Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej ty nefunkční starý games jsou provokace odpůrců nových? :) to už je poněkolikátý tenhle tejden co nejedou kurnik :)
    • bizi
      Stare games bezi (obcas) na windows a asp. To mluvi za vse. Prave proto bylo nutne je prepsat. Zmena konceptu uz je vec jina a mimo moji kompetenci.
      • Na Windows a ASP - za co to mluví? Že se o to neumíte starat a že na tom neumíte programovat. Co se kompetencí týče, nekompetentních lidí tam máte víc než dost.
        • erik
          Vazeny pane,
          kdyz jste tak hrozne moc chytry, zajimala by mne seriozne Vase kompetence a mozne reseni z Vasi strany.

          Dekuji.
          • Vážený pane,
            já jsem čtenář a možný zdroj Vašich peněz. Bojujte o mě nebo půjdu jinam. Možným řešením z mé strany je najít si ke čtení jiný časopis, který nemá ještě tak zprasený design.

            Nemáte zač.
            • kapka v moři-odejděte
  • Jako zajímavý to je ..ale moc tmavý a velký. Zmodernizoval bych klasiku.
  • Musim souhlasit s predchozim prispevkem, na prvni pohled pekne, ale zvyk je zvyk a stara verze je pro mne hold prehlednejsi.
  • Nové sú dosť neprehľadné, mne sa to nepáči, ťažko sa tam orientuje. So starými nemám vôbec žiadny problém, sú super, rýchlo si nájdem čo potrebujem, čo chcem prečítať, no v nových je všetko zle. Jednoznačne, staré nech ostané a v novom kabáte, iné farby alebo ja neviem, len nech nové games.cz nevyzerajú ako teraz beta...
  • vsechno je hrozne velke, mene prehledne, nadpisy obrovske, prosim nenasazovat .... vymyslete radeji neco lepsiho, todle je odflaknuta prace
  • Bude konečně RSS článků?
    • RSS : http://beta.games.tiscali.cz/rss.xml
  • K těm novinkám: asi nejlepší řešení by nebylo designerského původu, ale délka textu novinářů. Rozuměj: psát jen takový popis, který by nepřesahoval výšku obrázku. Myslím, že není problém toho dosáhnout... ; Další věc, na kterou před tím, nikdo nereagoval je můj návrh na zavedení (Ne)Líbí se mi u komentářů v diskuzi a upřednostňování nejoblíbenějších příspěvků na samotný začátek diskuze.
    • bizi
      hodnoceni komentaru je pripraveno, zatim neni dokonceno.
      plan: hodnotit komentare budou jak lide (nej a fuj prispevky se ukazi nahore v diskusi), tak redakce muze vypichnout zajimave prispevky (budou uvedeny hned u clanku)
  • Staré je hezčí až na ty otravné reklamy
  • stary desing je lepsi

    toto je jen krok k tuctovitosti ostatnich webu a navic je to silene neprehledne
  • za sebe reknu, ze tiscali ma jedno z nejzajimavejsich novinkovych zpravodajstvi a kvuli nemu sem chodim kazdy den. protoze oteviram kazdy novinkovy clanek, uvital bych:

    - abyste dali pryc ty obrovite obrazky pres celou sirku, a nahradili je temi tremi nahledy jako na starem games.tiscali.cz
    - zkusit sladit vypis souvisejicich clanku, aby i kdyz si clovek otevre 2 roky starou zpravu, vypsaly se mu tam i nove clanky - ted je to tam nejak zakodovane ze to ukazuje jen zpetne
    - celkove mi vzhled novinkovych clanku hrozne pripomina BW a Hrej! ale to neni dobre, games.tiscali.cz ma zrovna dost unikatni vzhled novinek a je skoda ho odhodit, zamyslete se nad tim!

    jinak hodne stesti preju JD, lezl mi mnohokrat na nervy svoji aroganci, ale porad je to velka osobnost herni novinariny a zaslouzi si uctu za to, kam az games tiscali dovedl. proc vlastne musi odejit kvuli designu?
    • A mohu se vás zeptat podle čeho posuzujete údajnou JDho aroganci? Znáte ho víc nebo vynášíte soudy jen podle toho, jak se vždycky dohadoval s pitomci v diskusích?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit