Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Uvědomuješ si, že Demon's Souls mělo dost malý rozpočet, narozdíl od tebe mám čísla - hra potřebovala prodat 75000 kopií, aby byla úspěšná, a navíc problémový vývoj, ale i přesto je považováno za jednu z nejlepších her minulé generace? To samé platí o Dark Souls a o stovkách dobrých indie hrách.
  • Jj latina je prece lepsi jazyk.Ne jako ta blba anglictina :D :D :D
  • lepší jak skyrim...
  • není to fail, pokud ti hry s recenzí 5-6/10 připadají jako fail, tak si jeliman co se ochudil o tunu skvělých zapadlých kousků... je to solidní hra...
  • To jo. A kecy, jak maj autoři znát svý limity jsou pěknej blábol. RPG dělat chtějí a praxi maj, tak se snaží s tím, co maj. Nepotřebujou všude cpát super grafiku a animace, když maj hratelnost. Lineárních sranců s mega reklamou a grafikou už tu bylo dost.

    A s těma indie hipster kravina je to třeba záměr. Páč tyhle střední hry můžou být jednou konkurence AAA, tak se musí zadupat do země, aby šli autoři dělat jen ty hipster hopsačky a hráč měl na výběr jenom z těch sranců, CoDů...
  • Můj názor je takový, že uznání si zaslouží všechny *dobrý* hry, bez ohledu na rozpočet, takže logiku "na to kolik to stálo, je to docela dobrý" neuznávám. Srovnávání s AAA produkcí je pak problém povrchních lidí.
  • Khanemis
    Přesně tak...český jazyk není mrtvá záležitost, kterou jednou někdo zanese do příručky a od té doby se s tím nehne. Jazyk je živý, mění se a vyvíjí podle potřeb svého národa. Pokud se význam slova "instantní" během let změnil a většina populace chápe a používá jeho novější podobu, pak se musí změnit příručky, ne uživatelé jazyka.
  • Z toho děláš ty...
  • No já toho mám nahráno celkem dost a hra mě i tak baví.
  • Pro lidi, kteri uz maji neco nahrano to nejspis fail bude, ale ten zbytek to muze klidne bavit.
  • Jablka a hrusky.
  • žádnou z jejich her jsem nehrál, ale každá hra je podle recenzí celkem fail. Jak je možné, že to studio ještě funguje? Nejspíš se jim to přeci jen nějak vyplati.
  • Morraw
    Máme tu Indie hry a AAA tituly. Každé na odlišné straně spektra. A co je uprostřed? Hry jako Technomancer, Lords of the Fallen atd. Hry, které si taky zaslouží uznání, ikdyž to mají těžké, ptze jsou srovnavany prave s AAA produkci.
    Me hra bavi a jsem ochoten přehlédnout i nějaké nedostatky. Setting je zajímavý, souboje a jejich animace baví, RPG a crafting funguje. Pro Spiders je to zase posun i přes vlažné přijetí. Snad se jim jednou podaří opravdu prorazit.
  • tady zase nekdo čecháčkuje..MY totiz mame prevzate slovo z latiny a ne z te blbe anglictiny..heč..lol. Kdyz se muze ta ceska malost a pitomost projevit tak to vzdycky neda skoro zadnou praci, gratuluju.
  • Aha, takže instantní fotografie znamená fotografie rozpustná ve vodě? :-D
  • Hmm, špatná logika. Když napíšu, že si uber čur*k, tak to tady taky 100% lidí pochopí, což ale neznamená, že je ten výraz v pořádku, zvlášť pokud bych byl placený za psaní...
  • To slovo opravdu spravne cesky znamena ze je rozpustna ve vode ale to ze se ten vyznam uz davno posunul nekam trosku jinam asi chapeme vsichni (teda asi az na mistni jazykovedce).
  • protoze to je anglicky...zatim co instantni je cesky z latiny
  • je instantni protoze je rozpustna...rychlost s tim nema co delat
  • otazka je jestlis za to dal tech 40€ na steamu nebo to hraješ z torentu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit