Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zoufale by to chtělo: ------------------- 1) menší písmo (opravdu zoufale! a to všude a všechno - nadpisy i texty...), ------------------- 2) ten pouták navrchu nemusíte úplně zrušit, ale spíše jej přepracovat (tím myslím spíše více než méně), měl by být skutečně poutavý, měl by tedy podle mě nabízet co nejširší spektrum Vašeho obsahu (aby poukazoval, že zde nenajdeme jen nějakou tu recenzi na AAA hru, ale mnoho jiného napříč všemi herními žánry, platformami, hardwaru, psanými slohy a způsoby informování o hře (preview, dojmy, recenze, videorecenze, téma, ...) apod.). Takže určitě zrušit veliké obrázky a pokusit se o elegantnější řešení, co člověka posadí na zadek trochu a ne odradí =) ---------------- 3) rozklikávací MENU nahoře je rozhodně krokem zpět, podle mě je kvalitně zpracované menu zcela zásadní pro tento typ webu, mělo by se mu věnovat dostatečné místo a péče (nejspíše někde nalevo nebo jej aspon nějak kvalitněji graficky zpracujte, takhle to působí tak nějak odbytě) ----------------- 4) žlutá, bílá a šedá bohužel nestačí, přidejte tam fialovou (nebo vínově červenou či jakoukoliv jinou barvu), ať oživí design... ------------- 5) Zmenšete to písmo (again) =)) Design webu je podle mě nadějný, ale hodně ho sráží písmo. Když je velké písmo i obrázky (navíc ještě bílá a žlutá barva textu do černého pozadí), tak vše hrozně kontrastuje a bije do očí, působí tak trochu chaoticky... Zmenšete písmo, možná utlumte tu bílou barvu textu trochu do šedé a uvidíte tu změnu k lepšímu... ---------------- 6) Ty různé archivy bych taky trochu přepracoval, je třeba je navrhnout tak, aby na co nejmenší prostor se dostalo co nejvíce titulů... Pro mě jako pro člověka, který dost her nezná, by také bylo fajn, kdybych měl možnost si po najetí na název hry v nějakém seznamu přečíst krátkou anotaci o hře, která by mi prozradila trochu více než jen její žánr(abych poznal, která RPG v seznamu jsou historického ražení či které akční hry jsou stealth typu a tak podobně...)

    A teď co se mi líbí: 1) diskuze super, nemám problém ani s opisováním kódu a plně chápu nutnost obrany proti spamu. 2) bleskovky jsou teď parádní :-) 3) Games tv video naboku je taky velmi fajn... 4) celkově pravý boční panel mi příjde dobře navržený :-)

    Chtěl bych popřát mnoho štěstí do vyvíjení, je mi jasné, že to je tvrdá práce a nelze se zavděčit všem. Přesto bych řekl, podle ohlasů, že drtivá většina lidí si přeje velmi podobné věci (především naprostou přehlednost a jednoduchost, mít své oblíbené k dispozici snadno, rychle a kvalitně - bleskovky, archivy, dělení podle platforem...). Zkuste na tom zapracovat a dívat se věc jako čtenáři webu, ne jako ti, kteří musí za každou cenu nabídnout to nejlepší a nejmodernější na trhu se všemi pozlátky, přestože o to nikdo moc nestojí... Zkuste být jiní jako tomu bylo doposud :-)

    Hodně zdaru!
  • Konečně změna. Design je super. Je to jednoduché, přehledné, čitelné. Jen ten hlavní měnící se obrázek na titulce by nemusel být tak velký. Taky chválím obměnu redakce, ty věčně útočné, uštěpačné a rýpavé bleskovky hrozně stahovaly kvalitu webu dolů. Konkrétně JD působil velmi arogantně a i přes spoustu kvalitních článků si myslím, že TG svým přístupem dost uškodil (kdybych tenhle příspěvek napsal na staré TG, okamžitě by mě smázli a zabanovali). Jo a CAPTCHA je extrémně nečitelná...
    • Pod to s tím JDm a bleskovkama se klidně podepíšu. Právě kvůli tomu jsem sem chodil čím dál míň a poslední zhruba rok už skoro vůbec. Na jeho žabomyší války s kdekým, a věčný rejpání do prodejů těch a těch médií jsem fakt nebyl ani trochu zvědavej. Zajímavý je, že v době "zlatýho období" TG (aspoň z mýho pohledu 2000-2003) to takový nebejvalo.

      A s tou captchou má ten nade mnou taky pravdu.
  • Budu zde opakovat to, co už jiní podotkli ale je to opravdu tak závažná věc a doufám, že když se k ní vyjadří více lidí tak snad dojde k nápravě.

    Rozhodně se nedá říct, že by nový vzhled nebyl pěkný alespoň z mého subjektivního hlediska jsou barvy pěkně sladěné a není ani tak nic co by moc rušilo jako to, že je zde plýtváno místem.

    Jakmile najedu na stránku tak nevidím nic! Pouze hloupě rozplácnuté novinky rotující jako obrázky. Doteď jsem byl zvyklý, že jsem se podíval na stránku a okamžitě jsem viděl zda přibyla nějaká novinka a tu jsem si mohl následně přečíst. Teď musím zcela zbytečně scrollovat dolů abych něco zjistil ke všemu vidím novinek pouze 7 a to je sakra málo, nechápu proč dávat videa přímo do náhledů novinek (na hlavní stránku) a k němu tolik popisu, vždyď bohatě stačí krátky výňatek z článku, trefný nadpis, malý obrázek, prostě to co bylo předvedeno na starém tiscali.games a člověk si už poté sám vybere co ho zajímá a co ne. Když si představím jak moc málo toho vidím na desktopu, tak to ani nechcu vidět na PDA a jiných malých zařízeních.

    Doufám, že na této neduze zapracujete a počet informací na stránku se zvýší.
    • Každopádně se přidávám k názoru, že rotující novinky přes půl strany jsou enjvětší prasárna, kteoru v poslední době od sebe všichni kopírují. Proč místo toho nemůžu vidět hned najedou odkazy na 6 nejnovějších článků? Takhle člověk vleze a fakt nemá šanci poznat, zda vůbec něco přibylo - trpí tím jak čtenář (propásne článek), tak vy (méně zobrazení článků, ktyž ho čtenář nevidí)
      Plus ty tři odkazy pod rotujícíma novinkama - nefugnuje na ně prostředí klik otevírající článek do nového tabu (což považuji za docela normální funkci, kteoru dnes lidé používají) - je k tomu nějaký rozumný důvod?
      • Novinky:
        Také se přidávám k názoru. Celý prostor mezi "Hlavní stránka" v menu a "Bleskovky" bych opravdu moc rád už příště viděl jako zrušený ..
        Nepříjemné jsou také "Bleskovky" pouze na jednom řádku - nechce se mně je pokaždé rozklikávat ..
        Vyhledávání:
        Pokud si nechám vyhledat hru, tak většinou nepoznám platformy, pro které je určená ..
        Záložky karty her:
        V kartě hry už platforma je, ale spolu s datumem vydání a ostatním je to všechno tak pěkně seřazené, že to musím hledat. A úplně chybí popisek hry (když už nevím o jakou hru jde, tak se mně o ní nechcou pokaždé číst celý článek).
        Způsob otevírání obrázků je už pak pro mě taková malá tragédie. Jsem zvyklý si na obrázek kliknout a přes CTRL+kolečko myši si upravit velikost jak se mně hodí. Nový rámeček js sice efektní, ale nic s ním dělat nejde :/

        Osobně jsem rád, že než nový web spustíte, tak ho aspoň řešíte. Ostatní weby si při upgradu ty slavné rotující novinky prostě zařadily a tady na tiscali bych to už asi fakt nepobral ..
    • Dobry den,

      pocet informaci na stranku budeme zvysovat, s formatem stale pracujeme, abychom nasli nejlepsi pomer. Kazdopadne diky za kvalitni nazor.
  • Rozhodne neco jako kratke aktualitky...jako je to vpravo na games.tiscali, ktery jede ted :)
  • Jediné co bych zanechal z původních stránek je mnoho novinek a recenzí s příslušným obrázkem na hlavní stránce.
  • Bylo by dobrý udělat List dat vydaní her na tři měsíce dopředu když se nějaká znich přesune do jiného data tak jí označit jinou barvou jako že v tomto měsici nevyjde a aktualizovat datum vydání. Bylo by také dobrý kdyby se tento list minimálně jendou týdnně aktualizoval pač vždycky se něco poslední dobou odsouvá.
  • Bleskovky - určitě jednotlivé zprávy (
  • ) podložit jiným pozadím, tzn cik cak např dvě odstíny šedé jinak se v tom nikdo nevyzná...
  • Navrh je jednoduchy, prehledny, libi se mi. Jen bych mel vitku k te zlute barve. Ton vasi znacky byla fialova s kapkou zlaty (plus bily text na cernem). Menit to, znamena vzdavat se sveho leta budovaneho vyrazu. Cili doporucil bych zakomponovat do designu alespon kapku fialovy, pak by zakladni ton zuslal zachovan a zmenil se jen pomer barev.

    Co udelat lehce fialovy to "vroubkovany" pozadi?

    Hlavni menu. Levy sloupec bez vyhrad. Veskere zmeny jsou rozhodne k lepsimu, modernejsimu.

    Pravy sloupec od shora: Karta "nejpopularnjesi" je IMHO zbytecna. Co je popularni, ma byt v titulni trojce. Karta "Katalog" je zbytecna, neb je funkcne duplicitni s horizontalnim menu. Nasleduje "Games TV", rekalma a az pod ni "Bleskovky", coz je spatne. Bleskovky jsou IMHO nejatraktivnejsi vec vubec.

    Chapu, ze reklama tam musi byt, takze bych navrhoval toto: Dve karty jako ted, ale slo by o "Bleskovky" a "Games TV". Pak reklama (jako ted), pak cokoliv. Drzim palce :-).
    • Hezky den, diky za navrhy a pripominky, peclive je sledujeme a evidujeme. Stejne tak diky za podporu, ceka nas jeste spousta prace :)

      Ad barvy - pravdepodobne dojde k upravam
      Ad levy sloupec - zde bude tech uprav vice, obsahove i vzhledove
  • Nový web nevypadá špatně. Co mě ale zklamalo je RSS. Když si je načtu v mobilu, zobrazí se mi pouze první 3 řádky a pak tři tečky. Můžete to spravit aby se zobrazil celý článek? Děkuji
  • oproti povodnemu dizajnu je to chaos. nepohodlen sa to cita. mam pocit, ze reklamy zaberaju velku cast plochy. pre mna krok spat
  • Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

    Registrovat nebo Přihlásit
    Novější Starší