Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Dík za vysvětlení, už jsem pročetl i zbytek diskuze, občas se to dokonce i tady vyplatí *4* .

    Vypadá to zajímavě, moc dobře, takže držím palce i když pochybnosti mám velké.
  • Hoďte sem ukázky na nějakou svou předchozí práci, projekt, cokoliv.

    Díky.
  • K takove situaci nedojde. Pokud ano, tak se bude jednat o bug, nebo chybu hrace. (spatne umisten pozemek a nastaveni, pripadne az moc velky trestni rejstrik).
  • Chim
    Nápad výborný, realizaci si v malém týmu neumím představit nicméně rád se nechám překvapit. Jediné co mě na tom vadí, je to MMO. Představa že si něco složitě postavím a pak mi tam naběhnout nějací trotli a začnou mi tu hru rozbíjet...
  • Ad vlci - ano chodí ve smečce - možná to ve videu není řečeno (nebo to je vystřiženo), nebo se to řešilo v rozhovoru na nečisto:). Ale smečky musí být - hodně se dle nich řídí i AI, kdy vůdce smečky ovlivňuje a určuje chování zbytku členů skupiny.

    A není to vše jen o žraní bylinek a kácení stromů - to jsou jen počáteční nutné prvky než se hráč vypracuje dál.
  • Původně jsem se chtěl diskuzi vyhnout. Ale nakonec mě přijde lepší se nechat roztrhat, ale zabránit tak možné dezinformaci.
  • To jsou vše prvky se kterými se počítá + nemoci, které bude třeba léčit atd.
  • Vše bude řízeno regiony, které si hráči vytvoří a určí jim pravidla.
    Tj. regionu, kde bude povoleno PVP se mírumilovný hráč nejspíše vyhne - a obráceně.
    PK samo osobě nebude tolerováno nikde a každá událost si ponese i následky (crime body/trestný rejstřík atd.). Vzniknou tak v podstatě PVP zóny, ale jejich místo i pravidla si určí hráči.
    Je to vše ale hodně zjednodušeně řečeno.

    Trošku více rozebráno je například zde: http://www.novus-inceptio.com/forums/index.php?topic=97.0
  • Jak tu již bylo řečeno 1000 lidí = 1000 chutí.
    Je to stejně nepochopitelné jako třeba proč lidi hrají sportovní hry (FIFA, NHL atd.), když mohou jít ven a zahrát si fotbal/hokej naživo (nic proti sportovním hrám).

    To je složitá otázka, ale existuje i jednoduchá odpověď.

    Prostě to určitou skupinu lidí baví.
  • *ti
  • Já tomu fakt nerozumím, proč chcete hrát simulaci toho, jak se couráte v lese a žerete kořínky (reaálně bych to docela rád viděl),pěstujete brambory apod. Když máte takový potřeby, proč si nezajdete do lesa reálně, proč si nejdete zasadit nějakou bramboru normálně... :) To je fakt ujetý....
  • zivot je kruty :D
  • bylo by fajn tam zakomponovat i faktor podchlazení (v survival scenari stejne dulezity jako voda). treba kdyz je zima nutnost se ohrat u ohne, schovat se pred destem protože kdyz jste promoceni tak se rychlej podchladite a pod. tohle mel dobre udelane mod frostfall do skyrimu
  • no a jak bude vypadat pvp, protože takový rybar nebo farmar u jezirka bude snadnym terčem pro hráče kteri chteji zneprijemnovat ostatnim život
  • čo si jak?
  • Sheepa
    On ti hlavně odpovídá přímo ten vývojář, takže určitě ví o čem mluví. *3*
  • Prototyp je, ale ne v takovém stavu pro případnou prezentaci na Crowdfunding. To je na delší povídání. Bez hratelného prototypu by nevznikl ani tento rozhovor na games.cz
  • když nema ani prototyp tak alfa za rok je hodne optimisticky predpoklad
  • Wurm Online je jedna ze základních inspirací. A právě proto, jak některé věci ve Wurmu prostě nefungují. Vzniklo i NI (ale logicky nikoliv jen na základě Wurmu (Wurm bylo jen jedno z posledních nakopnutí) ).
    Do rozhovoru se nevešlo vše a spíše se probral jen základní koncept a prvotní nástin toho co půjde ve hře dělat (mělo by jít).
  • Keyz
    Ale to bude slušně vypadat. Oproti tomu minecraftu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit