Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, vyzkoušel jsem novou verzi a musím uznat, že jsem si zvykl na jednoduchost starého webu, která je jasná a nemusím rolovat až do "Afriky", abych se někam dostal. Jednoznačně beru, že se snaží tento server o krok ku předu, ale spíš bych více vyšel z osvědčeného základu a udělal nadstavbu nežli takový razantní zásah, který mi moc nesedl. Je mi 30let a na tiscali games chodím nějaký ten pátek a po pravdě,...starý je dobrý. Přehledný a jasný a řazení a množství novinek na úvodce mi vyhovuje. Můj názor....

    Každopádně, ať to dopadne jakkoli, držím palce, ať nová podoba neodradí stálé, či nové návštěvníky tohoto serveru a ať nám pařanům má tiscali-games stále co nabídnout.
    Mějte se *3*
  • Osobně by se mi líbilo, kdyby bleskovky byly součástí hlavního výpisu. Je to praktičtější - proč nutně sledovat dva místa na stránce, když všechny novinky můžu mít přehledně na jednom místě. Samozřejmě by byl k dispozici filtr, který by bleskovky vyfiltroval. Dobrý příklad je živě.cz, kde to bylo původně taky rozdělené, ale teď je je to součástí hlavního výpisu.
    • Dobry den, diky za pripominky a navrh. S bleskovkami definitivne budeme hybat, protoze jsme si vedomi, ze v soucasne podobe neplni svou funkci.
  • RSS kanál paráda konečně vás sosám :)
  • panove, rozcilujete se uplne zbytecne.... fakt ze za 2 tydny testovaciho provozu sem do diskuse napsalo min lidi nez za jeden den k clanku o mafii 2 myslim vypovida za vse, nemluve o tom, ze na facebooku si nove games.cz oblibilo asi 200 lidi... to je asi jen tak o 199 800 ctenaru mene, nez by melo byt.... proste chci jen rict ze se nemusite rozcilovat, vetsina lidi jako ja nad timhle designem rovnou mavla rukou a rozloucila se s starym games.cz, tohle je tak hrozny ze zadny kosmeticky upravy to nezachrani....
  • ten design bych jeste prezil, ale co znamena tady zprava od JD ze s tim nema nic spolecneho on a stara redakce? to jako JD odchazi z tiscali games? tak to je jeste vetsi bomba nez kdyz vreco opoustel bonusweb, nedovedu si predstavit tiscali bez JD, to bude uplne jinej web... *fnuk* nejdriv zabijou design a pak JD a celou redakci, budete mi chybet tiscali games, preju vam hodne stesti a diky za ta krasna leta jste nejlepsi herni web v CR!
    • Ahoj, moc diky za tva slova. Zmena je zivot, po 10 hezkych letech v Tiscali (World Online) jsem se rozhodl zacit se soustredit naplno na Eurogamer.cz, ktery me posouva dal po profesni strance a spolupracuji tam s naprostou evropskou spickou v oboru a s lidmi, se kterymi jsem naladen na stejne vlne. Je to obdobne, jako kdyz hokejista prestoupi z ceske extraligy do NHL, vstoupi do uplne jineho sveta a uz se mu nechce vracet zpet.

      O budouci obsah na tomto webu obavy nemam (narozdil od designu), bude v dobrych rukou, a preju mu jako svemu diteti jen to nejlepsi.
      • Pominu komentar lig, format je danej vzdy hlavne lidma... ale rekl bych jinou vec - vitam to, ze EG a TG prestanou byt trosku schizofrenni zalezitosti a pevne verim, ze to bude ku prospechu obojiho - byt mi trosku budou chybet kontroverzni bleskovky, ktery at byly jakykoli, tak obcas nutily k zamysleni. Drzim palce - obojimu, tobe, TG i EG.

        Jsem asi fakt slepej, ale MNE captcha drobny potize dela (:
      • no tak to je krasna paralela, skoda, ze s tim NHL tymem hrajes porad ceskou extraligu:) taky byste se meli porozhlidnout po nejakejch tech sponzorech, jinak brzo nebudes hrat nic...
  • Tyto stránky se my moc líbí akorát by to chtělo rozdělovat sekce pc a konzole u těch starých games.cz jste měli pc recenze her u konzolovich recenzich her a to se mi nelibilo chtelo by to proste oddelit rubriky pc a konzole
    • jo chtelo by to tak jak to b?lo jednoduche oddeleni PC a konzolí *10*
    • Hezky den, prozatim toto zakladni rozdeleni funguje prostrednictvim tagu u vsech clanku vcetne recenzi
  • 3.) Kdyz jsem zde v dskuzi, proc mi zmizelo prave menu/sloupec ?

    4.) Celkove je pro me ten layout takovy rozmachly ... plytva se moc pismem. Mam rozliseni pres 2000px na vysku a pripadne mi to porad jako web pro slepce, kteri potrebuji font velikosti 100. Pri prepnuti na notebook je to o poznani jeste horsi.


    5.) Vkladani vidii (flash/youtube) do perexu na homepage (prehledu clanku) me zneprijemnuje prochazeni HP. Obcas se to sekne, apod ... dky nezvladle flash technologii v nekterych browserech. je to teda minimlane, ale pripadne mi zbytecne, abych koukal na staticky obrazek, ktery mi zabyra pulku obrazovky.

    Dekuji.
    skaj
    • erik
      V diskuzich se snazime drzet jen samotne diskuse a vse ostatni tam nemit.
  • abych si tu vuibec neco precetl, musim vse oznacit - bily text na bilych polich neni uplne nejlepsi napad
    bleskovky by se mi vleice libily jako twitter feed - vubec bych privital lepsi zapojeni tohoto kanalu

    jinak prvni dojmy ok, chodim sem kvuli obsahu ne kvuli grafickym orgiim
    • bizi
      bily text na bilem pozadi je problem v diskusi nebo na webu beta games?
      • v diskusi, ale zda se, ze to byl jen ojedinely problem - jiz ok
  • Akorat bych v diskusich poprosil - vic prispevku na stranku, a prepinani stranek nejen dole, ale i nahore ... zvlaste pokud ctu odzadu a odspod, je to trosku opruz.
    • Prepinani stranek i nahore - samozrejme, diky za upozorneni. Diskuse, jsou jinak, stejne jako zbytek webu, v beta verzi, cili muzete cekat dalsi upravy, vcetne poctu prispevku na stranku atd.
      • To je dobre. Kazdopadne mi prijde lepsi to radsi rict, protoze vim, jak snadny je zapomenout na samozrejmost (:
  • Des *11*
    --------------------------------
    chcem najst nieco v archive recenzii - a na jednej stranke mam len par odkazov na recenzie, pisane obrovskymi pismenami (zrejme hry hraju najma zrakovo postihnuty *1* ) . Aky to ma preboha zmysel? Co bolo zle na starom systeme, kde bolo mozne prescrollovat odkazy na desiatky recenzi, rozdelene navyse po mesiacoch, kedy boli uverejnene?

    Vsade po obrazovke je obrovske mnozstvo prazdneho priestoru (Mozilla prehliadac), vrch je zabity zbytocne velkym a prazdnym textom a odkazmi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší