Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Design je vskutku povedl, o tom žádná. Nicméně nejlepší by bylo decentně zmodernizovat design stávající, zvyk je holt železná košile...
  • Zlatá současná klasika! Tohle namastil webdesigner na záchodě a tam to také podle mě patří. Hrooooozná nuda. Nebráním se faceliftu webu, ale at to taky k něčemu vypadá, no ne! Chlapi, zrušte betu, nebo přijďte s něčím zajímavějším...
    • Zkusím odpovědět za tvůrce (vypozoroval jsem už něco z jejich chování, snad se trefím):
      Děkujeme za Váš názor, velice si jej ceníme a budeme se jím zabývat. Nicméně, má-li se kvalita vzhledu vylepšit, rádi bychom si přečetli Vaše konkrétní návrhy a připomínky.
      Překlad:
      Nezajímá nás to, ale hodláme předstírat opak, abychom se mohli po odhalení definitivního vzhledu (ne příliš vzdáleného od bety) bít v prsa, že jsme naslouchali názorům čtenářů.
  • Nový design se mi celkem líbí, jenom kdybyste už upustili od toho černého pozadí. Je to pro oči dost únavné. Nemohli byste dát na pozadí, když už ne vyloženě světlou barvu, alespoň nějakou šedou?
    • Únavné? Naopak tmavé pozadí výrazně méně zatěžuje oči než svítící bílé. Navíc tmavá se k hernímu webu hodí mnohem víc.
  • Jinak by bylo fajn, pokud by i obrázky u článků na homepage byly klikací.
  • Taky jsem určitě pro zmenšení okének s články na hlavní straně. Scrollování je zbytečné, méně textu by tuším pomohlo. Dále jsem pro prohození okének BLESKOVKY a NEJPOPULÁRNĚJŠÍ. Třetí věc stěžejní věc, kterou bych si přál je (NE)LÍBÍ SE MI u komentářů. - Například teď, když se dohadujeme o novinkách by hodnocení komentářů (a jejich počet) hodně pomohl. (idnes like)
    • Taky jsem přemýšlel proč se mi recenze hůř čtou a zjistil jsem, že šířka řádku na starých games.tiscali je naprosto optimální. Prosím, držte se toho :)
  • Jsem velice příjemně překvapen, ale vylepšil bych toto
    1)Bleskovky bych dal místo "Nejpopulárnější a katalog"
    2)V katalogu bych uvítal možnost řazení podle hodnocení
    3)Ocenil bych možnost přidávat hry do knihovny, v případě, že by ke hře vyšel nový článek, patch, nebo cokoli, viselo by u ní číslo podobně, jako je to na iPhonu, když vyjde nějaká aktualizace. Stejná ikonka by mohla být i vpravo nahoře kdy by bylo jméno profilu a možnost odhlášení.
    4)Pomocí ikonky o které píši ve trojce by mohlo fungovat i na nové příspěvky v diskusi, nebo reakci na můj příspěvek (volitelně pod každou diskusí)
    • Ještě mě napadlo, jestli by nešlo zakomponovat podobný našeptávač jako je tady www.apple.com
      (píšete název hry a rovnou vám vyskakují hry, které obsahují písmena, která píšete)
  • Rád bych uvítal i nějaký nový seznam se tříděním. Vybral bych si filtr "hry pro PC", dale bych si zvolil žánr "akční" a nakonec by bylo dobré i seřazení podle hodnocení, data vydání atd. Zohdoně po pomůže hledat lidem dobré hry.
    • bizi
      zatim bez moznosti razeni.
      http://beta.games.tiscali.cz/katalog/playstation-2/hudebni/
  • Zdravim, bylo by fajn hodit na hlavní stránku pár posledních komentáčů co byly napsaný, je to fajná věcička...Díky.
  • bleskovky 1 radek hruza, to je zmena k horsimu ne lepsimu

    doufam ze se nebude takhle radikalne rubat taky do obsahu, kdyz uz musi zkazit design tak aspon nechte web jaky je... zajimalo by me kdo je ten novy sefredaktor misto JD, podle designu ocividne nejaky 15tilety zacatecnik :( ach jo
    • Mně se to tu nové moc líbí, moc pěkné a hezky se mi tu orientuje.
  • S opisováním kódu mám taky problém. Registrovat se kvůli tomu fakt nehodlám, to byste museli nabízet nějakou větší přidanou hodnotu. Buď mi to kód nevezme proto, že jsem ho údajně nevyplnil (i když vyplnil - tohle se stává, když dlouho čtu komentáře a pak chci přidat nový), nebo je to tak nečitelné, že ho vyplním špatně. Ještě se mi nepovedlo odeslat komentář napoprvé *9* (i teď ho píšu podruhé, prý "vyplňte kód z obrázku", přitom vyplněn byl).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit