Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze stejne pripominky, jake byly pri rozjizdeni noveho diit.cz aka cdr.cz (jestli se chcete inspirovat, takl mrknete tam, prvni beta mela stejne nectnosti):
    Mam rozliseni 1900x1200. Prvni zprava zacina az nekde pod polovinou obrazovky, protoze vrchni pulku zabira absolutne nezajimava zluta lista, megalogo Games.cz + zbesile velka upoutavka. Na sirku vidim po obou stranach cerne pruhy, zabirajici asi tak dve tretiny obrazovky a nic s tim nejde udelat (mrknete na diit.cz a tlacitko "Velikost" v pravem hornim roku).

    Take bych docela ocenil moznost nevypisovat treba zpravy pouze pro konzole etc. (at si kazdy vybere jestli chce opravdu vse nebo treba jen PC, Xbox, PSx...)
    • Osobně jsem proti nějakému širšímu layoutu. Čím širší sloupec s textem, tím hůře se čte (težko se očima přeskakuje na další řádek). Současnou šířku bych považoval za maximum, ideální by byla o trochu menší.
      • Ale ja nepsal, ze se ma natvrdo zadravtovat vetsi (ci mensi) sirka, ale aby mel kazdy moznost si vybrat.
  • Moje výtka jde hlavně k úplně k nabídce hlavních článků (jak jsou ty tři pod proměnlivým velkým) - nelze je otvírat klikem kolečka do nových tabů, tak jako tomu bývá zvykem u všech normálníhc odkazů. Docela opruz.
    • Hezky den, diky za upozorneni! O teto chybe vime, urcite bude odstranena.
  • Osobně by se mi líbilo, kdyby bleskovky byly součástí hlavního výpisu. Je to praktičtější - proč nutně sledovat dva místa na stránce, když všechny novinky můžu mít přehledně na jednom místě. Samozřejmě by byl k dispozici filtr, který by bleskovky vyfiltroval. Dobrý příklad je živě.cz, kde to bylo původně taky rozdělené, ale teď je je to součástí hlavního výpisu.
    • Dobry den, diky za pripominky a navrh. S bleskovkami definitivne budeme hybat, protoze jsme si vedomi, ze v soucasne podobe neplni svou funkci.
  • čím víc si to prohlížím, tím smutnější mi ta změna přijde. proč je lidská tendence vzít do ruky něco dobrého a zk*rvit to? umírá nejlepší web o gameskách a místo něj se rodí další prkotina.

    už jen na tu novou redakci se těšit, aby s kvalitou stránek mohla jít, po vzoru bonuswebu a idnesího fabrikování prázdných keců, dolů i kvalita obsahová. nevěřím tomu, že pokud se tiscali snaží zkopírovat co nejvíce z visuální stránky od ostatních, nepřijde i přebírání stylu psaní. ale hlavně když si budou studia objednávat reklamy co?

    je mi z toho na blití!
  • teda jako nic moc. původní TG byly lepší
    • Pokud je to mozne, prosime od trochu trpelivosti nez bude nova podoba hotova, verime, ze pak bude celkovy dojem lepsi :)
  • A to jsem měl games tolik rád právě proto, že to není grafická onanie, ale plain a simple design. Navrhl bych rozšířit formát staré podoby games a nechat je běžet paralelně s tímto novým pokusem. Osobně mě tato nová grafická podoba neoslovila ani trochu, vypadá to absolutně přeplácaně a ta žlutá megališta nahoře tomu nasazuje korunu. :-P
    • Ještě jsem neviděl změnu designu, která by se obešla bez fňukání tý konzervativnější části uživatelů. Myslím, že si zvykneš. Žádná onanie to není, je to celkem střízlivej design. To jsi jenom zmatenej, protože ještě nevíš, kam co patří.
  • Jo zmena urcite prospeje ale ty bleskovky se mi moc nelibi prijde mi to neprehledne.
    • Dobry den, bleskovky budeme urcite upravovat.
  • Tak snad změna k lepšímu.
    Rychlou navigaci v cyklickém okně integrujte přímo do okna, takhle dole to zbytečně bere místo. Titulek v rámci okna může mít užší podobu a díky opacitě nezakryje podklad.
    Navigační lišta filtru na Všecno, Člnánky at je nevýrazná a hlavně uvnitř frame. Měla by přitom oddělit ten spodek od hlavního okna. Obsah náhledu je příliš dlouhý. Chce to krátkou anotaci k článku, ne kus článku. Jednoduché max tři, věty ne souvětí, co unaví čtenáře. Oddělení jednotlivých částí je nedostatečné - dvě preview splívají k sobě díky té agresivní žluté. Zkuste nadpis u článků udělat plný barevný rectangle a do toho text. Něco jak máte u "Bleskovky". Oddělí to celky mnohem lépe. Bleskovky a GamesTv a tyhle věci jsou zbytečně moc široké. Zapněte si web na 1024/768, je to peklo. Zarovnání textu (text preview a spol) použijte na levou i pravou stranu, rozházená pravá strana ničí layout. Bleskovky jsou krátké. Nedělejte velkoplošné obrázky, pletou se s videem a zabírají strašně moc místa. Obrázky v preview jsou lepší, uberte ale textu na max 3 řádky a obrázek ještě trochu zmenšete. Text nikdy nesmí přesáhnout obrázek jako je tomu u The Haunted, odkaz celý článek vždy na nový řádek, jako je tomu v Theatre of War, všetně odražení - to je ok.
    Náhledy na videa vynechejte. Jsou rozplizlá při této velikosti (snaha vyplnit šířku tabulky), a berou strašně moc místa. Dostatek ynamiky zajistí dobře udělaný prvek nahoře a games tv. Videa dávejte dovnitř článku, upozorněte na něj v nadpisu článku, třebas ikonou, že ho tento obsahuje. Malý obrázek použijte jako odkaz do článku, značka play na obrázku může invokovat připojené videa v šlánku. Hlavní dynamické okno by mělo obsahovat videa v rámci jednotlivých slajdů, statické shoty jsou minulostí. Máte video na Games TV, tak dejte fragment na Halo:Reach, prlínačku na artwork a rovnou ještě odkaz na "games tv. Vůbec games tv by se měla poučtět v hlavním okně, jednotlivé díly spustitelné přímo z "reklamy" a frame napravo ušetřit na vytažení bleskovek nahoru.
  • Já myslím, že pěkný. A ty mouchy se doladí :-) Držím palce.
    • Diky! Vynasnazime se, aby vse probehlo co nejrychleji.
  • tak ještě další připomínka. 1/ První 1-2 "big" novinky klidně ponechat s delším textem, ale zbylé novinky jsou fakt nepřehledné. Moc plýtváte místem v době, kdy se www stránky snaží předat maximum informací na viditelné ploše = bez scrollování předat maximum. 2/ Rovněž, když už děláte facelift, zamyslete se nad tím, zda nějak nevyužít prostor u vyšší rozlišení vpravo / vlevo od main části: například jde dát celé pozadí bitmapa dokreslující odkaz na novinku týdne atd.
    • Pripominky stran formatu clanku na HP bereme v potaz. Ad 2) Diky za navrh, probereme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit