Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle není tří áčková hra od obří společnosti, tohle nemá prostředky aby se to rovnalo rozsáhlosti a kvalitou zaklínači, dark souls nebo jakékoliv jiné takové hře. Na to jaký maj spiders prostředky si myslím že udělali zajímavou hru, stejně jako bound by flame, která mě, jo baví, není dokonalá, příběh by bestsellera nevyhrál a animace obličeje jsou na prd jo, ale i tak je to podle mě dobrá hra která rozhodně nepatří do 5/10 skupiny. Zatímco malý indie hry jsou vychvalovaný a obří hry mají dobrý známky prakticky jistý, je tohle hra která se snaží bejt dobrá s tím co má a já za to dávám palec nahoru, lepší než kdyby z toho udělali 2D 16bit plošinovku, z té by ovšem všichni hipsteři tady skákali do stropu s tím jak je to retro cool uhhh.
  • Fordzy
    Studio Spiders jsou skrytí čínští Komunisté propagující protizápadní propagandu. Při hraní jsem míval zvláštní pocit, že hraji za Kung-Fu komunistu( čti Technomancera) ve stylu retro komedií s Jackiem Chanem, který pomocí pěstí osvobozuje dělnickou třídu od nadvlády Kapitalistických otrokářů. Pan recenzent jistě odhalil to samé a proto uznale zvolil průměrné hodnocení, které si tato hra zaslouží.*5*
  • Jack1947
    Souhlas, at už s tím děláním her na tohle téma přestanou radši *7*
  • 7/10... byly tu i větší odpady, kterým jste dali mnohem víc... ta hra je docela povedená...
  • bojove/socialne/technicke skilly/atributy, frakcie, situacie odvyjajuce sa od riesenia. robustne je to dost. svet, grafika a rpg prvky sa tomu fakt vytknut nedaju. ano dabing nieje bohviejaka extra trieda ale zas az taky paskvil jak niektory tvrdia to neni. zatial som sa nenudil
  • jamar28
    Souhlas. Když vidím hru ohodnocenou 5/10, můžu si být jistý, že je to odpad. 7/10 a na 90 % to bude jen průměrná hra.
  • robustný rpg systém... jen jestli ten rpg system není omezen jen na zlepšovani bojových dovedností. To bychom za rpg taky mohli považovat Dooma, kde si mužete taky odemykat skilly.
    Já si pod rpg predstavuju hlavne ruzne rešení situací, které mi nabídne hraní ruznych rolí.
  • No kdyz tak koukam na jiny recenze tak bych rekl ze herni novinari se k tehle hre stavi hodne vlazne...
  • maros.goc
    jaksi posouvá??????? čo je to za matematický nezmysel? jediné čo sa posunie je výsledné zhodnotenie roka, pri ktorom ak ak hry skutočne neklesli pod 5, tak sa dá považovať za plodný herný rok
    5 je vždy priemer, nie je to žiaden odpad, čiže aj keď v súčasnej dobe neboli vydávané hry, ktoré by sa hodnotili pod 5, tak 5 je stále známkou priemeru, niečo medi dobrým a zlým....žiadne posúvanie definície čísel ....to ťa akože ako mohlo napadnúť? pre ježiša krista
  • maros.goc
    za mňa je to najlepšia hra od Spiders :) ten svet sa mi veľmi páčil :) RPG systém je brutálne robustný a súboje majú šťavu, ak si ich pauzujete a tak si vyberáte, na koho zaútočite :) ....má kopu chýb ta hra, ale nie je to od žiadneho AAA štúdia, tá budgetovosť je tam teda zrejmá ...ale ja som sa bavil :)
  • konečně tu taky nějaký akční "rpg" dostane nízký hodnocení. ta hra je fakt špatná ve všech ohledech.
  • Haha... Hrr na ně, páč béčko je třeba zadupat. Autor ukázal, jak to umí hrám nandat, fajn, pro info o hře hledejte jinde. *1*
  • Na Borderlands bych zapoměl. Hra dobrá, bohužel já se nejsem schopen přenést přes tu kreslenou grafiku :-).
  • Veny
    Já se z nouze vrátil k Borderlands Pre Sequel dodělat všechny postavy na max level... dřív jsem se těšil na trojku, ale jak se zdá, dřív než v další dekádě se jí nedočkáme.
  • Přesně tak. Ano je tu Fallout 4, jenže to je postapo a jako klasické sci-fi si představuju něco trochu jiného. Mass Effect 3 a Human Revolution. Nic víc není (sérii Shadowrun nepočítám, jsou to super hry, ale nedá se to srovnávat ani s ME ani s Deus Ex). Prakticky rok už něco takového sháním a pořád jsem nic nenašel. Představuju si něco na způsob Zaklínače, Gothica, nebo Skyrimu, ale sci-fi. No vyřešil jsem to hrou Elite Dangerous a to mi vystačí, než vyjde něco dalšího.
  • nightborne
    Ale jo, jenom jich tu není moc. Dává to ale smysl, s objemem her, který vycházejí, a nikoliv neomezenýma lidskýma zdrojema k jejich recenzování, je logický, že se vybírají hry, který mají alespoň potenciál dosáhnout vysokýho hodnocení.

    Jinejma slovama, fakt by nebyl problém najít z fleku na steamu 20 her, který by dostaly 2 nebo 3/10, třeba, ale vážně bys jima zatěžoval svoje autory, být šéfredaktorem =)?
  • Veny
    Na Cyberpunk se těším, po slibech CDP a jejich bravurního zaklínače (no hype).
    Jo a za měsíc vyjde Deus Ex Mankind Divided - to je taky scifi RPG.
  • Veny
    Matematicky ano, ale vzhledem k absenci her pod pětku se průměr existujících her jaksi posouvá. Viděl jste někdy hru s hodnocením 0-3? Já tedy ne. A to ani první verzi PC Batman Akrham Knight (či jak se ten zmrvenej díl jmenoval)
  • Říkej si ale co chceš, ale většina AAA titulů si nějak výrazně špatná hodnocení nezaslouží, protože to rozhodně nejsou špatné tituly, které by v něčem byly totální průse*.
  • Dobra recenzia. Hral som to asi 20 minut. Dakujem bohu za torrenty....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit