a to vcetne konce trojky
  • Mohli jsme udelat dalsi nalestene pokracovani KOTORU opravdu mohli, ale my v BW jsme rekli ne, dolary nam zatemnily mozky a proto jsme radeji vydali klon WoW a ba co vice, vydali jsme velice nepovedeny klon, dokonce tak nepovedeny, ze po genialnim rozjezdu mame po necelem roce velice famozni dojezd a hru zachranujeme zuby nehty F2P...

    Mazec, ale tohle presne je dnesni herni byznys, ne hry pro hrace, ale hry pro prachy za vase prachy. A nejen BW, ale take Blizzard a podobne velike spolecnosti na tohle velice doplati ...
  • ;)) Když jsem tu to tu zmiňoval ještě než hra vyšla to bylo ale mínusek .Hype byl od začátku jasnej a hra strašná. I to wow se hraje lépe ;)
    KOTOR 3 by byl aspoň úspěch
  • Nevis co pises.. Nejdriv si neco o te hre zjisti a potom neco pis. V GW2 budou mikrotransakce ale ne takoveho razu jako pises ty, koupis si gemy a za ty gemy si muzes koupit herni menu, a jde to i obracene. Dalsi vec za ty gemy si vlastne muzes udelat charakter transfer na jiny server + cena je odlisna podle toho jak plny server je. Ted si rikas "to stale nic neznamena" to sice ne ale za ty gemy kupujes dalsi vecy ruzne boosty na craft, xp, atd. i dokonce zvetseni bank slotu i inventory slotu a v neposledni rade slotu pro dalsi charakter. A co navic vyvojary se o hru budou starat. Novy obsah v podobe patchu a neco vetsiho v podobe datadisku. + jeste dodam ohledne gemu ze tento styl vymena gemu za gold a opacne vlastne zabranuje "cernemu" obchodu s goldy. Proc? No protoze co je lepsi koupit gold od nekoho kde nemas zaruku nebo gemy od vyvojaru a pak to vymenit ? Vyber si co je lepsi.....
  • Ha ha ha ha ha ha ha ha
    ha ha
    ha
    Já jsem tak rád, že se to konečně stalo. A to, jak se k tomu na foru staví někteří hráči je k popukání *14* *1*
  • Hned ze začátk jsem říkal, že tahle hra neuspeje a prejde na free to play ( no doufam, že vydrží aspon do 2013).
    A ted si myslim, že ten free to play co tam mají taky brzo změní, protože je otřesnej a dovoluje vám si vicemene hrát singplayer a koukat na příběh a to je hnus. Tímhle získaj hodně nových hráčů, ale málo hráčů kteří si to pak rozmyslí a začnou platit. A když tak se vrati s počtem hraču možná tak na začatek roku a to jim ješte hodně přidávám. Celej ten jejich model je nutné změnit.
  • A to ještě SW TOR se prodával jen tak, protože má záštitu té své značky, na SW hodně lidí letí. Nicméně GW2 nebude taky žádná pecka, to +, jak někteří zminují, že nemusí platit měsíční poplatky, bude v konečném měřítku spíše -, nevím, ale proč by se o tu hru někdo měl nadstandardně starat, když nedostane zaplaceno? Pokud tam dokonce dali nějaké pay to win věci typu: kup si za sto eur meč, s kterým budeš v BG král, tak to potěš noha, ale to se myslím nestalo. Desítky tisíc lidí, co začnou tuto hru hrát si tam stejnak nebude kupovat nějaký ingame trika za 10 eur. MMO bez poplatků => otřesná podpora, taky proč by se někdo namáhal. Takovej Blizzard, napíšete ticket, za 20–60 minut máte vyřešeno, at se jedná o hacknuty account, cokoliv. V USA se už doba vyřízení ticketu pohybuje i kolem 10 minut. Bioware jsem jednou posílal ticket a doteď mi nepřišla odpoveď, bylo to při betě, takže za chvili to bude rok :D.
  • Cahir
    Já asi těžko, ježto jsem hrou ještě nepolíben. *3* Maximálně jsem se tak ohrazoval vůči tomu, jakej tón celá ta diskuze měla...
  • No vidis, a ja hru hral, a psal jsem ze neni spatna ale ze ma svoje chyby. A (Vrooka si pamatuju moc dobre) nejsem si jistej jestli jsi to nebyl i ty kdo tady nadaval, ze si ty chyby vymyslim atd. Tot k povysenosti. *3*
  • Cahir
    Taky to můžeš brát tak, že hru otevřeli lidem, kterým je MMO z principu šumák. Platící si dál pojedou svoje, "offline" hráč si zapaří příběhy svý postavy, podobně jako v DA/ME, a půjde zase o dům dál.
  • Cahir
    No hoši, docela vaše řádění pamatuju. Když někdo přijde se střízlivým a podloženým názorem, je všechno v pořádku. Ale ty kvanta komentářů, v nichž jste si všichni (včetně protistrany) akorát tak honili ego a shazovali každého, kdo o hru projevil byť sebemenší zájem/nezájem, holt vyvolali vlnu nevole. Když se někdo chová jako povýšenej kret*n, případně kritizuje jen z principu, lidi mají potřebu si do něho kopnout. a to se taky stalo. A zcela přirozeně se tu pak strhla lavina, v níž už nešlo o SWTOR, ale o utření protistrany. Jestli někoho tenhle masochismus baví a poválečné prohlášení, že on to přece říkal, ho uspokojuje, zaslouží spíš lítost.
  • Co je vlastne SWORT? Jeden velky medialny balon, ktory pischnete spendlikom a balon je prec. Moja otazka znie. Kolko prachov bolo na reklama, kolko prachov na vyvoj hry a kolko prachov z reklamy mohlo ist na vyvoj hry.
  • Cahir
    Dragon Age 3 bude SP a bude se snažit o openworld. Co se bude dít s ME nikdo neví.
  • Nenadelas nic, fanbois gonna fan. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit