Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se nový design celkem líbí. Akorát ten animovaný slider je zbytečně velký a taky u článků je určitě mnohem lepší, když je u každýho jedna dvě věty a ne rovnou půlka textu. To scrolování přes pět stránek je opravdu otravné na to se brzy lidi vykašlou. Každej chce vidět informace a ne rovnou na titulce si rozečítat článek.
    • Dobry den, delku clanku na HP stale zkousime a upravy poutaku jsou na spadnuti. Kazdopadne, diky za navrhy a pripominky! :)
  • victor
    Chybí fialová , když už oranžovou tak temnější . Neexperimentujte s omalovánkami jak někteří navrhují . Jednoduchý přehledný styl je nejlepší .
    Celkově kašlete na módní HD rozlišení - kdo s klasickým rozlišením to má jako rolovat ? Je to jako pro slepce přes půl obrazovky :( .
    Bez reklam a plujících panelů mi přijde nový design celkem povedený . Původní design byl nejlepší i když ted´,když je už navařeno starý design nikdo držet nebude chtít :((( . Rozhodně jste už nyní mnohem dál než jiné servery po cca půlroce provozu s novým designem ;) . *9*
    • Barvy urcite budeme jeste stopro ladit, Vox populi, Vox Dei :) A novy design v globale jsme jeste ani zdaleka neukazali *5*
  • nevim jestli to tu jiz nekdo zminoval ale hodila by se moznost komentovani bleskovek
    • Diky za navrh, probereme to!
  • Rozbalování hlavního menu je mnohem použitelnější, pokud je vertikální (tzn. rozbalí se položky řazené pod sebou) než současná podoba rozbalení dalšího řádku pod položkami Archiv a Katalog. Uživatel teď musí přejet myší dolů a do strany. Pokud jsou položky řazeny vertikálně, jede se myší jen dolů. Je to MNOHEM rychlejší, jednodušší a přehlednější, protože položky jsou také lépe vidět (jsou na jednom místě, ne roztahané přes celou šířku stránky). Současný stav je sice efektnější, ale zato velmi neefektivní.

    Jinak slovní spojení "přihlašte se" je češtinářský nesmysl a známý nešvar. Správně je "přihlaste se".
  • Dobry den.

    Taaahlo(scroll-bar) vu bleskovek se mi neustale seka v IE8. neda se plynule popotahovat. Pouziti miniikonek sipecek neni user-friendly.

    skaj
    • Neni to finalni verze - zpracovanim - umistenim uz ano. Prave podobne, ne uplne user friendly veci, urcite odstranime.
    • Kolecko u mysi vam nefunguje?
    • Souhlasím, scrollbar u bleskovek je děsný. Kromě toho, že se seká, je problém se na něj i trefit a je graficky hrozně nejednoznačný. Proč tam nenechat obyčejný scrollbar u divu (overflow:auto)? Líp to vypadá a líp se to používá.
  • Sú celkom pekné ,len tie stare sa my zdajú prehladnejšie. Teda podľa mňa tak 65 -35 pre stárý štýl.
  • a co takhle zareagovat i na komentáře na původní verzi games?

    Za sebe sem napíšu, že DÁT STARÉ VERZI NOVÝ KABÁT by bylo podle mě nejlepší řešení... + nejaké ty novinky či vychytávky. Beta mně nesedí od přehlednosti, přes zbytečné rozepisování na hlavní stránce až po rozložení. viz. bleskovky schované kdesi dole. Mě beta zatím nepřesvědčila
    • Dobry den, pozice bleskovek neni finalni, v nasledujicich dnech cekejte zmeny. A po nasazeni planovanych prvku zmizi i ona neprehlednost. kazdopadne diky za pripominky :)
    • Bleskovky rozhodne v horni casti stranek..
  • bizi
    test oznaceni noveho prispevku
    • bizi
      oznacuji se nove prispevky od predchozi navstevy. po 2 minutach oznaceni zmizi (pokud se mezitim nic dalsiho nenapsalo)
  • 1. hladacie okno na 100% s bielym pozadím
    2, správne hrizontálne podmenu
    3, na prvý vzhlad taký malý chaos v písme....ani nie v druhu /rode/, ale hlavne vo velikostiach
    3, aktuality...moc textu ...malý abrázok radšej naopak málo textu veliký obrázok...video
    4, moderný web nie je hlavne o čítani, ale... videá... obrázky...videá...borázky
    5, zbytočne prehnaný akcent na položku ...hlavní stránka....prečo?
    • Diky za konkretni pripominky, urcite se jimi budeme zabyvat.
  • Budu asi na straně těch co upřednostní "starou" verzi, protože je přehlednější a uživatel zde má rychlý přístup k "tomu svému". Ale graficky (opticky) se mi líbí nová podoba.
    • Hezky den, Zkuste nam dat cas na doladeni a doplneni planovanych prvku, ktere vam zajisti rychly pristup k informacim a verime, ze nebudete litovat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší