Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda přeškoda, sci-fi RPG je IMO zoufale málo, všichni žerou GoT, proto jsou teď samé středověké. Přitom kultivování lidé se nemlátí klacíky, ale střílejí lasery. *5* No nic, počkáme na SS Enhanced a Cyberpunk 2077.
  • Nevim, jaký mají v redakci settings, ale hra nabízí FXAA a TAA. A pokud by AA neměla, pořád se dá zapnout natvrdo v ovladačích grafický karty...
  • karlman.hajsky
    Spiders studio na víc momentálně podle mě nemá. A navíc Mars, Bound by Flame i Technomancer mi přijdou až moc podobný.
  • Víš o tom, že stupnice nezačíná 5, ale 0? 5 = průměrná hra, 0 = odpad, 10 = dokonalá hra
  • Lukass
    Voe neblbni je Tour a zrovna to nejlepsi z cele etapy
  • teď akorát na Replay recenze
  • Veny
    Taky jsem čekal víc, ale na steamu má 72%... ačkoliv mě hra moc nechytla (na druhou stranu ani Pillars of Eternity mě moc nechytlo a to jsem RPG fanda). 6 či 7 bych považoval za adekvátní, ale 5 už hraničí s tím, že je hra odpad, což rozhodně není. Kdyby mělo být dějové klišé hodnotícím kritériem, většina her spadne do podprůměru :D
  • Cekal bych v recenzi vice zminek a stycnych bodu s Mars War Logs, coz teda nebyl uplne nejpovedenejsi titul, ale je to vicemene prvni dil a i podle recenzi zrejme nabizi podobny koncept hratelnostni i pribehovy.

    Bohuzel tedy zrejme oba tituly nabizi i podobne deravou kvalitu, a to rikam jako clovek, jenz si MWL dokonce nekolik hodin i uzival, nez ho ubily drobne bugy a premira nezazivne hratelnosti.
  • Hru sem si zahrál asi 20h a od tý doby jsem na ní nešáhl. Za největší problém považuju animace. Ta hra je prostě nedodělaná..potřebovala by alespoň rok vývoje převážně na více skillů a animaci postav. Prostě pokud máte ve hře 20 rozhovorů a je při tom vždycky použitá varianata buď A nebo B tak to prostě nasere.
    Absence skutečných rozhodnutí mě sralo snad ještě víc. Troufám si říct že nejlepší je 2 akt, přičemž první akt je vlastně jen prologue a to ještě mizerně udělanej. Jsem na začátku třetího aktu a uvidímě co dál ale víc jak 6/10 to fakt dostat nemůže.

    PS:to jaký slova jsou tady zakázaný je neuvěřitelný
  • Lukass
    AAA tituly tady maji predplacenou osmicku, podle recenzi se dneska ridi uz jen blazen. Ja sleduju gameplay videa, a recenze na steamu, za 2 roky sem se nespalil. Ridit se podle zdejsich recenzi tak uz sem vyhodil za ty 2 roky nekolik tisic korun.
    Nadruhou stranu musim rict ze recenze Slavika sou njelepsi an tomhle webu, takze kritika rozhodne nemiri na neho
  • Lukass
    Ta hra nema antialiasing?
  • Tvrde to ty hre v recenzi nandal. Ted jen aby stejny metr pouzival i u AAA her
  • To jsem zvědav, war logs Byli podle mě hodně podařené a nechápal jsem podprůměrné známky a recenze... začínám si myet že neposílají recenzentům tolik dárků jako ostatní vydavatelé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit