Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde je oddeleni konzolí a pc? nechci si čist co v?jde na xbox a podobne
  • Firefox mi na těchto nových stránkách neustále háže tuto chybu, co s tím??
    jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting...
  • co mi asi vadi nejvic: recenze jsou rozdelene na stranky... na starych tiscali se mi libilo, ze sem si najel na recenze a tam uz psanim vyhledal hru, kterou potrebuju... a kdyz uz je chcete rozdelene na stranky, tak byste tam mohli dat tlacitko "prejit na stranku"... tot vse, jinak se mi docela libi *4*
  • nevim proc menite tiscali, byla to super stranka kde bylo vsechno prehledne rozdeleno, tady budu muse spoustu veci znovu hledat a spouste lidi se to jako me nebude libit a prejde ke konkurenci. kdyz chcete prejit na jiny server tak budiz ale nemente to co je zabehnute odzkousene a na co jsou lide zvykli
    • Nevim, co se ti zda neprehledne a co "musis hledat". Kdyz tak lpis na zabehnutych vecech, tak se prepravuj na koni, rozdelavej si doma v jeskyni ohen kresadlem a vsechny pokrokove veci radeji obloukem obchazej. Odlivu ke konkurenci se nebojim, na novy design uz jsem dlouho cekal a tenhle se poved.
      • Klasická reakce: pokud někomu nevyhovuje nějaká novinka, je z něj rázem prehistorik. Uvědom si, že existují lidé, kteří nestojí o neustálé změny layoutu (stránek, programů, OS), o kterých si tvůrci myslí, že z nich useři padnou na prdel. Jako Microsoft; změní se pár ikonek, přidá průhlednost, něco se rozbliká a hle, ovčan s WOW xichtem pozlátko kupuje. Nejsem určitě sám, kdo přepíná vzhled XP/Vista do klasického W9x/2k, kdo není nadšen z Office ribbonů. Tiscali games mi díky od jiných herních webů výrazně odlišné hlavní stránce (koncept malého screenshotu ze hry + pár řádků z článku, vše pěkně natěsnáno pod sebe) velmi vyhovuje. Stačí rychle protočit kolečkem myši a člověk je "v obraze mnohem rychleji než na games.cz - tam je nutno krouti o poznání déle. Prostě preferuji obsah před formou.
      • nechápu tvoji podrážděnou reakci... spoustě lidí se to zdá nepřehledné a mně také. Důležitý je kontext a ten odkazuje na srovnání s původní verzí a ruku na srdce, v porovnání je současná značně nepřehledná a chaotická. A nejde o lpění na starých věcech ale o fakt, proč měnit něco, co je dobré. Taky si pořád nekupuju např. nový mobil jenom proto, že se objevila na trhu novinka, když se současným jsem spokojen... Nepřekrucuj fakta a čti mezi řádky...

        Nový design budiž + featurky jako karta hry a podobně, ale neměnit koncept starého!!!
  • Moc nerozumim ty spouste negativnich ohlasu. Chapu, ze zvyk je zelezna kosile a lide si zvyknou vazne skoro na vsechno, ale tak snad uz pri prvnim pohledu je videt, ze je to krok k lepsimu. Stary web je jak poskladanej ze tri dalsich. Nove games jsou vyvedene dle "posledniho" tonu webdesignu-coz netvrdim, ze je jasna vyhra, ale neni to spatny. Rozhodne to pusobi mnohem lepe a kompaktne-vypada to proste lepe. Prehlednost je vcelku slusna, jen ve starsich gamesech je vetsina obsahu lepe dosazitelna.

    Kategorie 24 hodin a jeji obsah by se dal udelat sikovneji. Nebo tlacitko hlavni stranka by si mozna zaslouzilo smysluplnejsi cil, kdyz je takhle zvyraznene. Ten prvek (ohrany;) s barevnymi logy platforem z puvodnich games by mozna stal take za uvahu a lehci renesanci... Take mozna trochu vic zkusit zachovat strukturu stranek-to uzivatele pociti docela dost, kdyz museji najednou hledat jinde, nebo pod jinym nazvem...

    No nechci vam do toho kecat ;). Pro me je to takovy stred-dobre udelana prace, ktera ale neprekvapi. Hodne stesti.
    • erik
      Sekce 24hodin se bude urcite redesignovat. Zkuste navrhnout jak by jste to udelal Vy.
  • Cože ? Ono za novými Games Tiscali stojí Petr Poláček a Levelácká parta ? To čumim.. tak teda připomínky.. za 1, pokud za těmito stránkami opravdu stojí Petr Poláček, absolutně nechápu tento krok.. proč tvořit dvě stránky (TG a Hrej) kde vyjde pár článků do týdne, a proč to nespojit do jedné stránky s větším obsahem.. 2, Tiscali Games byly jeden z mých nejoblíbenějších herních webů a to především kvůli designu! Přehledný design, vše na svém místě.. ale tohle je hrůza ! Překousnu spoustu špatných designů a vím že budete říkat že je to jen o zvyku.. ale co je moc to je moc.. stránka kde přes třičtvrtě monitoru mám obrázek, nemůžu nic najít a to nemluvim o té hrozné žluto černé kombinaci bijící do očí.. tohle už není o zvyku.. Designéra tohoto webu bych okamžitě nakopnul.. Takže díky TG za skvělá léta, a až skončí staré skvěle vypadající TG tím skončí i má návštěvnost... Budu nejspíš navštěvovat i dříve mnou opovrhovaný bonusweb, jehož design oproti tomuto děsu vypadá jak kandidát na Nobelovu cenu...
  • Koukam, ze starej web uz aktualizovanej nebude, takze s tiscali.games koncim, novej web je des a hruza. Sbohem, vzpominky zustanou
    • nejhorší je, že to vypadá na ignoraci starých čtenářů... halt jsme asi vysloužilí a naše názory jsou zbytečnost. Jsme jen číslo, které nahradí nová, mladá krev, která chválí a přijímá nový koncept, který je námi, starými pardáli, tak odsuzovaný.... Smutné.
      • Nahodou uz podle ohlasu par veci upravili a ma se to dal ladit tak bych nestahoval kalhoty. Brod je jeste daleko *5*
  • stranky jsem neprobiral, jen jsem zkusil vec, ktera mi na starem webu dost vadila a to, ze kdyz jsem spatne zadal do vyhledavace nazev hry, na novem webu mi alespon vyjel nejaky seznam z podobnych slov, coz moc cennim a dal bych uvital rozdeleni podle zanru (fps, strategie atp.) jako na starem, ovsem s funkcnim rozdelenim podle stari a dal myslim, ze lidi vic oceni vic obrazku a min textu, pro me to tak bylo a bude prehlednejsi a kdo bude chtit vedet vic, prejde na cely clanek. ted me neco napadlo a to: co takhle pridelat nejakou funkci na sledovani oblibenych zanru ci konkretnich her, napr. jestli ze jsem tu tyden nebyl a mezitim vysel novy clanek o diablu III, system me po prihlaseni na stranky upozorni.
    diky
  • mám několik základních připomínek: 1) co se týče designu, je celkem fajn. Neinspiroval se autor v OF2 Dragon Rising? Bohužel mi připadá, že co do barevnosti je poněkud nudný. Zkuste přidat i jiné barvy, např. bílou, šedou...

    2) Co se mi nelíbí, je nedostatek přehlednosti. V úvodní stránce zabírají jednotlivé články příliš místa horizontálně. Na obrazovce 22" WS monitoru vidím sotva tři články, což je opravdu málo. Velikost titulních obrázků tedy ponechte, ale text zarovnejte napravo od něj tak, aby nešel pod obrázek, nadpisy nechte tak, jak jsou. Alternativně udělejte o něco větší obrázek a nadpis vložte do něj.
    3) Dále postrádám možnosti snadno filtrovat články dle kategorie - PC, Xbox, PS3... Jako inspiraci můžete použít např. horizontální panel ze stránek xzone.cz - podlě mě to vypadá dobře a je to i velmi užitečné/funkční - např. já mám zřídka zájem číst články mimo kategorii PC. Tento panel bych ale dal spíše na stranu jako vertikální - není tak často potřeba. V souvislosti s tím bych jako statický horizontální panel dal podnabídku z kategorie "archiv".
    4) Jako poslední návrh bych nechal přepracovat kategorii "24 hodin". Zdá se mi ne příliš praktické vyhledávat články pomocí data 9 dní zpět. Když něco hledáte, málo kdy si pamatujete přesné datum. Místo dat bych preferoval spíše možnosti: včera, 3 dny zpět, týden zpět, popř. 10 dní (i když to už je moc).

    To je asi tak vše, co mě momentálně napadlo.
    • oprava k bodu 2 - články zabírají moc místa VERTIKÁLNĚ
  • Všechno je vážně všechno moc velký, ale na to bych si nejspíš ještě zvykl. Jen mi nejvíc chybí možnost zobrazovat články jen k určité herní platformě, jak to šlo na starým webu. Nevím, jestli ta možnost není nějak skrytá, ale zatím se my podařilo jen zobrazit seznam všech her na určitou platformu...
    • Zobrazovani, respektive filtrovani obsahu dle platforem rovnez pripravujeme, nejenom pro clanky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit