Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá recenze. Radost číst. Jen tak dál.
  • To jsem zvědav, war logs Byli podle mě hodně podařené a nechápal jsem podprůměrné známky a recenze... začínám si myet že neposílají recenzentům tolik dárků jako ostatní vydavatelé
    • Hru sem si zahrál asi 20h a od tý doby jsem na ní nešáhl. Za největší problém považuju animace. Ta hra je prostě nedodělaná..potřebovala by alespoň rok vývoje převážně na více skillů a animaci postav. Prostě pokud máte ve hře 20 rozhovorů a je při tom vždycky použitá varianata buď A nebo B tak to prostě nasere.
      Absence skutečných rozhodnutí mě sralo snad ještě víc. Troufám si říct že nejlepší je 2 akt, přičemž první akt je vlastně jen prologue a to ještě mizerně udělanej. Jsem na začátku třetího aktu a uvidímě co dál ale víc jak 6/10 to fakt dostat nemůže.

      PS:to jaký slova jsou tady zakázaný je neuvěřitelný
  • konečně tu taky nějaký akční "rpg" dostane nízký hodnocení. ta hra je fakt špatná ve všech ohledech.
  • Jednu obrovskou výhodu tahle hra má - neobsahuje ochranu Denuvo, takže si ji mohou zahrát všichni.
  • Jack1947
    Souhlas, at už s tím děláním her na tohle téma přestanou radši *7*
  • Škoda přeškoda, sci-fi RPG je IMO zoufale málo, všichni žerou GoT, proto jsou teď samé středověké. Přitom kultivování lidé se nemlátí klacíky, ale střílejí lasery. *5* No nic, počkáme na SS Enhanced a Cyberpunk 2077.
    • Přesně tak. Ano je tu Fallout 4, jenže to je postapo a jako klasické sci-fi si představuju něco trochu jiného. Mass Effect 3 a Human Revolution. Nic víc není (sérii Shadowrun nepočítám, jsou to super hry, ale nedá se to srovnávat ani s ME ani s Deus Ex). Prakticky rok už něco takového sháním a pořád jsem nic nenašel. Představuju si něco na způsob Zaklínače, Gothica, nebo Skyrimu, ale sci-fi. No vyřešil jsem to hrou Elite Dangerous a to mi vystačí, než vyjde něco dalšího.
      • Veny
        Já se z nouze vrátil k Borderlands Pre Sequel dodělat všechny postavy na max level... dřív jsem se těšil na trojku, ale jak se zdá, dřív než v další dekádě se jí nedočkáme.
        • Na Borderlands bych zapoměl. Hra dobrá, bohužel já se nejsem schopen přenést přes tu kreslenou grafiku :-).
    • Veny
      Na Cyberpunk se těším, po slibech CDP a jejich bravurního zaklínače (no hype).
      Jo a za měsíc vyjde Deus Ex Mankind Divided - to je taky scifi RPG.
  • Dobra recenzia. Hral som to asi 20 minut. Dakujem bohu za torrenty....
    • Boha jeho *7*
  • Fordzy
    Studio Spiders jsou skrytí čínští Komunisté propagující protizápadní propagandu. Při hraní jsem míval zvláštní pocit, že hraji za Kung-Fu komunistu( čti Technomancera) ve stylu retro komedií s Jackiem Chanem, který pomocí pěstí osvobozuje dělnickou třídu od nadvlády Kapitalistických otrokářů. Pan recenzent jistě odhalil to samé a proto uznale zvolil průměrné hodnocení, které si tato hra zaslouží.*5*
  • Francouzská kvalita...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit