Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak oni tam (minimálně) půl roku vymejšlejí nějaký PvP, pak se na to někdo z hlavounů podívá a najednou se zčistajasna zjistí, že to celý stojí za prd a můžou to vyhodit? :D to je sakra optimalizace :D
  • Když tu hru někdo nemá rád tak si duvod vždycky najde.
  • V Diable 3 mám cez 1000 hodín, počas hrania sa mi hra zaplatila a ešte som v pluse skoro 200 eur, len tým, že ma hra bavila a padali mi dobré itemy, ktoré sa predali hneď na RMAH.

    Každý kto pixuje RMAH to videl z obrázkov.....mne prakticky po 50 hodinách padla výbava, s ktorou som mohol ísť v pohode inferno.
    Niektorí nechápu, že Diablo 3 je proste hra na stovky hodín, je to grindovačka, coop hra a dropovanie, čo najlepšieho gearu. Keby každému padli okamžite najlepšie itemy, nebola by motivácia to točiť stále dokola ako to bolo už v Diable 2.

    Čo hre chýba je nejaký antibot systém, endgame obsah a väčšia výzva, nové prostredia, nejaký nekončený dungeon, kde by boli každé poschodie silnejšie potvory, nejaké raid lokácie.......tú hru opúšta čoraz viac ľudí, vrátane mňa, nie je tam čo robiť už. Stále sa točí iba 3.akt kvôli najlepšiemu pomeru expov/itemov/čas. Barbar je stále overpowered, DH je sračka, na Witcha treba vela vela goldov, v RMAH je neskutočná inflácia, každý deň tam stráca item i gold na hodnote.......ceny sú tam nereálne za tie najlepšie itemy...
  • 1.Netvrdím, že ne. 2. To je dost možné.

    Jinak jsem chtěl vyjádřit. Že ta aukce není nějak rušivý element. Alespoň zatím. A proto nechápu, že někdo kvůli tomu tu hru zatracuje.
  • Path of Exile tak před třičtvrtě/půl rokem. Hratelnostně mi to přišlo v pohodě. Velý možnosti vývoje postavy, útoky svižný atd. Dost mi ale nesedl grafickej styl, takže jsem přestal hrát a náhodnýmu člověku jsem věnoval svůj closed beta account. Ale to je zase jen moje preference, podle toho se nedá PoE odepsat.

    Grim Dawn vypadá dobře, ale nějaký testování ještě ani neměli. Přemýšlel jsem, že bych jim přispěl na Kickstarteru, když ho dělali, ale přístup do testování byl až od vyšších příspěvků, takže jsem se na to vykašlal. Počkám až testování začne, uvidím ohlasy lidí a podle toho zvážím koupi.
  • Komedie, až je z toho smutno.
  • walltar
    No to jo ... ale chtít můžeš vrátit peníze i když nemáš nárok ... jenom je prostě nedostaneš *1*
  • Tak já to hraju od té doby co to vyšlo , ale už nepravidelně , každá hra časem omrzí pochybuju že někdo hraje stejnou hru několik let a těch 1300kč mi není líto , ted jen čekam na nový datadisk ke Starcraftu :-)
  • Fallon
    No, tak kurňa mali 12 rokov na prípravu hry aj keby si len písali poznámky na toaleták tak za tú dobu si tie schopnosti a PVP mohli aspoň navrhnúť. Fakt, toto už z Blizzardom z čias Warcraftu 3 nemá zhola nič spoločné.
  • Zkoušel jsi něco z toho? Já měl 2x dvoudenní pozvánku do PoE, ale vždy jsem na to zapoměl :-( Jen by mě zajímal názor :)
  • Na Diablu 3 mam nahrano cca 900-+ hodin, tesil jsem se na to jako malej kluj, ale co vyslo tak s tim nejsem moc spokojeny. Dal jsem tomu docela casu. Paragon level a monster power prislo imho pozde, kdy uz docela hodne lidi opadlo. Generovane prostredi ? Kde prosim ? Mozna tak generovana monstra to asi jo ale jinak ne.

    Momentalne zkousim Path of Exile (10 dolaru - close beta) nebo free za tri tejdny. A musim rict, ze se bavim mnohem vic. Unikatni "prales" passivinich skillu (kdo uz o teto hre neco cetl moc dobre vi). Generovane prostredi a to myslim opravdu generovane ne nejake pseudo. Zatim jsou tam jen dva akty, treti by mel prijit spolu s open betou. Myslim ze dokonce na tom pracuje nekdo kdo delal na D2, ale nejsem si jist. Urcite bych tomu dal sanci.
  • Aspoň, že už jsi prohlédl.

    No, uvidíme jak pocítí až vyjde datadisk pro Diablo 3.

    Počítám, že ho zase sežerou miliony lidí a budou bránit každou, i tu nejhorší, chybu, co bude mít...
  • Zerathus
    I mně jako zapáleného blizz fanouška který do nedávna považoval Blizzard za nejlepší herní společnost tohle těžce ranilo.Po 7 měsících čekání dostaneme duely které měli být ve hře od začátku a vývojáři nám řeknou že se mužem jít vycpat (ne doslovně). Velká rána pod pás. Ale svou chybu pocítí sami.
  • To brzy půjde do open bety. Jmenuje se Path of Exile.

    A další takové se jmenuje Grim Dawn.
  • Má s tím společné to, že na navrácení peněz nemám nárok. Já to samozřejmě myslel žertem, ale jsem z Blizzardu pěkně rozmrzelý...
  • On to ještě někdo hraje?!
  • walltar
    Diablo 4 byde ještě horší než diablo 3 ... bude se dál zjednodušovat a grafika bude ještě hnusnější. Takže spíš bych se poohlídnul někde jinde.
  • walltar
    Co má eula společného s tí, že on chce vrátit peníze?
  • XorxoxTalarius
    No mam pocit ze se to pak do hry vsechno zazracne vrati a prekvapive to budes mit v novych datadiscich :)
  • 1. RMAH Blizzardu rýžuje prachy 2. Je to i kvůli gold auction house..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit