Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zostavy su tu niektore pekne ale malokoho som videl s GTX 580 SLI co je odporucana kombinaca priamo od vyvojarov....
    Takze kto nema SLI podla mna min GTX 570 alebo 6970 cross tak to na max. detailoch nerozbeha a to nehovorim o ultra detailoch z coho su robene vsetky ukazky na PC. Samozrejme ze sa bavim o 1080p rozliseni a nie 720p alebo nieco okolo toho.....
    Keby som mal prachy tak kupujem GTX 580 SLI ale na to nemam ani zdaleka tak dufam ze aj na tych strednych detailoch to bude fajn.
  • Paměti splňuju, Systém taky, Grafickou kartu taky, jediný co mě trošičku přibrzdí bude asi muj AMD 64X2 6000+, ale ono se to nějak podá :)
    • Jasné podaj PC tak o 30cm a bude to OK?!.... *1* *3*
  • tak doporuceny splnuju bez problemu - jeste aby to vyslo a bylo bez bugu... :D
  • H4wk
    To si tu kazdy honi ego ako sem postne PC zostavu ktoru mu kupili rodicia ?
    Nie je vam to trapne ? :)

    Ale co uz, cim viac hlupakov to bude hrat, tym lepsie, bude koho zabijat.
    • Neviem kto je tu hlupák a komu kúpili PC rodičia keď ja už pracujem 18 rokov ??? *1* *15* *1* Prosím konkretizuj a nepíš všeobecne....teda aj hlupákov označ ak ti to nerobí taký problém. *1* *15* *1*
  • To zas bude tepla arkada *7*
    • Teplá ?!?!.... Tak to určite, lebo mne PC hreje jak fras keď hrám 5 hodín v kuse. *3*
  • v bete (demu?) BF2 byla perfektni mapa, rozlehla, se vsemi bojovymi prostredky. v bete BF3 bude trapna mestska mapa, soustredena hlavne na boj bez vozidel. je mi jasne proc. EA se tim snazi nalakat vsechny mozne COD fans, kteri jen ratata a tatarata bez vozidel. tyhle kroky od EA se mi vubec nelibi... doufam, ze aspon ta optimalizace nebude tak zmrvena, jako u BadCompany2, kde hra neumela (a dosud neumi) vyuzit graficke jadro na 100%
  • To nemá ani cenu stahovat... dokud nevydají mod tools
  • miker17
    Pojedemi to:
    Intel 80486
    Voodoo 3 fx
    128 SDRRAM
    • Urcite :D
      jinak bych ti chtel rict ze 486ky pouzivaly pameti simm ;)
      pred nekolika desitky let sem jednu 486dx2.ku mel predtim nez sem koupil prvni pentium 133mmx a vim to 486ky pouzivaly pameti simm ne dimm *5*
      • jestli si to jeste dobre pamatuju tak byli 72pinovy*3* to clovek nikdy nezapomene-prvni upgrade z 16mb simm na 32mb a byl sem kral, tenkrat jeste s grafikou jestli se tomu da rict grafika s3 trio 2mb a pote az upgrade na nvidia riva 128 a pote 3dfx voodoo 1 *15*
  • Konečně, čekal jem na parametry hw jestli to rozbeham nebo ne a musim rict ze to neni tak hrozne jak sem se bal. Stolni pc uz nekolik let nemam a mam jen notas ale zato bych rek ze i docela vykonej:
    CPU: Intel Core i5-2410m 2,3GHz s turbem 2,9GHz (Sandy Bridge) je to teda jen dvoujadro ale to by melo bejt +- fuk
    GPU: NVidia GeForce GT 540m s 1GB takze tady by to melo bejt taky +- dobry
    RAM: 8GB DDR3 1333MHz tak tady sem taky vpohode
    No a co se tyce OS tak mam win7 x64 takze taky okay

    Takze nemusim litovat ze sem si predobjednal uz pred nekolika mesici:D

    ps:a to me ten notasek stal jen okolo 20litru
    (to pred 4roky sem koupil msi gx600 skoro za 31 s OS a to mel jen c2d-t7500 4gb ddr3 a geforce 8600m :D:D:D)
    • Záleží na tom jaké používáš rozlišení. Pokud FullHD, nepočítej s detaily vyššíma, jak MEDIUM. S FullHD má i GTX560M na medium(textury na max, SSAO off) co dělat i v BF:BC2. Vlastní zkušenost. A to má oproti GT550 jednou takový výkon.
    • SA-reg
      No vidíš... v podstatě mám stejný stroj...
      Mám teda GT555M a 8GB RAM (kterou nevyužiju)
      Jo a s 2,9 nepočítej... to je turbo jen při použití jednoho jádra... při použití dvou je to jen na 2,6... a BF3 asi bude využívat dvě jádra...
      • ty jadra. minimalne 2. pokud vim prvni jadro pouziva AI a druhy to ostatni tak to bylo u army
        • No jo no... tam jsem "asi" psát nemusel... to je kravina, aby dnešní věc používala jen jedno jádro.
    • Co se tyce notebooku tak je to pekny stroj, ale stolni grafiky jsou uplne jinde, stolni 560 bude asi 3x-4x vykonnejsi
    • jinak mam tu Nv gt 540m mam pretocenou/pretaktovanou na stejny takty ktere ma Nv gt 550m (obe tyhle karty maj stejny pocet stream procesoru a stejnej typ pameti) takze se da vlastne rict ze mam 550ku:)
      (a teploty kdyz hraju napr gta4complete 3hod v kuse jsou jen okolo 75c coz je krasa, driv sem mel stou 8600mgt klidne i 85az95c :D)
  • Uplne me bavi tady cist: pojede to na me a one sestave, kdyby jste se poradne koukly na min. pozadavky.
    • At koukam jak koukam nikde nevidim na kolik fps a jaky nastaveni to na tech sestavach "pojede" *7*
    • no kdyby si z nás vydavatelé nedělali srandu a hry se opravdu daly hrát na PC s min. požadavky, ty dotazy by tu asi nebyly...

      Ale i tak, každý pořádný hráč MP si stáhne stíny a podobný nesmysly a nechá jen to, co je nutné ke hře. Pak už by to nějak mohlo běhat - kor když destrukce asi nebude zase až tak žhavá.
      • Pozor, v FPS hrach tvoria tiene velmi dolezity aspekt.. vypnutie = hendikep

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit